Sex podle ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 12:00
Sex podle ovulace

Dobrý den, chci se zeptat, máme 11 měsíčního syna a proto momentálně druhý prcek není v plánu.
Doteď jsme měli s partnerem sex, který končil dokončením mimo mě.
Partnera bych v životě nedonutila ke kondomu a já jsem naopak nechtěla antikoncepci (teď už jsem k ní svolila) ale chtěla bych právě alespoň 1×,2× než ji dostanu mít sex, který by nekončil vytažením.
Právě jsem hledala prášky PO nebo spermicidní gely, globulky, ale prášek PO nechci, protože následky jeho použití mi upřímně za takový sex nestojí a že spermicidních věci se dá podle článku i tak dobře otěhotnět…
Je možné koupit si ovulační testy, a když si dnes jeden udělám a budu bez ovulace, mohu se nechat „napustit“, s pravděpodobností, že tedy neotěhotním? Tak když nebudu mít ovulaci, tak otěhotnět nemám to mi je jasné, ale co když si dnes udělám test, bude nega na ovu, bude sex až do konce a ovulaci budu mít třeba zítra, pozítří? Nebudu moct i tak otěhotnět? Spermie ještě nějakou dobu ve mě budou živé ne? Nebo když dnes bude test nega na ovu a dnes bude sex, tak prostě bych otěhotnět neměla?

Reakce:
1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 05.08.19 12:04

Spermie vydrzi az 5dni. Takze dnesni negativni test je ti k nicemu :lol:
Asi bych zbytecne neriskovala, kdyz dite nechci, a pockala na tu antikoncepci.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21464 příspěvků 05.08.19 12:11

Popravdě, pokud nechcete dítě, tak mít sex „naostro“ je prostě o tlamu…
Ještě tak možná těsně před menstruací nebo při ní…
Jinak bych to teda neriskovala…víš kolik takovejch „jedno nevytažení nevadí“ už běhá po světě? Jedna blbá viroza nebo nějakej hormonální kotrmelec, ovulace se posune, a je po srandě…
Pokud se obáváš hormonálního ovlivnění, tak popřemýšlej nad nehormonálním tělískem. Já ho mám a nemůžu si stěžovat ;)

ugluk
Hvězda diskuse 47378 příspěvků 05.08.19 12:14

Tohle je ještě mnohem nespolehlivější antikoncepce než přerušovaná soulož ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8836 příspěvků 05.08.19 12:22

Ne, ovulační testy nejsou moc spolehlivé, jsou možná dobré pro toho, kdo ovulaci hledá, ale ne na její vyloučení.

Váš příspěvek
Reklama