Sex s expartnerem

31
17.6.13 15:16

Sex s expartnerem

Ahoj holky, tyhle diskuze jsou super a hodně mi pomáhají ve svých problémech a proto bych ráda znala váš názor. cca před půl rokem jsem poznala skvělého chlapa, byl v té době ve 4 letém vztahu, který jim už rok nefungoval, já jsem ho brala s rezervou, protože známe ty jejich pohádky, jenži 2 týdny po našem poznání mi najednou sdělil, že se s ní rozešel a chce se odstěhovat, taky jsem tomu odstěhování moc nevěřila, ale začal shánět byt a dokonce chtěl abych se na něj šla podívat s ním, takže do měsíce od našeho poznání se od ní odstěhoval a začali jsme spolu chodit. Ale po pár měsících se se mnou rozešel se slovy, že neví co chce, že mě má rád a že je mu se mnou hezky, ale zároveň ho to vyčerpává (což nechápu). Ok brala jsem to a už se neozvala a teď před třemi týdny mi napsal, jestli jsem mu náhodou nepsala a že bychom mohli někdy pokecat. Já jsem mu odepsala, že pokecat můžeme někdy (s tím že jsem myslela, že mu jde jen o pokec). Další den jsme se sešli a pohled dal pohled a my se spolu vyspali. Myslela jsem, že je to jen jednou, ale on začal dělat další návrhy a od té doby jsme se sešli asi 3× a nebylo to jen o sexu. Včera jsme dokonce spolu strávili celý den. Problém je v tom, že vůbec nemluvíme o tom co se to vlastně stalo a co mezi námi je, ani co jsme dělali v době kdy jsme se neviděli ani jsme nerozebírali ten rochod. Zkrátka jsme nic neřešili a mě to tak vyhovovalo a vyhovuje. Ale absolutně nevím o co mu jde a ptát se ho nechci abych ho zase nevyděsila jako na začátku. Je trošku studenej psí čumák, takže nic hezkýho mi neřekne ani nenapíše, jinak mi je s ním fajn. Chtěla bych s ním být, ale nevím co si o tom všem myslet a jak to brát?

Budu ráda za jakéhkoliv reakci a moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
stazinka09
17.6.13 15:19

Já si myslím, že mu jde o sex a je mooooooc rád, že s ním nic nerozebíráš.
Tak třeba ti to vyhovuje takhle.

• Citovat
  • Nahlásit
6546
17.6.13 15:22

@amuletka No, kdyby Ti to tak vyhovovalo, asi bys neměla potřebu to tady řešit, ne? ;) Osobně bych od toho moc nečekala. Jestli Ti to vyhovuje, neřeš a užívej, jestli ne, tak to típni. Do hlavy mu beztak nikdo z nás nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
17.6.13 15:28

Aby se zas bobánek „nevyčerpal“.
O sex mu jde určitě, to se popřít nedá. Zakladatelce jde o víc, myslím.
Po svých zkušenostech, bych to v sobě nedusila a narovinu mu řekla, že je to s ním hezké, ale mám obavu, že se zamiluju a on se zase unaví, zmizne a mně nebude do smíchu. Víc bych to s ním nerozebírala. Ať se zamyslí, co chce a co nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.6.13 15:28

@stazinka09 nechci aby šlo jen o sex, vyhovuje mi, že nic neřešíme, ale chtěla od toho víc než sex. I když myslíte, že mu jde jen o sex, když jsme spolu strávili den i dvě noci a byli i na výletě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
17.6.13 15:29

@amuletka řekla bych, že mu vyhovuje ten sex a to, že už mu „nekecáš“ do života.. sorry, nepůsobí to na mě dobře.. Jediné, co ti k tomu můžu říct, buď s nim spi, užívej si to a neřeš to, nebo s nim nespi a mluv… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.6.13 15:32

@vendulka72 to je dobrý nápad, ještě cca tak měsíc počkám (abych tomu nechala chvíli volný průběh) a asi mu to takhle pak napíšu…díky moc

Každopádně ocením i ostatní názory, myslíte, že je šance na něco víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
17.6.13 15:32

@amuletka už jste spolu nějakou dobu strávili tak zřejmě tuší, že aby k tobě skočil jen na to jedno asi fungovat nebude, že nějaká přidaná hodnota je nutná, třeba se pletu
Kolik vám je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
17.6.13 15:33

Jeste se nedostal z predchoziho vztahu a dela kraviny, protoze nevi, co chce. Nic bych od toho ted necekala.. Mozna z toho muze byt vztah, ale musis mit hodne trpelivosti, nic po nem nechtit a vubec netlacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
17.6.13 15:33
@amuletka píše:
@stazinka09 nechci aby šlo jen o sex, vyhovuje mi, že nic neřešíme, ale chtěla od toho víc než sex. I když myslíte, že mu jde jen o sex, když jsme spolu strávili den i dvě noci a byli i na výletě?

nojo jenže jak chceš víc jak pohodovej sex, tak budeš muset řešit respektive trochu porozebírat, abyste nejeli ve dvou úplně jiných filmech.

Já jsem skpetik :mrgreen: jde mu o sex a nevadí mu vzít tě na výlet. Jinak by se aspoň zmínil ne? U toho kafe jste to neprobírali a hned na to vlítli?

• Citovat
  • Nahlásit
64453
17.6.13 15:34

@amuletka ne, nemyslím…sorry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.6.13 15:34
@quinny píše:
@amuletka už jste spolu nějakou dobu strávili tak zřejmě tuší, že aby k tobě skočil jen na to jedno asi fungovat nebude, že nějaká přidaná hodnota je nutná, třeba se pletu
Kolik vám je let?

mě 29 jemu 30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.6.13 15:36

@stazinka09 u toho kafe jsme nic neřešili, jen jsme kecali o blbostech, ale bylo tam jasné flirtování, které skončilo v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6546
17.6.13 15:39

@amuletka Šance je vždycky, ale v tomhle případě asi moc velká nebude. Opravdu bych do toho moc nadějí nevkládala, bude tě to stát spoustu trpělivosti s hodně nejistým výsledkem… mně by to za to nestálo. A našlapovat kolem něj po špičkách, abys ho náhodou nevyplašila (jakmile zatlačíš, uteče)… mně přijde, že panáček si to náramně užívá a tobě z toho kouká akorát tak trápení… I vyprdla bych se na to, velebnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
17.6.13 15:40
@amuletka píše:
@stazinka09 u toho kafe jsme nic neřešili, jen jsme kecali o blbostech, ale bylo tam jasné flirtování, které skončilo v posteli

teď to vem z jeho stránky.. pozve Tě na kafe a má z toho sex :think: víc už radši psát nebudu.. nechci Tě zklamat, ale chlapské uvažování je celkem jasné.. chlap to tu četl a taky říká, twl, on si za… za kafe, do toho bych taky šel :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat