Sex při ovulaci, příznaky těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
138
23.1.22 09:43

Sex při ovulaci, příznaky těhotenství

Ahojky, potřebuji trochu uklidnit a zároveň poradit. Jednu 4letou holčičku už doma máme. A teď jsme si řekli, ze se posnazime o druhé. 12-13.1.22 jsem měla ovu a oba dva dny proběhl nechráněný sex dvakrát, dostat MS mám až 27.1.22 myslíte, ze je možné ze by se to takle po dlouhé době povedlo? Mate některá něco podobného? Testovat se bojím abych nebyla zklamaná, momentálně jsem 10DPO bolest podbrisku silnější, prsa natekla a bolavá, ale přeci jen stále 4-5 dni před MS :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28709
23.1.22 10:01

Povést se to mohlo, ale testovala bych, až když bude zpoždění. 10dpo je zbytečné lovit duchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
23.1.22 10:02
@Kratova píše:
Ahojky, potřebuji trochu uklidnit a zároveň poradit. Jednu 4letou holčičku už doma máme. A teď jsme si řekli, ze se posnazime o druhé. 12-13.1.22 jsem měla ovu a oba dva dny proběhl nechráněný sex dvakrát, dostat MS mám až 27.1.22 myslíte, ze je možné ze by se to takle po dlouhé době povedlo? Mate některá něco podobného? Testovat se bojím abych nebyla zklamaná, momentálně jsem 10DPO bolest podbrisku silnější, prsa natekla a bolavá, ale přeci jen stále 4-5 dni před MS :roll:.

Počkej, jestli vynechá ms, pak případně testuj. Nic jinyho nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.1.22 10:04

Ano, to je mi jasne. Jen ta nedockavost je hrozná :D uvidim a zkusím trestnost až v termínu MS. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
23.1.22 10:19

@Kriss Tina děkuji za odpověď, nebudu lhát. Test jsem dnes zkoušela ale bylo snehobilo. Tak zkusím opravdu až v den kdy to mám dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.1.22 09:52
@Kratova píše:
Ahojky, potřebuji trochu uklidnit a zároveň poradit. Jednu 4letou holčičku už doma máme. A teď jsme si řekli, ze se posnazime o druhé. 12-13.1.22 jsem měla ovu a oba dva dny proběhl nechráněný sex dvakrát, dostat MS mám až 27.1.22 myslíte, ze je možné ze by se to takle po dlouhé době povedlo? Mate některá něco podobného? Testovat se bojím abych nebyla zklamaná, momentálně jsem 10DPO bolest podbrisku silnější, prsa natekla a bolavá, ale přeci jen stále 4-5 dni před MS :roll:.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat