Sex s ex, miluji ho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 19:46
Sex s ex, miluji ho

Ahoj, jsem pár měsíců po rozchodu a nedokážu na svého ex zapomenout. Stále ho miluji. Teď jsme spolu i spali aneb sex s ex. Řekla bych, že v on v tom vidí jen tu vidinu sexu. Já se snažím taky, ale samozřejmě mi to nejde. Jsem na dně. Vím, že bych se s ním neměla scházet, natož spát, ale nemůžu si pomoct. Vůbec nevím, jak z toho kruhu ven. Vždy se neskutečně těším, až se uvidíme, ale poté je to ještě horší. Nebo je to jinak? Vidí v tom chlapi i něco jiného? Nějaká rada, jak se z toho dostat ven?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 16.06.19 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem pár měsíců po rozchodu a nedokážu na svého ex zapomenout. Stále ho miluji. Teď jsme spolu i spali aneb sex s ex. Řekla bych, že v on v tom vidí jen tu vidinu sexu. Já se snažím taky, ale samozřejmě mi to nejde. Jsem na dně. Vím, že bych se s ním neměla scházet, natož spát, ale nemůžu si pomoct. Vůbec nevím, jak z toho kruhu ven. Vždy se neskutečně těším, až se uvidíme, ale poté je to ještě horší. Nebo je to jinak? Vidí v tom chlapi i něco jiného? Nějaká rada, jak se z toho dostat ven?

Nevidí, nescházet se.

Příspěvek upraven 16.06.19 v 19:52

Kfětoslava
Závislačka 2920 příspěvků 16.06.19 19:51

Přerušit styky. Ty pohlavní i ty obecné 8)

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 16.06.19 19:51

Tak jako pokud od tebe má sex a žádné závazky, tak proč by chtěl cokoliv víc? Proč kupovat celou krávu, když mléko dostane když si řekne?

Primárně se potřeuješ pustit do něčeho co tě bude zajímat a nebude jednoduché, aby to vyžadovalo pravidelnou práci a chtěla si toho dosáhnout.
Tím si zaměstnáš hlavu a zároveň se někam posuneš.

Ještě lepší je to celé dělat někde v jiném městě, nebo ještě lépe jiném státě, než teď žiješ.

Kfětoslava
Závislačka 2920 příspěvků 16.06.19 19:54
@Ou píše:
Tak jako pokud od tebe má sex a žádné závazky, tak proč by chtěl cokoliv víc? Proč kupovat celou krávu, když mléko dostane když si řekne?

Primárně se potřeuješ pustit do něčeho co tě bude zajímat a nebude jednoduché, aby to vyžadovalo pravidelnou práci a chtěla si toho dosáhnout.
Tím si zaměstnáš hlavu a zároveň se někam posuneš.

Ještě lepší je to celé dělat někde v jiném městě, nebo ještě lépe jiném státě, než teď žiješ.

No a jí nestačí klobása a chce chovat celé prase :D

Uživatel je onlineVěra1972
Stálice 78 příspěvků 16.06.19 20:13

@Ou

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 20:18

Přestaň se s ním stýkat. Jiná rada není.
A jinak já sex dělám z lásky a předpokládám, že můj to má stejně.

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 16.06.19 20:31
@Kfětoslava píše:
No a jí nestačí klobása a chce chovat celé prase :D
:-D
DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 16.06.19 20:56

Nevidí. Jste snadný sex. Ví, že vás má omotanou kolem prstu a využívá toho. Už spolu nechodíte - to má nějaký důvod, takže být vámi myslím na ten důvod pokaždé, když se ozve. Jediné, co můžu poradit je se přemoct, odevšad ho smazat a předstírat, že neexistuje. Anebo se v tom dál plácejte, ale bude to horší a horší a až si někoho najde a vás pošle tam, kam světlo nesvítí (a to se stane, protože když toho nenecháte, skončí to tak, že se na něj začnete věšet a to ho znechutí), bude vás to bolet o mnoho víc, než by vás teď bolelo to utnout…

hopsalka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 17.06.19 10:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem pár měsíců po rozchodu a nedokážu na svého ex zapomenout. Stále ho miluji. Teď jsme spolu i spali aneb sex s ex. Řekla bych, že v on v tom vidí jen tu vidinu sexu. Já se snažím taky, ale samozřejmě mi to nejde. Jsem na dně. Vím, že bych se s ním neměla scházet, natož spát, ale nemůžu si pomoct. Vůbec nevím, jak z toho kruhu ven. Vždy se neskutečně těším, až se uvidíme, ale poté je to ještě horší. Nebo je to jinak? Vidí v tom chlapi i něco jiného? Nějaká rada, jak se z toho dostat ven?

Ne, nic k tobě již necítí, má tě jen pro snadno dostupný sex, ví, že pokaždé natěšeně dorazíš. Ale když je člověk v takové psychické nepohodě jako jsi teď ty, tak není divu, že mu takhle vždycky podlehneš. Bohužel si ubližuješ čím dál tím víc až si najde jinou, přestane se ti ozývat, budeš se cítit ještě hůř.

Příspěvek upraven 17.06.19 v 12:51

salubriter
Kecalka 231 příspěvků 17.06.19 12:47

Mít někoho rád, nebo milovat, mít s ním sex… to neznamená žít s ním a založit rodinu.
Takže ano, může cítit hodně silné emoce a přesto jít svou cestou a nechtít vztah.
Ale Ty jsi s ním byla, něco jsi mezi vámi cítila, nějak se choval, řeč jeho těla - takže bys to měla vědět líp jak to má on než my tady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 13:33

Vždycky jsem psala já, že se chci sejít a on souhlasil…

hopsalka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 17.06.19 13:39
@Anonymní píše:
Vždycky jsem psala já, že se chci sejít a on souhlasil…

tak to je jasný, ničeho už netřeba, kálí na tebe zvysoka a jenom využívá nabídek sexu, které plynou výhradně z tvé strany a ty místo, aby ses odpoutala tím, že přerušíš styky, tak se takhle dobrovolně trápíš a prohlubuješ tu svou „agonii“.

OlgojChorchoj
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 20.06.19 07:12
@171Jirka píše:
Přestaň se s ním stýkat. Jiná rada není.
A jinak já sex dělám z lásky a předpokládám, že můj to má stejně.

No, o tom silně pochybuju, viz. dotaz zakladatelky…ten její chce jen sex, my k tomu lásku fakt nepotřebujeme

salubriter
Kecalka 231 příspěvků 20.06.19 11:07
@OlgojChorchoj píše:
No, o tom silně pochybuju, viz. dotaz zakladatelky…ten její chce jen sex, my k tomu lásku fakt nepotřebujeme

Souhlas, ale s láskou je to daleko lepší ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama