Sex s kamarádem ex manžela

Anonymní
30.7.21 23:01

Sex s kamarádem ex manžela

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Jsem 2 roky rozvedená a single život jen já a děti mi vyhovuje… až na nedostatek sexu :oops: teď se mi,, rozjíždí,, kamarádství s výhodami jenže mám trochu černé svědomí. Jednak je to kamarád mého ex manžela a já mám strach aby se to z jeho strany nezvrtlo. Je svobodný a bezdětný a já ho nechci nějak blokovat… Na jednu stranu mě to strašně láká a baví to utajení a snadný přístup k sexu na druhou nechci někomu pohnojit život a navíc nestojím (on,, zatím,, taky ne) o to aby se to provalilo. Má některá podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10767
30.7.21 23:08

Tak kdyz si to uajsnite hned na začátku tak si myslím, že by to mohlo fungovat. Tady v těch „vztazich“ bych řekla, že se většinou zakouka ženská. Utnout to můžeš vždycky když se ti bude zdát, že je v tom něco víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 23:23

@JancaS84 což o to ujasněné to snad máme. Jen mám občas takový strach, že se to může z jeho strany zvrtnout a nejsem schopná rozlišit jestli je jen milý nebo já paranoidní :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1022
30.7.21 23:23

Šla bych do toho. Že to je kamarád bývalého by mi nevadilo. Ex je ex, toho už podvádět nebudeš. Zkusíte to a uvidíš. Ono se klidně může stát i to, že s ním po čase budeš chtít něco víc i ty. Člověk se mění, vztahy taky… Nechala bych tomu volný průběh.

Život mu nepohnojíš. Je to dospělý člověk, tak mu řekni na rovinu, jak to momentálně vidíš. Když bude s kamarádstvím s výhodami souhlasit, není problém. Co bude pak, to bude. Žijeme teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22340
30.7.21 23:31

Já měla milence a bylo to super. Sex na požádání a žádný závazky, fakt jsem si to užívala. Akorát to mělo vedlejší účinky, no…manželství a dvě děti. Ale to přišlo až po pár letech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
30.7.21 23:50
@Anonymní píše:
@JancaS84 což o to ujasněné to snad máme. Jen mám občas takový strach, že se to může z jeho strany zvrtnout a nejsem schopná rozlišit jestli je jen milý nebo já paranoidní :oops:

Já bych se o chlapa nebála. Možná ho přeceňuješ. ;-) Oni jsou na ty pouhé výhody zaměřeni daleko víc než ženy. A dost málo z nich se (upřímně) chce starat o cizí děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
31.7.21 00:19
@Cimada píše:
Já bych se o chlapa nebála. Možná ho přeceňuješ. ;-) Oni jsou na ty pouhé výhody zaměřeni daleko víc než ženy. A dost málo z nich se (upřímně) chce starat o cizí děti.

To je bohužel taky pravda. Možná se kamarádovi líbí právě to, že bude mít zakladatelku pro sebe, ale bez těch dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 07:31

@Cimada děkuju :kytka: přesně tohle jsem potřebovala asi slyšet :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
64545
31.7.21 07:44

Je dospělý, takže bych se toho nebala

• Citovat