Reklama

Sex s bývalkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VasikzTrebone
Nováček 3 příspěvky 24.03.18 13:47
Sex s byvalkou

Ahoj holky, měl bych na vás jeden dotaz. S bývalou ženou jsme se rozešli před cca rokem a půl, každý jsme chtěli trochu jiný život a každý už máme jiného partnera.
Stale se ovšem potkáváme (jsme z menšího města). A vždy když se někde potkáme (ples, obecní oslava…), tak to skončí tím, ze si to rozdáme(v remízku za vesnici, na záchodech v hospodě, v aute…) Nyní si už cca jednou týdne dáme vědět, ze se sejdem, jen za účelem sexu.
Otázka zní: Mám to říct své partnerce? Nepodvadim ji (podvadim fyzicky vím),miluju ji, sex s ni mi baví. Ale s byvalkou to vždycky byl ten nejuzasnejsi sex pro nás oba. A asi aj proto jsme spolu vydrzeli deset let. Pro vysvětlení (svou partnerku nepodvadim po stránce lásky), a proč spolu s bývalou máme sex: já mám trochu větší přirození, které ji vyhovuje (má partnerka s tím má trochu problém)partner ex má průměr. Jelikož s ex jsme pořad kamarádi, tak tomu říkáme kamarádska výpomoc.
 Díky

Příspěvek upraven 24.03.18 v 14:10

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9944 příspěvků 24.03.18 13:50
8o :nevim:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 24.03.18 13:52

Nepodvadim ji? :lol: :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 24.03.18 13:53

A jak si představuješ jinak to, když někdo někoho podvádí? :think: Taky bys to tak bral, že se nic neděje, kdyby si to občas s někým rozdala?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 24.03.18 13:54

Prý nepodvádím ji, miluju ji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Možná doufej, ať to tvá přítelkyně s tebou nemá stejně:-D

Příspěvek upraven 24.03.18 v 13:56

lucenka
Vesmírná mluvilka 31621 příspěvků 24.03.18 13:55

A jak jiank si představuješ něvěru?

A tedy máš trošku guláš ve svých příspěvcích… kdy že jste se to rozešli? :D ve své únorové diskuzi píšeš, že jste 4 měsíce od rozchodu a že ji stále miluješ. Tak to chudák ta tvoje nová partnerka.

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 8122 příspěvků 24.03.18 13:55

@VasikzTrebone A neměl bys to přehodnotit a vrátit se k ex? Svou současnou partnerku samozřejmě podvádíš. Jednou zádelí se totiž nedá sedět na dvou židlích.

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 24.03.18 13:55
@VasikzTrebone píše:
Ahoj holky, měl bych na vás jeden dotaz. S bývalou ženou jsme se rozešli před cca rokem a půl, každý jsme chtěli trochu jiný život a každý už máme jiného partnera.
Stale se ovšem potkáváme (jsme z menšího města). A vždy když se někde potkáme (ples, obecní oslava…), tak to skončí tím, ze si to rozdáme(v remízku za vesnici, na záchodech v hospodě, v aute…) Nyní si už cca jednou týdne dáme vědět, ze se sejdem, jen za účelem sexu.
Otázka zní: Mám to říct své partnerce? Nepodvadim ji, miluju ji. Ale s byvalkou to vždycky byl ten nejuzasnejsi sex pro nás oba. A asi aj proto jsme spolu byli deset let.
Díky

Jako že sex s bývalkou není nevěra? 8o :D

Uživatel je onlineZwetta
Kecalka 371 příspěvků 6 inzerátů 24.03.18 13:57

@VasikzTrebone tak tebe, takový "charakter " bych fakt chtěla doma… :roll: :poblion:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 24.03.18 13:58

No tak jí to řekni, když si jsi tak jistý tím, že ji přece nepodvádíš, v čem je problém? :nevim: Určitě jí to nebude vadit, když jí to takhle pěkně vysvětlíš… třeba se bude chtít i přidat jednou za čas? :think:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 24.03.18 13:58

@VasikzTrebone Tva soucasna partnerka spi taky se svym byvalym? Kdyby ano, vadilo by ti to?
Jestli je to normalni zenska, tak ji lituji :?

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 24.03.18 13:59
@Michelle_M píše:
No tak jí to řekni, když si jsi tak jistý tím, že ji přece nepodvádíš, v čem je problém? :nevim: Určitě jí to nebude vadit, když jí to takhle pěkně vysvětlíš… třeba se bude chtít i přidat jednou za čas? :think:
:mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10350 příspěvků 24.03.18 13:59
@VasikzTrebone píše:
Otázka zní: Mám to říct své partnerce? Nepodvadim ji (podvadim fyzicky vím),miluju ji, sex s ni mi baví. Ale s byvalkou to vždycky byl ten nejuzasnejsi sex pro nás oba. A asi aj proto jsme spolu vydrzeli deset let.
DíkyPříspěvek upraven 24.03.18 v 13:56

Všichni se pak sejdete na infekčním. Taková moderní čtyřka…

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 24.03.18 14:00

Podle tvého předchozího tématu manželku stále miluješ a jen čekáš, jestli z toho bude něco víc, kývneš na každý okamžik kdy bys s ní mohl spát. Když to té tvojí nové řekneš, samozřejmě tě kopne někam (pokud je normální).

Občas mě fascinuje, na co se tady chlap zeptá :nevim: teda i ženský

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 24.03.18 14:08

Co bys rekl na to, kdyby to stejne mela i tva partnerka? Libilo by se ti ze s*ka s ex?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama