Sex rok po porodu

Anonymní
29.4.20 22:21

Sex rok po porodu

Zdravím. Jsem rok po porodu, pořád jeste kojim, ale mám téměř nulovou chuť na sex. Bohužel se současným mužem ten sex před otěhotněním taky nebyl nikdy nějak četný, ale párkrát za měsíc jsme spolu spávali. Co jsem s ním, už je to přes 8 let, trpím na gyn. potize, kterých se mi nedaří zbavit. Věřila jsem, že po porodu odezní (žiju zdrave, jim zdravě…), ale poslední půl roku mám pocit, že je to spíše horší než dříve. Na gynde mi pořád předepisuje nějaké zaváděcí globule a nic nepomáhá. Myslím si, že jádro problémů je možná i v me hlavě. Muž mi vyčítá, že spolu malo spíme a když už, tak že mě to bolí a nemůže se díky tomu pořádně uvolnit a dělat se mnou cokoli. Já ho chápu, že ho to štve. I mně to vadi,. Dnes jsme zkoušeli mít zase po měsíci sex (od porodu sedmý :((((, je to bída) a skončilo to zase hádkou, že se mám dát už konečně dohromady…a že si asi najde milenku, že už nezvládá tu absenci sexu…což chápu vlastně…ale jednak nemám chuť, druhak mě ani díky těm recim nepritahuje a hlavně jak mám pořád problémy, tak mě to bolí, pálí a jak si to má člověk užívat. Trpím také po porodu na sucho…nejde mi se vzrušit. Bez lubrikantu už by to neslo. Jsem zoufalá…bojím se, že nás milostný život nikdy nebude idelani a partner tím pádem spokojeny…je to pro mě začarovaný kruh ze kterého nevím, jak ven. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3860
29.4.20 22:26

Změn gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:33

Sla jsem z jednoho kojeni rovnou do druhyho vpodstate a rok po porodu to bylo dost strasny. Sucho, bolesti v pochve i podbrisku, nesnasela jsem TO. V 16ti mesicich dcery jsem prestala kojit a tak nejak postupne se to upravilo samo. Preji hodne stesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:40

Je to i v hlavě, já teda nekojila už pár let. Ale měla jsem různé narážky na manžela že má milenku, pořád jsme se nějak hádali. Sex byl o ničem, prostě aby si udělal dobře, jen aby mě nepodvedl. Kvasinky, bolestí, vůbec jsem nebyla vzrušená. Řekla jsem si dost takhle to nejde, sex jsme si začali užívat, po 6letech :oops: jsem si ho pořádně užila i já, bolesti ani kvasinky nebyli. Nějak jsem i otěhotněla, předtím jsme se taky nechránili, a spali spolu různě. Ale byla jsem tak zablokována že nic nešlo a vše stálo za pendrek. Zkus změnit i svůj přístup

• Nahlásit
  • Citovat
17212
29.4.20 22:54

To jako 8 let chodíš pořád ke stejnému doktorovi, který ti není schopný pomoct? Na suchost a chuť pomůže, když přestaneš kojit. Roční dítě se už bez toho obejde a tobě to možná zachrání manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
29.4.20 23:03

Jestli to trva 8 let muzes mit i alergii na sperma. Nemusi byt u kazdeho chlapa stejne silna, nekoho jsem snesla, nekoho bohuzel a krachl na tom i nejeden vztah. Chapu, ze kdyz to boli je to demotivujici.. Mam jak alergii, tak po porodu dole stav sileny a jde to jen diky trpelivosti chlapa. Kojeni ma take vliv to je jasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama