Sex poprvé

Anonymní
14.5.20 23:04

Sex poprvé

Ahoj. Žádám o radu spíš ženy. Chceme mít s přítelkyní první sex a bojím se jak bude reagovat na moje varlata. Jedno mám moc malé a druhé větší.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16161
14.5.20 23:10

Jak moc? Nejaka asymetrie je celkem běžná :nevim: a nemyslím si, že by to holka nejak detailně zkoumala. Jděte na to trochu v šeru :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
14.5.20 23:39

Spis si nastuduj jak ji udelat orgasmus, z toho bude paf ze si nejaky vetsi-mensi kulky nevsimne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
14.5.20 23:41
@Safrik píše:
Spis si nastuduj jak ji udelat orgasmus, z toho bude paf ze si nejaky vetsi-mensi kulky nevsimne.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 23:42

Bude mít úplně jiné starosti, než zrovna tohle zkoumat.
Upřímně můj manžel se mi asi po třetím sexu v rámci rozhovoru zmínil, že má jen jedno varle, ale že sem si toho asi už všimla…no…nevšimla :jazyk: :D :D
Navíc nestejnoměrnou velikost má spousta chlapů, takže to není nic extra zvláštního, ani pozastaveníhodného, klídek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 00:08

@Kriss Tina spis mi to rekla pred mesicem a měla už 3 kluky a je starsi

• Nahlásit
  • Citovat
22874
15.5.20 00:14

Co ti řekla před měsícem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
15.5.20 00:24
@Mar__tanka1983 píše:
Co ti řekla před měsícem?

Ze ma varlata :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 01:44
@Anonymní píše:
Bude mít úplně jiné starosti, než zrovna tohle zkoumat.
Upřímně můj manžel se mi asi po třetím sexu v rámci rozhovoru zmínil, že má jen jedno varle, ale že sem si toho asi už všimla…no…nevšimla :jazyk: :D :D
Navíc nestejnoměrnou velikost má spousta chlapů, takže to není nic extra zvláštního, ani pozastaveníhodného, klídek.

Taky jsem si nevšimla že má manžel jedno varle :lol: nenapadlo mě to počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
355
15.5.20 06:39

Ženy zas nemají úplně stejně velké obě prsa. Jak budeš reagovat, až to při tom prvním sexu zjistíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
15.5.20 07:33

Normalka :nevim: To te vubec trapit nemusi. A kdyby se nahodou pritelkyne podivovala, o cemz pochybuju, tak ji vysvetli, ze je to bezne. Asi jako nesymetricka prsa, to ma taky dost zenskych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 08:03

Však to je úplně normální. Ale stejně si myslím, že bude mít úplně jiné starosti než zkoumat tvoje varlata. Abych pravdu řekla, tak vlastně ani nevím jak vypadají ty mého přítele a to jsme spolu přes 5 let a neřekla bych, že bychom byli v sexu nespokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
16161
15.5.20 08:49
@Anonymní píše:
@Kriss Tina spis mi to rekla pred mesicem a měla už 3 kluky a je starsi

Co ti rekla pred mesicem? A je jedno kolik chlapů měla, nebo ma jako ve zvyku pred aktem pomerovat soumernost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama