Sex před ovulací - mohu otěhotnět?

Anonymní
7.1.21 14:25

Sex před ovulací mohu otehotnet?

Ahoj, dneska ráno jsme na to vlítli :lol: podle ovu testů mi vyšla jedna čárka slabší než druhá. Beru dlouhodobě tabletky Chytré miminko a kyselinu listovou. Každopádně dnes mám plodný den podle kalkulačky. Mám 28 denní cyklus, někdy 29. Odedneška 7.1. do 13 mám plodné dny a možno v nich otěhotnět. Ovulaci mám 12.1. mohu otěhotnět když vše zůstalo ve mě a jen něco málo vyteklo? :oops:
Poslední ms byla od 29.12-3.1… Děkuji za info :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3874
7.1.21 14:31

Zaprvé je třeba vědět, kdy tu ovulaci máš, ne si to jenom myslet podle kalkulačky.

Zadruhé zdravá spermie počká na vajíčko cca dva dny, superskvělá spermie maximálně pět dní. Takže dnešní styk, pokud ovulacs skutečně bude až 12., spíše oplodňovací nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
7.1.21 14:31
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska ráno jsme na to vlítli :lol: podle ovu testů mi vyšla jedna čárka slabší než druhá. Beru dlouhodobě tabletky Chytré miminko a kyselinu listovou. Každopádně dnes mám plodný den podle kalkulačky. Mám 28 denní cyklus, někdy 29. Odedneška 7.1. do 13 mám plodné dny a možno v nich otěhotnět. Ovulaci mám 12.1. mohu otěhotnět když vše zůstalo ve mě a jen něco málo vyteklo? :oops:
Poslední ms byla od 29.12-3.1… Děkuji za info :srdce:

A jste si jista, ze ta ovulace probehne 12.1. nebo se jen ridite aplikaci v telefonu?
Kdyby byla ovulace opravdu az 12.1., tak si nejsem jista zda-li spermie vydrzi pockat az do 12.1. 🤷🏼‍♀️ 🙂
Spis bych na to vlitla pozdeji nez dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3874
7.1.21 14:33

Mimochodem, kolik toho z pochvy vyteče nebo ne není pro oplodnění podstatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
7.1.21 14:38

Tělo nefunguje podle kalkulačky, takže bych pokračovala dál v ovulačních testech. I u cyklu 28 dní můžeš mít ovulaci klidně až 18 DC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1999
7.1.21 14:57
@Pegus píše:
Tělo nefunguje podle kalkulačky, takže bych pokračovala dál v ovulačních testech. I u cyklu 28 dní můžeš mít ovulaci klidně až 18 DC.

Nebo klidně až po 20dc a bude se divit, proč jí nejde otěhotnět, když má přece krásně pravidelné cykly a appka jí ty ovulace tak krásně počítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
7.1.21 15:05

Máš šanci cca 16% na to že otehotnis když se strefite do ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51992
7.1.21 15:14

No, jako s antikoncepcí bych ten sex nenavala. Cokoli bližšího těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 15:52

Nene řídím se i podle testů samozřejmě ;) poslední vypadal takto

• Citovat
  • Nahlásit
20262
7.1.21 16:11
No pokud mas mít ovulaci až 13. tak nevím, ty plodné dny jsou pravé těch 5 dni před ovulaci, co se to v tobě udrží max. Leda bys ji měla dřív než podle apky :think: ještě si to pojisti třeba zejtra aspoň, jinak je šance mizivá.
@Anonymní píše:
Poslední ms byla od 29.12-3.1… Děkuji za info :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6242
7.1.21 16:15
@Anonymní píše:
Nene řídím se i podle testů samozřejmě ;) poslední vypadal takto

Negativní test. Kdy a jestli vůbec bude ovulace, ti neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 16:55

Ahoj, myslim, ze si v jine diskuzi psala, ze je to vas prvni pokus a to uz tak blaznis? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 19:40

Ano, je to možné

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat