Sex s ex-přítelem jen pro pobavení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 10.12.17 19:36
Sex s ex-pritelem jen pro pobaveni?

Ahoj holky-jdu si jako vzdy pro radu.. :mrgreen:..jsou to asi 3 mesice co jsem se rozesla s pritelem po velmi bourlivem 3 letem vztahu ktery jsem ale nakonec ukoncila ze dne na den ja..i prez to ze jsem si myslela ze tohle byl ten „pravy“ a nikdy jsem tak zamilovana nebyla po tom vsem co mi udelal ten cit co jsem k nemu chovala hodne opadl..dokonce jsem si nasla pritele noveho ale ze strachu ze mi taky ublizi protoze on sam byl po rozchodu a jasne mi rekl ze je cotove „vyplej“ sem se s nim rozesla v domeni ze spolu teda ale budeme aspon spavat-coz se teda bohuzel nestalo-zminivany u me sice ted dve noci spal ale ne za zaminkou sexu-je mu semnou pry hrozne dobre a ma me rad ale spat semnou nechce abych to nebrala nejak vic a neublizil mi tim.. :roll:..je to sice strasne krasny a ohleduplny ale ja sex potrebuju..no a do toho se zacal ozyvat muj bejvalej se kterym sem mela sex vzdycky bozi tak si tak rikam proc toho nevyuzit a misto toho nez nekde nekoho zdlouhave poznavat atd si neuzit s nim? bez emoci a citu..proste je sex-uz k nemu nic necitim a nemyslim ze byse to timhle mohlo nejak vratit o to strach nemam..co vy na to??diky za rady

Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 10.12.17 19:42
@Lejlinka29 píše:
Ahoj holky-jdu si jako vzdy pro radu.. :mrgreen:..jsou to asi 3 mesice co jsem se rozesla s pritelem po velmi bourlivem 3 letem vztahu ktery jsem ale nakonec ukoncila ze dne na den ja..i prez to ze jsem si myslela ze tohle byl ten „pravy“ a nikdy jsem tak zamilovana nebyla po tom vsem co mi udelal ten cit co jsem k nemu chovala hodne opadl..dokonce jsem si nasla pritele noveho ale ze strachu ze mi taky ublizi protoze on sam byl po rozchodu a jasne mi rekl ze je cotove „vyplej“ sem se s nim rozesla v domeni ze spolu teda ale budeme aspon spavat-coz se teda bohuzel nestalo-zminivany u me sice ted dve noci spal ale ne za zaminkou sexu-je mu semnou pry hrozne dobre a ma me rad ale spat semnou nechce abych to nebrala nejak vic a neublizil mi tim.. :roll:..je to sice strasne krasny a ohleduplny ale ja sex potrebuju..no a do toho se zacal ozyvat muj bejvalej se kterym sem mela sex vzdycky bozi tak si tak rikam proc toho nevyuzit a misto toho nez nekde nekoho zdlouhave poznavat atd si neuzit s nim? bez emoci a citu..proste je sex-uz k nemu nic necitim a nemyslim ze byse to timhle mohlo nejak vratito to strach nemam..co vy na to??diky za rady

A on to to cítí stejně, že mezi Vámi už nic není a nebude? Abys mu tímhle nedala zase naději..

Božislava
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 10.12.17 19:43

Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 10.12.17 19:44
@Paola21 píše:
A on to to cítí stejně, že mezi Vámi už nic není a nebude? Abys mu tímhle nedala zase naději..
..no on je hodne specificka osoba a myslim ze jemu jde prave hlavne jen o ten sex..:-D..o nej se v tomhle smeru vubec nebojim..-)
Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 10.12.17 19:45
@Božislava píše: Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…
..nojooo jenze to by clovek skoro sexovat nemohl..-)..asi to uz beru trosku jinak-nemyslim si ze k sexu je laska potreba..je to samozdrejme mnohem lepsi ale..ne vzdycky to tak bohuzel je
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 10.12.17 19:49
@Lejlinka29 píše: ..no on je hodne specificka osoba a myslim ze jemu jde prave hlavne jen o ten sex..:-D..o nej se v tomhle smeru vubec nebojim..-)

Myslet a vědět jsou dvě věci. Než bych s ním začala zase spát, tak bych pro jistotu vyložila karty na stůl, že víc než sex nebude a pak proč ne no, i když osobně bych
do toho nikdy nešla, protože se mi příčí sex bez nějakého citového zainteresování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:54

Taky jsem to tak mela s ex lo rozchodu nejakou dobu. Pak me to prestalo bavit, tak jse to utla uplne a taky jsem poznala nekoho jineho. Sex je normalni lidska potreba a zabava.

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 10.12.17 19:58

Proč ne. Vlítněte na to a užijte si kopec srandy.  :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:58
@Božislava píše: Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…

chtela bych videt chlapa ve vztahu po 10 - 20 letech jak sexuje jenom z lasky :lol: :lol: nevim kde ziteje vy, ale na planete zemi to asi nebude :mrgreen:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.12.17 20:17

@Lejlinka29 Dělej si co chceš proboha, jsi dospělá :D

sissi001
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 10.12.17 20:25

Já jsem pro!!! :mrgreen: :mrgreen: :jazyk:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12173 příspěvků 10.12.17 21:12
@Anonymní píše:
chtela bych videt chlapa ve vztahu po 10 - 20 letech jak sexuje jenom z lasky :lol: :lol: nevim kde ziteje vy, ale na planete zemi to asi nebude :mrgreen:

Já už točím 16. rok s jedním a nepřijde mi, že by to bylo „jen“ z potřeby těla. A na planetě Zemi žijem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >