Sex před menstruaci, po pul hodině jsem ji dostala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 04:16
Sex před menstruaci, po pul hodině jsem ji dostala

Dobry den, chci se zeptat. Meli jsme s pritelem sex po XX letech, pred menstruaci. Mam ji pravidelnou po 28 dnech. Do pul hodiny po sexu se dostavila, uz potom jsme sex nemeli. Byla to takova rychlovka, pritel rika ze se do me neudelal, ale kdo vi :nevim: a nejhorsi problem! Je to ted mesic od toho dne a dalsi ms mi nedorazila, podotykam ze ta pred ti byla silna a normalni jak ma byt. Krome nateklich prs a bricha jiny priznaky na sobe nevidim. Co myslite? Taky jsem asi 2 tydny pred menstruaci byla ve velkem stresu. Jo a plus delalal jsem si 6 testu a vsechny negativni. Prosim kdo mel takovou zkusenost? Jaka je pravdepodobnost tehotenstvi? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 19.07.18 05:06

Fakt, ze sex proběhl 1DC, udelala sis 6 tehotenskych testu a krvácení proběhlo standartnim způsobem, dost jasne naznačuje, ze pravdepodobnost, ze bys otehotnela z tohoto pohlavního styku je nulová.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 19.07.18 06:30

MS přijde,vždyť máš příznaky. Šance na těhotenství je fakt nula…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10461 příspěvků 19.07.18 06:49

Po měsíci by na testu byly dvě lajny. V klidu

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19856 příspěvků 19.07.18 08:27

jestli si byla dva týdny před MS ve velkým stresu, mohla se ti posunout o pár dní ovulace a proto se může posunout i následující menstruace.
Dle tvýho popisu je fakt nepravděpodobný, že bys byla v tom. POčkej pár dní, ona se dostaví ;)

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.07.18 11:26

Klid, pokud se ti dostavila krátce po sexu menstruace, měla jsi ovulaci dávno za sebou (ovulace je 12-16 dnů před koncem cyklu). Nyní máš navíc negativní testy, to už bys dávno měla jasné tučné // ;) Můžeš mít teď delší cyklus (ovulace byla později) nebo třeba i anovulační cyklus :nevim: Tělo není robot, prodloužení nebo zkrácení cyklu, ačkoliv je většinou pravidelný, je zcela běžné ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 11:33

Holky, moc vam vsem dekuji za uklidneni. Trosku je mi lip, ale jeste ne uplne. Rano jsem skocila na krevni testy a odpoledne by uz meli byt vysledky, tak uvidim. :oops: Prostě tam ten strach furt je, ráno jsem si zas dělala test a nic. Už od nedele nespim a normalne nejim. :zed: U dr jsem byla v utery a ta tam taky nic neviděla a píchla mi injekci na rozjezd mesicek.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.07.18 11:49
@Anonymní píše:
Holky, moc vam vsem dekuji za uklidneni. Trosku je mi lip, ale jeste ne uplne. Rano jsem skocila na krevni testy a odpoledne by uz meli byt vysledky, tak uvidim. :oops: Prostě tam ten strach furt je, ráno jsem si zas dělala test a nic. Už od nedele nespim a normalne nejim. :zed: U dr jsem byla v utery a ta tam taky nic neviděla a píchla mi injekci na rozjezd mesicek.
:D Slušně už magoříš :kytka: Tak odpoledne to budeš mít černé na bílém … to už bys byla v 7tt. To by spolehlivě odhalil i UTZ ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 11:55

@bartsch 7? 8o :D 17 bylo presne mesic od toho sexu :oops: to by bylo jeste brzy ne?

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 19.07.18 12:19

Jdi si dat poradnej obed. Bude to negativní. To je 100% … hlavne, jak jsi napsala - ze jste měli po X letech sex těsně před ms. Vzdyt ovulace je zpravidla v půlce cyklu… to bych se bala mnohem víc, nez hodinu přes ms :mrgreen:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.07.18 12:25
@Anonymní píše:
@bartsch 7? 8o :D 17 bylo presne mesic od toho sexu :oops: to by bylo jeste brzy ne?

To máš 4 týdny od sexu + 2 týdny k tomu připočti (tak se počítají tt) ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:44

@bartsch jeee fakt? Tak to by uz slo videt i na ultrazvuku ze? Dcerku jsem v 6-7 tydnu uz videla 8o holkyy moc moc dekuji :srdce: @Tiffany1 :D no to si dam! Moc vam vsem dekuji a urcite napisu ohledne vysledku z krve :roll: furt mam strach :mrgreen:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.07.18 13:00
@Anonymní píše:
@bartsch jeee fakt? Tak to by uz slo videt i na ultrazvuku ze? Dcerku jsem v 6-7 tydnu uz videla 8o holkyy moc moc dekuji :srdce: @Tiffany1 :D no to si dam! Moc vam vsem dekuji a urcite napisu ohledne vysledku z krve :roll: furt mam strach :mrgreen:

No, spíš už dál. To jen za předpokladu, že by ovulace byla v ten den MS a zároveň tedy sexu. To je však blbost - ta luteální fáze po ovulaci je pro správné zahnízdění hodně důležitá ;) Ovulaci jsi měla cca tak 2 týdny před sexem. V 7tt už bys na UTZ fakt něco viděla :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 21:13

Holky tak dávam vědět! Krevní testy jsou negativní a jakmile jsem to zjístila tak do hodiny přišla ms! Přísahám! 8o stres dělá s člověkem divy :nevim: Moc Vám všem děkuji :hug:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 20.07.18 00:35
@Anonymní píše:
Holky tak dávam vědět! Krevní testy jsou negativní a jakmile jsem to zjístila tak do hodiny přišla ms! Přísahám! 8o stres dělá s člověkem divy :nevim: Moc Vám všem děkuji :hug:
:kytka:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >