Sex s ex kter me nechal?

Anonymní
9.2.20 16:17

Sex s ex kter me nechal?

Hele 4 mesice zpatky me nechal pritel. Nestykame se sem tam sms. Je moc ponizujici mi navrhnout sex? Kdyz jsme oba single :nevim: Neporadite jak mu to rict? Pokud ho pozvu na drink a pod bude si myslet ze ho chci zpatky pro vztah. Jak mu to rict primo ze chci s nim jen sex? :lol:

Ps: v okoli jsou jen retardi a zadnej me nepritahuje a ex vedel jak to mam rada tak proc ne :nevim: Jen mi prijde ze je to ponizujici kdyz to byl on kdo me nechal ale zivot je kratkej resit blbosti nebo ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1491
9.2.20 16:21

Čau, co takhle si zaš. kat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
9.2.20 16:22
@Anonymní píše:
Hele 4 mesice zpatky me nechal pritel. Nestykame se sem tam sms. Je moc ponizujici mi navrhnout sex? Kdyz jsme oba single :nevim: Neporadite jak mu to rict? Pokud ho pozvu na drink a pod bude si myslet ze ho chci zpatky pro vztah. Jak mu to rict primo ze chci s nim jen sex? :lol:Ps: v okoli jsou jen retardi a zadnej me nepritahuje a ex vedel jak to mam rada tak proc ne :nevim: Jen mi prijde ze je to ponizujici kdyz to byl on kdo me nechal ale zivot je kratkej resit blbosti nebo ne? :nevim:

Ano, je to ponižující a určitě to není dobrý nápad. Život je kratkej, to máš pravdu tak proč se vracet do minulosti a placat se v tom. Zbytečně ztracis čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
9.2.20 16:23

Tak do sms nejakou narazku a uvidis, jestli se chytne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
9.2.20 16:23

Pokud je to pro tebe ponižující.. Rak se neponižuj!! Kup si radši v sexshopu umelaka a uděláš líp než se ponižovat a škemrat o sex od ex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:24

On by mi to sam nenavrhnul jelikoz se boji odmitnuti a jeho ego by to neuneslo s tim jen prijit prvni…jak ho znam

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 16:25

Tak mu normalně napiš, ať se u tebe staví, že to potrebuješ udělat. Ženský vy máte fakt problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8649
9.2.20 16:32

TVL, to si to raději udělej doma sama. to je ponižující jak prase, nechápu, kde je nějaká hrdost a sebeúcta? To bych si ji raději nechala zašít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 16:48

Hele, nikdy bych nenavrhovala sex nekomu, kdo me nechal :roll: Budes vypadat zoufale, on te nechce, tak aspon sex? Nechapu, absolutne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:59

On mi rekl ze chce zustat kamarad a vse jak doted, pry me ma rad a pod, ale ne tak jak bych chtela a ze neni ten manzel ktereho ja casem chci a nechce me tahat za nos ze chce byt sam a nikdy deti.

I v tomhle pripade je ponizujici navrhnout sex? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2979
9.2.20 17:12
@Anonymní píše:
Hele 4 mesice zpatky me nechal pritel. Nestykame se sem tam sms. Je moc ponizujici mi navrhnout sex? Kdyz jsme oba single :nevim: Neporadite jak mu to rict? Pokud ho pozvu na drink a pod bude si myslet ze ho chci zpatky pro vztah. Jak mu to rict primo ze chci s nim jen sex? :lol:Ps: v okoli jsou jen retardi a zadnej me nepritahuje a ex vedel jak to mam rada tak proc ne :nevim: Jen mi prijde ze je to ponizujici kdyz to byl on kdo me nechal ale zivot je kratkej resit blbosti nebo ne? :nevim:

Pozvi ho na kavu..to znamena..to co chces ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8649
9.2.20 17:33
@Anonymní píše:
On mi rekl ze chce zustat kamarad a vse jak doted, pry me ma rad a pod, ale ne tak jak bych chtela a ze neni ten manzel ktereho ja casem chci a nechce me tahat za nos ze chce byt sam a nikdy deti.I v tomhle pripade je ponizujici navrhnout sex? :nevim:

Jezis ty jsi zoufalec. Ano, i tak je to pinizujici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 18:07
@Anonymní píše:
On mi rekl ze chce zustat kamarad a vse jak doted, pry me ma rad a pod, ale ne tak jak bych chtela a ze neni ten manzel ktereho ja casem chci a nechce me tahat za nos ze chce byt sam a nikdy deti.I v tomhle pripade je ponizujici navrhnout sex? :nevim:

Ani se nedivím, že nechtěl být tvým manželem. Kdo by taky chtěl za manželku ženu, která nemá absolutně žádný cit pro situaci. To o dětech a samotě ti nejspíš řekl jen proto, aby to nebylo tak osobní a tolik tě to nebolelo.

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 18:09
@Anonymní píše:

Jistěže. Nemiluje te, nechce byt s tebou. Kdyby ses s nim vyspala, a to jeste z vlastni iniciativy, a on se ti pak vubec neozval, jak by ti bylo?

Proste na nej zapomen, bude lepsi, fakt!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 18:11

Nedělej to. Bude ti ještě hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie