Sex před menstruací muže způsobit zamlklé těhotenství?

Anonymní
29.5.16 23:22

Sex před MS muže způsobit zamlklé těhotenstvi?

Ahoj :mavam: Prosim o zachovani anonymity. Mam dotaz ohledne velmi ranneho tehotenstvi-myslim si, ze bych mohla byt tehotna, jsem dnes 10 dni po OVU a na testu mam viditelnou druhou carku. Jednalo by se tedy o velmi ranne tehotenstvi…může sex zpusobit zamlkle tehotenstvi? Termin MS mam za 5 dni a cetla jsem, ze by se pred MS pri snahach o miminko nemelo soulozit…Vase zkusenosti a nazory?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.5.16 23:25

Tak to slyším prvně a přijde mi to jako hloupost.

• Nahlásit
  • Citovat
518
29.5.16 23:25

Nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6553
29.5.16 23:45

Ne, zamlklé těhotenství nebo spontánní potrat jsou věc těla, udělá to z nějakého důvodu, nevyvíjí se plod nebo je tam vážná vada a tělo jej vyloučí. Nemá na to vliv to, kdy souložíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41547
30.5.16 00:04

Hodně holek neví o tom, že jsou těhotné a souloží, někdona těhotenství přijde až třeba v 8týdnu atd. Určitě buď v klidu. Já potratila několikrát a sex nebyl, takže je to fakt o něem jiném. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 00:13

Děkuji vám za názory a @Ginuš za držení palců :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
9277
30.5.16 06:42

Tak to jsem nikdy neslyšela, ale beru to tak, že kolikrát žena ještě neví, že je těhotná a normálně sexuje a dítě je zdrávé…takže asi tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
30.5.16 07:35

Hloupost

• Citovat
  • Upravit
390
30.5.16 09:06

Nemyslím, že by mohl toto způsobit, notabene, já sexovala těsně před MS- doslova a každým dnem čekáme příchod prvního potomka na svět. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama