Reklama

sex porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 21.06.09 17:59
sex porod

ahojky holky je mozny ze jsme sexovaly a ze bych mohla porodit??a za jak dlouho?? piste papa

Reklama

Reakce:

Jejek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 21.06.09 18:08

nám to nepomohlo..

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 21.06.09 20:50

Ani nám ne…

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 21.06.09 20:56

Ahoj,

tak nám teda joooo 8) :oops: :oops: navečer sexík a ráno ve čtyři Aďas na světě :wink: :wink: :wink:

• mi taky k porodu mohla pomoct delší procházka po terénu :lol: :lol: :lol: (v ten samý den…)

K.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 21.06.09 21:51

Mne to nepomohlo… ale ja sexovala s chlapem :lol: jak a s kym jste sexoval y vy to nevim, treba to pomuze ;-)

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 21.06.09 21:54
sex porod

ja jsem sexovala s manzelem tak uvidime

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 21.06.09 22:28

Ahoj,
u nás fungovalo - asi od 36tt to u mě vyvolávalo silné poslíčky, tak jsme toho nechali a zkusili až pár dnů před termínem. Za 30 minut, co jsem se hned „po tom“ zvedla z postele (tak to fungovalo i v tom 36tt i v den porodu), začaly kontrakce a za 5 hodin bylo mimi venku.

Si myslím, že pokud u tebe má tato metoda fungovat, nastalo by to velice rychle. Pokud se dlouho nic neděje, tak to asi fungovat nebude.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.09 22:40

Ahoj, nám to zabralo u obou dětí :) Večer sex a k ránu mně začala odtíkat plodová voda :D J.

Melounek
Závislačka 4216 příspěvků 22.06.09 14:05

Ahojky tak nám sexík taky nepomohl. Pa

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 23.06.09 14:22

Hm, tak u první dcery to nepomohlo vůbec. Teď jsme to včera zkusili zas (protože je očekávané dítko zase pěkný sloník a nejlepší by bylo, kdyby už chtělo vytvořit samostatnou jednotku) a jediné, k čemu to vedlo, byly prima poslíčky, takže jsem ani nemohla usnout, jinak nic :cry: . A to jsem doufala v lepší :?

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 23.06.09 14:29

Tohle je už několikátá diskuse na podobné téma tenhle týden - prasklá voda, kontrakce, sex a porod…
zdenko já chápu, že toho máš před porodem dost - no kdo ne - já taky, ale nestačila by jedna diskuse?
A k dotazu: nám nepomohl… ale za zkoušku nic nedáš…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.09 18:48
to snad ne
zuzanasinova píše:
Tohle je už několikátá diskuse na podobné téma tenhle týden - prasklá voda, kontrakce, sex a porod…
zdenko já chápu, že toho máš před porodem dost - no kdo ne - já taky, ale nestačila by jedna diskuse?
A k dotazu: nám nepomohl… ale za zkoušku nic nedáš…

trosku vlídnosti :roll: :wink: :!

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 20.08.09 12:45

nám taky nepomohl, ale když do toho budete bušit víckrát za den, tak to třeba nějaký účinek mít bude. Já na to už v posledních dnech neměla ani pomyšlení. Nám dopomohla k porodu bouřka a vichřice :lol:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.08.09 13:22

Tak s nama ten sexik zatim nic nedela…ale v patek prej ma byt krupobyti a bourka,tak treba to s nami hne :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >