Sex s ex-přítelem jen pro pobavení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 10.12.17 19:36
Sex s ex-pritelem jen pro pobaveni?

Ahoj holky-jdu si jako vzdy pro radu.. :mrgreen:..jsou to asi 3 mesice co jsem se rozesla s pritelem po velmi bourlivem 3 letem vztahu ktery jsem ale nakonec ukoncila ze dne na den ja..i prez to ze jsem si myslela ze tohle byl ten „pravy“ a nikdy jsem tak zamilovana nebyla po tom vsem co mi udelal ten cit co jsem k nemu chovala hodne opadl..dokonce jsem si nasla pritele noveho ale ze strachu ze mi taky ublizi protoze on sam byl po rozchodu a jasne mi rekl ze je cotove „vyplej“ sem se s nim rozesla v domeni ze spolu teda ale budeme aspon spavat-coz se teda bohuzel nestalo-zminivany u me sice ted dve noci spal ale ne za zaminkou sexu-je mu semnou pry hrozne dobre a ma me rad ale spat semnou nechce abych to nebrala nejak vic a neublizil mi tim.. :roll:..je to sice strasne krasny a ohleduplny ale ja sex potrebuju..no a do toho se zacal ozyvat muj bejvalej se kterym sem mela sex vzdycky bozi tak si tak rikam proc toho nevyuzit a misto toho nez nekde nekoho zdlouhave poznavat atd si neuzit s nim? bez emoci a citu..proste je sex-uz k nemu nic necitim a nemyslim ze byse to timhle mohlo nejak vratit o to strach nemam..co vy na to??diky za rady

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 10.12.17 19:42
@Lejlinka29 píše:
Ahoj holky-jdu si jako vzdy pro radu.. :mrgreen:..jsou to asi 3 mesice co jsem se rozesla s pritelem po velmi bourlivem 3 letem vztahu ktery jsem ale nakonec ukoncila ze dne na den ja..i prez to ze jsem si myslela ze tohle byl ten „pravy“ a nikdy jsem tak zamilovana nebyla po tom vsem co mi udelal ten cit co jsem k nemu chovala hodne opadl..dokonce jsem si nasla pritele noveho ale ze strachu ze mi taky ublizi protoze on sam byl po rozchodu a jasne mi rekl ze je cotove „vyplej“ sem se s nim rozesla v domeni ze spolu teda ale budeme aspon spavat-coz se teda bohuzel nestalo-zminivany u me sice ted dve noci spal ale ne za zaminkou sexu-je mu semnou pry hrozne dobre a ma me rad ale spat semnou nechce abych to nebrala nejak vic a neublizil mi tim.. :roll:..je to sice strasne krasny a ohleduplny ale ja sex potrebuju..no a do toho se zacal ozyvat muj bejvalej se kterym sem mela sex vzdycky bozi tak si tak rikam proc toho nevyuzit a misto toho nez nekde nekoho zdlouhave poznavat atd si neuzit s nim? bez emoci a citu..proste je sex-uz k nemu nic necitim a nemyslim ze byse to timhle mohlo nejak vratito to strach nemam..co vy na to??diky za rady

A on to to cítí stejně, že mezi Vámi už nic není a nebude? Abys mu tímhle nedala zase naději..

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 10.12.17 19:43

Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 10.12.17 19:44
@Paola21 píše:
A on to to cítí stejně, že mezi Vámi už nic není a nebude? Abys mu tímhle nedala zase naději..
..no on je hodne specificka osoba a myslim ze jemu jde prave hlavne jen o ten sex..:-D..o nej se v tomhle smeru vubec nebojim..-)

Lejlinka29
Stálice 66 příspěvků 10.12.17 19:45
@Božislava píše: Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…
..nojooo jenze to by clovek skoro sexovat nemohl..-)..asi to uz beru trosku jinak-nemyslim si ze k sexu je laska potreba..je to samozdrejme mnohem lepsi ale..ne vzdycky to tak bohuzel je

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 10.12.17 19:49
@Lejlinka29 píše: ..no on je hodne specificka osoba a myslim ze jemu jde prave hlavne jen o ten sex..:-D..o nej se v tomhle smeru vubec nebojim..-)

Myslet a vědět jsou dvě věci. Než bych s ním začala zase spát, tak bych pro jistotu vyložila karty na stůl, že víc než sex nebude a pak proč ne no, i když osobně bych
do toho nikdy nešla, protože se mi příčí sex bez nějakého citového zainteresování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:54

Taky jsem to tak mela s ex lo rozchodu nejakou dobu. Pak me to prestalo bavit, tak jse to utla uplne a taky jsem poznala nekoho jineho. Sex je normalni lidska potreba a zabava.

Emimin7
Kelišová 7157 příspěvků 10.12.17 19:58

Proč ne. Vlítněte na to a užijte si kopec srandy.  :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 19:58
@Božislava píše: Radši ne. Když k němu nic necitíš…Když sex, tak z lásky…

chtela bych videt chlapa ve vztahu po 10 - 20 letech jak sexuje jenom z lasky :lol: :lol: nevim kde ziteje vy, ale na planete zemi to asi nebude :mrgreen:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.12.17 20:17

@Lejlinka29 Dělej si co chceš proboha, jsi dospělá :D

sissi001
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 1 inzerát 10.12.17 20:25

Já jsem pro!!! :mrgreen: :mrgreen: :jazyk:

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9247 příspěvků 10.12.17 21:12
@Anonymní píše:
chtela bych videt chlapa ve vztahu po 10 - 20 letech jak sexuje jenom z lasky :lol: :lol: nevim kde ziteje vy, ale na planete zemi to asi nebude :mrgreen:

Já už točím 16. rok s jedním a nepřijde mi, že by to bylo „jen“ z potřeby těla. A na planetě Zemi žijem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama