Sex a špinění v 38tt

Anonymní
14.6.21 17:49

Sex při špinění v 38tt

Ahoj holky :mavam:
Mám takový dotaz, nebo spíše váš názor. Jsem 38tt+3, vše k porodu je připravené, dokonce už i hlavička je dost v pánvi. Bohužel mám velmi citlivý děložní čípek, který je už tak citlivý že se rozkrvácel při posledním sexu, doktorka mě vyšetřila a řekla že je to normální, že budu špinit i teď po jejím vyšetření. A opravdu špiním, asi jsem na to opravdu náchylná. Nicméně mi řekla, že nevidí důvod proč bych neměla provozovat sex a cvičit s Aniballem na můj dotaz, že prý můžu špinit až do konce při čemkoliv. Že nic než porod nepřijde. Chtěla jsem začít cvičit s Aniballem ale kvůli té citlivosti mi není moc příjemné ani zavedení balónku a nechci to dělat přes bolest. Tak se bojím, že ani nezačnu a snad to zvládnu. :( Co se týče sexu, na ten chuť mám a nepříjemný mi nebude, chtěla bych ještě před porodem přítelovi i sobě dopřát a miminku třeba i pomoci ven :D říkám si ale, když špiním zda to není nějaké blbé, nebo tak :D co vy, šli by jste do toho, když by jste měla chuť a řekla vám toto doktorka a nebo by jste to nedali? :) nespinim moc, jen když jdu na wc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
14.6.21 19:28

Když to říká doktorka a cítíš se :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek