Sex s ex který mě opustil?

9.8.20 23:59

Sex s ex který me opustil?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na váš nazor.
Před cca 2 lety mi byl partner nevěrný. Máme dvě děti a zila jsem s ním skoro 20 let. Odešel bydlet k milence ale stále by se chtěl milovat se mnou a to od počátku jeho odchodu do ted.
Vůbec tomu nerozumím. Rozchod byl z jeho strany dost hnusný. Vyslechla jsem si hodně ošklivého a jak byl vlastně nešťastný.
Proč člověk opustí rodinu po tolika letech a odejde k milence, kdyz je pak schopný podvádět milenku (nyní partnerku) s bývalou?
Očividně jim to klape a rozumí si, cestují atd., tak nechápu, proč to neuzavre celé u me.
Děkuji za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2281
10.8.20 00:01

Protože rád *uká na všechny strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
10.8.20 00:03

@Magnetka13 protoze tě má jistou… A vyhovovala jsi mu.. Osobně bych o něj ani kolo neoprela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9887
10.8.20 01:10

Nechapu, ze se jeste na neco takoveho ptas. Absolutne by me nezajimal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
10.8.20 07:33

Třeba se mu sex s tebou líbí, jste byli po těch letech sehraní, tak mu to třeba s milenkou chybělo. K tomu je to evidentně chlap, co mu nevadí podvádět kde koho, vůbec bych se nedivila, kdyby byla i nějaká třetí, čtvrtá atd…je to trapný a někoho takového bych poslala při první větě někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.8.20 07:41

Přesně jak bylo psáno výše. Proč ztrácíš čas přemýšlením o tom? Ne nejsi nakonec tak skvělá, ne nelituje, jen jste nejspíš byli sehraní, má to rád pestré a zkouší to, jestli by si zase nemohl chvilku užít… není to o tobě je to jen a jen o něm. Nic od toho nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
10.8.20 07:50
@Magnetka13 píše:
Ahoj,
Před cca 2 lety mi byl partner nevěrný. Máme dvě děti a zila jsem s ním skoro 20 let. Odešel bydlet k milence ale stále by se chtěl milovat se mnou a to od počátku jeho odchodu do ted.
Vůbec tomu nerozumím. Rozchod byl z jeho strany dost hnusný. Vyslechla jsem si hodně ošklivého a jak byl vlastně nešťastný.
Proč člověk opustí rodinu po tolika letech a odejde k milence, kdyz je pak schopný podvádět milenku (nyní partnerku) s bývalou?
Očividně jim to klape a rozumí si, cestují atd., tak nechápu, proč to neuzavre celé u me.
Děkuji za názor

Protože mu není zatěžko strkat kamaráda do všeho, co se hýbe. Na to bych nepřistoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
10.8.20 08:55

Protože nechce, abys si někoho taky našla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 09:14

Ti chlapi jsou všichni stejný :roll: Pro mýho ex by bylo ideální, kdyby si nás vydržoval obě.

U nás rozchod v klidu, hodně mi vyšel vstříc, takže sme mezi sebou ve finále neměli úplně zlou krev, ale i tak sem mu řekla, že jestli si myslí, že se z manželky po dvaceti letech stanu milenkou, protože zjistil, že beze mě nemůže bejt, ale to už byla ta jeho pipina těhotná a tak z toho nemohl vycouvat, tak že je teda na velkým omylu… A že si to měl rozmyslet dřív, než se začal k*rvit.

Ale jestli ti to pomůže na tvoje ego, tak se s nim vyspi. Taková malá pomstička tý jeho hvězdě, co si myslí, jak neulovila čuprkauf. A i jemu, až ho pak sama pošleš do háje…
Ale nic jinýho od toho nečekej a pokud máš strach, že bys do toho znovu spadla, tak se na to radši vykašli. Protože pokud ti to má pak rvát srdce, tak ne, takhle ne.

• Citovat
  • Nahlásit
1375
10.8.20 09:31
@Magnetka13 píše:
Ahoj,
Děkuji za názor

No tak to je pořádný prase, který se ničeho neštítí. Chce kukat s tebou i s ní a možná má někde ještě rozjeto něco dalšího.
Pryč od takového blba, tlustá čára a konec. Vůbec nechápu, jak může s něčím takovým přijít. Zvlášť, když říkáš, že jsi si od něj leccos vyslechla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
10.8.20 10:41

A nebo hledá důvod k návratu, protože to s milenkou není taká paráda jak se zvenku zdá.
Nejraději by byl aby se to vrátilo zpátky, kdy ty jsi byla manželkou a milenka milenkou.

Ono toto chování není jen výsadou mužů, ale části všech nevěrníků - není to takové jak si představovali, zadní vrátka se zavírají.
Najdi si nového partnera a počítám, že ex vyletí vzteky z kůže :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
10.8.20 10:51

Pokud bych vedela, ze se do nej nezblaznim, klidne bych se s nim vyspala. Postarala bych se, aby se to jeho soucasna dozvedela a jemu bych rekla, ze uz si to nezopakujeme, ze se nic noveho nanaucil a nema mi uz co nabídnout :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
10.8.20 10:52
@Magnetka13 píše:
Ahoj,
Děkuji za názor

Aby sis nahodou nenašla nějakého chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
10.8.20 10:54

Když ti to nevadí, že jsi jen na sex

• Citovat
  • Nahlásit
2814
10.8.20 11:38
@Anonymní píše:
Ti chlapi jsou všichni stejný :roll: Pro mýho ex by bylo ideální, kdyby si nás vydržoval obě.

U nás rozchod v klidu, hodně mi vyšel vstříc, takže sme mezi sebou ve finále neměli úplně zlou krev, ale i tak sem mu řekla, že jestli si myslí, že se z manželky po dvaceti letech stanu milenkou, protože zjistil, že beze mě nemůže bejt, ale to už byla ta jeho pipina těhotná a tak z toho nemohl vycouvat, tak že je teda na velkým omylu… A že si to měl rozmyslet dřív, než se začal k*rvit.

Ale jestli ti to pomůže na tvoje ego, tak se s nim vyspi. Taková malá pomstička tý jeho hvězdě, co si myslí, jak neulovila čuprkauf. A i jemu, až ho pak sama pošleš do háje…
Ale nic jinýho od toho nečekej a pokud máš strach, že bys do toho znovu spadla, tak se na to radši vykašli. Protože pokud ti to má pak rvát srdce, tak ne, takhle ne.

Tak maximálně vyspat s kondomem..nechápu co je rajcovni na sdílení mileny poševní flóry :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama