Sex s kamarádem, jak do toho nespadnout

Anonymní
6.6.21 10:26

Sex s kamaradem, jak do toho nespadnout

Ahoj,

prosím, neodsuzujte mě.. Mám kamaráda, on celou dobu přítelkyni. Ale hrozně se pritahujeme, už několik let, teď to pořád víc graduje a je pravděpodobné, že se spolu jednoho dne vyspime. Jsme od toho jen krůček. S přítelkyní nemá děti, je to víceméně prechozeny vztah, ale nehodlá ji opustit, vím, je to hnusné.
Ale přitažlivost je silnější. Bojím se, že spolu něco budeme mít a já do toho začnu vnášet city. Co mám dělat, aby to zůstalo jen u sexu?
Prosím neodsuzujte mě, ale je mi jasné, že tomu nedokážeme poručit. Odsuzuju se za těm chtíč už sama..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3454
6.6.21 10:28
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
6.6.21 10:30

Nesexovat s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32199
6.6.21 10:33

No, buď se ovládnete, nebo ne. Co chceš slyšet? Spadlá do toho už asi budeš. :nevim: Ty jsi sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
6.6.21 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj,prosím, neodsuzujte mě.. Mám kamaráda, on celou dobu přítelkyni. Ale hrozně se pritahujeme, už několik let, teď to pořád víc graduje a je pravděpodobné, že se spolu jednoho dne vyspime. Jsme od toho jen krůček. S přítelkyní nemá děti, je to víceméně prechozeny vztah, ale nehodlá ji opustit, vím, je to hnusné.
Ale přitažlivost je silnější. Bojím se, že spolu něco budeme mít a já do toho začnu vnášet city. Co mám dělat, aby to zůstalo jen u sexu?
Prosím neodsuzujte mě, ale je mi jasné, že tomu nedokážeme poručit. Odsuzuju se za těm chtíč už sama..

A nebojíš se, že budeš ty pondělní a čtvrtková a ta jeho přechozená přítulkyně středeční a víkendová?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 10:35

@Tinuvien jj, jsem sama.

• Citovat
  • Nahlásit
31727
6.6.21 10:41
@Anonymní píše:
@Tinuvien jj, jsem sama.

Obávám se, že už jso do toho spadla. Nelži si do kapsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 10:43
@Anonymní píše:
Ahoj,prosím, neodsuzujte mě.. Mám kamaráda, on celou dobu přítelkyni. Ale hrozně se pritahujeme, už několik let, teď to pořád víc graduje a je pravděpodobné, že se spolu jednoho dne vyspime. Jsme od toho jen krůček. S přítelkyní nemá děti, je to víceméně prechozeny vztah, ale nehodlá ji opustit, vím, je to hnusné.
Prosím neodsuzujte mě, ale je mi jasné, že tomu nedokážeme poručit. Odsuzuju se za těm chtíč už sama..

Tyjo, a proc by to muselo zustat u sexu, kdyz ty jsi zamilovana? On ti jako rekl, ze sex a nic vic nebo jak? Nebo ty ho svadis a jeste ho musis presvedcovat, ze ti jde jen o sex?

Hele, byt Tebou, tak si necham na kamose zajit chut. Uz po prvnim sexu si budes pripadat jako pouzitej hadrik :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
6.6.21 10:45

Taky si myslím, že jsi do toho už spadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
6.6.21 10:46

Kamose ten chtic prejde jen co te obtahne… Tak kdyz mas zaludek na to vedome lezt do postele se zadanym, priprav se na vsechny mozne nasledky..
Ale teda holka, mozek ti moc nefacha… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 10:49

@FlorenceF
Pritahujeme se asi celou dobu, píšeme si celé dny, máme se radi, ale řekl mi, že vztah s přítelkyní nechce řešit, že je zvyklý, prostě má radši svůj klid, než pálit mosty a já to respektuju a beru ho jako kamaráda a smířila jsem se s tím a nechci do toho spadnout

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16887
6.6.21 10:58

Nešukat s ním.

Věnovat se čemikoliv jinému, než komunikaci s ním.

Nakonec se hormon zklidní.

A teda najít nějakou sebeúctu, nehceš ze sebe dělat matraci pro někoho, kdo podvádí svoje partnerky. A 100% nejsi jedinná, kterou má rozdělanou.

Btw sladké tajemství už do té představy o tom, jak je dokonalý, jsi zabouchnutá. Což ti mimojiné brání v tom, dát se dohromady s někým kdo bude zamilovaný do tebe, kdo bude stát o tebe jako o člověka.

Příspěvek upraven 06.06.21 v 11:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32199
6.6.21 11:01
@Anonymní píše:
@Tinuvien jj, jsem sama.

Takže hledej někoho, kdo je taky sám. Fakt tohle nemá cenu, můžeš mu dělat roky milenku a nikdy se to nikam neposune. Vždy budeš ta druhá. Znám pár holek, co takhle dopadlo a nic moc teda. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6299
6.6.21 11:05
@Anonymní píše:

Zkrátka ho prefikni a bude. Sex není všechno a uděláte si dobře. Lepší než masturbovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 11:05
@Anonymní píše: @FlorenceF
Pritahujeme se asi celou dobu, píšeme si celé dny, máme se radi, ale řekl mi, že vztah s přítelkyní nechce řešit, že je zvyklý, prostě má radši svůj klid, než pálit mosty a já to respektuju a beru ho jako kamaráda a smířila jsem se s tím a nechci do toho spadnout

Aha. Chapu.

No, tak poslouchej. Jedine, co zatim muzes uhrat, ze budete mit ne sexualni, ale milostny pomer. Chce to ale pevne nervy a velky ukrok stranou. Okamzite si prestan chystat to nejvic sexy pradlo a zahod (aspon na cas) predstavy vas dvou v naruci. Rychle ho zarad do best friend zóny a prestan se s nim vybavovat o sexu a touze. On bude chvili hledet jak puk 8o potom se mozna odmlci…ale nakonec se znovu prilísá. Rozdil bude v tom, ze Ty v tu chvili uz nebudes vypreparovana na zemi s nohama do praku, ale dejme tomu na stejne urovni. A TY si rozhodnes o podminkach.

Hele, fakt, v tehle chvili, kdy jemu zdanlive o nic nejde, protoze Ty jsi ochotna prijmout jakekoliv podminky, je to predem odsouzeno k neuspechu. Protoze jakmile na to vlitnete, tak uz neni o cem. On nepotrebuje budovat, on to ma. Ty nemas a uz ted jsi zavislejsi. Kdyby to bylo naopak, tak on se nevymezuje, ale bude se snazit vypadat, ze jeho vztah vubec neexistuje.

Az budete veseli oba dva, tak to bude jine kafe a uzijete si to vic. Ver mi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat