Sex přes den

Anonymní
11.11.19 11:40

Sex přes den

Ahoj, prosím o zachování anonymu, jinak smazat.

Věc se má tak… Pokud dojde na jakýkoli druh sexu přes den, mám pocit, že to nemá takovou tu „atmosféru.“ Ano, ono ne vždy to je jako v těch filmech, kde romantika teče po zdi, ale mě je prostě blbý se k partnerovi sklonit a uspokojovat ho orálně třeba ve vytahaném, domácím tričku. Kor, když je světlo. Přijde mi to… Já nevím… Zkrátka neerotické, trapné, nevášnivé?. Ano, mohla bych si ho sundat, jenže mám problém s tím, že mám malá prsa a ještě se mi nelíbí tvar. Přítel je na velká prsa, takže asi chápete, že se zkrátka stydím…
Jak tohle vyřešit? On žádný problém nevidí. Jak to máte vy? Při každém sexu romantika? Vášeň a tak? Přemýšlím, jak to uchopit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

321
11.11.19 11:43

Dyk slunko teď zapadá ve čtyři. To se tak akorát sejdete doma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
11.11.19 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymu, jinak smazat.Věc se má tak… Pokud dojde na jakýkoli druh sexu přes den, mám pocit, že to nemá takovou tu „atmosféru.“ Ano, ono ne vždy to je jako v těch filmech, kde romantika teče po zdi, ale mě je prostě blbý se k partnerovi sklonit a uspokojovat ho orálně třeba ve vytahaném, domácím tričku. Kor, když je světlo. Přijde mi to… Já nevím… Zkrátka neerotické, trapné, nevášnivé?. Ano, mohla bych si ho sundat, jenže mám problém s tím, že mám malá prsa a ještě se mi nelíbí tvar. Přítel je na velká prsa, takže asi chápete, že se zkrátka stydím…
Jak tohle vyřešit? On žádný problém nevidí. Jak to máte vy? Při každém sexu romantika? Vášeň a tak? Přemýšlím, jak to uchopit…

Míň o tom přemýšlej a nehledej problémy někde, kde vlastně nejsou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
11.11.19 11:46

Hele až budete mít děti, tak budete rádi aspon za rychlovku přes oběd :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
11.11.19 11:47

Brzy se stmívá a když chci sex, tak se upravím, nalíčím a neřeším mindráky ani přes den. Navíc jsem typ zavřené oči, já se nevidím a on vnímá jen moje vzrušení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.19 11:47

Tak mě to nevadí třeba :nevim: po mě se chlap sápe právě nejvíc když třeba o víkendu vařím oběd a podobně :mrgreen: myslím si, že to právě víc svádí k sexu jinde než v posteli a navíc to většinou vede k rychlovce a to chlapi rádi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
13575
11.11.19 11:48

Nenos na doma vytahane tričko :mrgreen: co bych dala za takové starosti, počkej až budou děti budeš ráda, že se najdete čas aspoň v noci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 11:49
@MrsNorris píše:
Dyk slunko teď zapadá ve čtyři. To se tak akorát sejdete doma :mrgreen:

Treba delaji oba dva nocni vratne, co my vime :mrgreen:.

Btw, pokud se mi chlap libi, je mi srdecne jedno, jestli jsou dve rano (i kdyz…radeji nebudit), deset vecer, pripadne poledne a co ma na sobe. Stejne tak jako ma asi kazdy z nas obecne nejaky typ, ktery preferuje, casto nejake to charisma (jak Slovaci rikaji trefne „čaro“) naprosto zastini vysneny ideal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11606
11.11.19 11:50

Vyres si problem s vlastnim sebevedomim, mene koukej na filmy nesouvisejici s realitou a mas po starostech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067

A to mate jinak u sexu vecer zhasnuto nebo jak? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já teda nejsem moc na sex u hrající televize atd. nebo mě nikdy nevzrušoval sex na veřejnosti a podobně. Ale mít sex ve vytahaném tričku v kuchyni za světla mi fakt neva… :lol: Nevím jak ti s tímhle poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
11.11.19 11:51

Pohled chlapa

Vytahané tričko nám nevadí, u kouření je to fakt fuk, ale nahá je asi lepší a nemyslím si, že by ses měla stydět.

Jinak sex máme většinou v podvečer a romantika to je málokdy, ani nevím jak to jako má vypadat? Oheň v krbu, medvědí kožešina a za okny sníh? Tak to je tak jednou do roka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 11:51

@JancaS84 Haha tak tohle je úplně trefný :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48220
11.11.19 11:56
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymu, jinak smazat.Věc se má tak… Pokud dojde na jakýkoli druh sexu přes den, mám pocit, že to nemá takovou tu „atmosféru.“ Ano, ono ne vždy to je jako v těch filmech, kde romantika teče po zdi, ale mě je prostě blbý se k partnerovi sklonit a uspokojovat ho orálně třeba ve vytahaném, domácím tričku. Kor, když je světlo. Přijde mi to… Já nevím… Zkrátka neerotické, trapné, nevášnivé?. Ano, mohla bych si ho sundat, jenže mám problém s tím, že mám malá prsa a ještě se mi nelíbí tvar. Přítel je na velká prsa, takže asi chápete, že se zkrátka stydím…

taky mi to přijde neerotické, bez atmosfery a takové na povel, protože k tomu nedochází spontánně, ale na výzvu jednoho z páru. Na druhou stranu jsem zjistila, že ten prožitek mám silnější než v jiných částech dne, takže se občas nechám ukecat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48220
11.11.19 12:02
@emo.law píše:
Vytahané tričko nám nevadí, u kouření je to fakt fuk, ale nahá je asi lepší a nemyslím si, že by ses měla stydět.Jinak sex máme většinou v podvečer a romantika to je málokdy, ani nevím jak to jako má vypadat? Oheň v krbu, medvědí kožešina a za okny sníh? Tak to je tak jednou do roka :)

to je pro vás sex jen neemoční šuk. ačka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama