Sex s kondomem a antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
24.10.21 21:21

Sex s kondomem a antikoncepce

Ahoj. Upozorňuji vás na jednu důležitou věc. Nejsem ta stejná holka co tu zakládá ty jedny a ty samý diskuze. Proto to nedávám ani anonymně, abyste věřili. Shodou náhod máme asi se slečnou stejný problém. Taky si nemůžu vzpomenout na to jestli jsem si vzala antikoncepci. A den před tím byl taky sex s kondomem. Vím zní to šíleně. Ale moje otázka zní. Myslíte, že bych si toho všimla, kdyby prášek upadl? Popřípadě co mám teď dělat. A mám taky strach aby se nějaký sperma nedostalo na kondom co si, ale přítel pro změnu nasazovala sám a ani se nebyl umýt. Je tu šance otěhotnění? Děkuji. A prosím žádný negativní komentáře. Ano vím blbá otázka, ale se sexem teprve začínám a když mi je jen 16 let dítě opravdu nechci a dávám si pozor na všechno. Jen se občas stane, že si prostě nevzpomenu. Bylo to na začátku 2.týdne. Tak prosím o rady děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27609
24.10.21 21:37

Ne nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12071
24.10.21 21:46

Šance není téměř žádná a kromě HA ber asi i něco na paměť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
24.10.21 21:47

@JancaS84 stalo se to jen 2×. Stane se. Jak to není šance žádná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
24.10.21 21:53

Ne, nejsi těhotná …. Stalo se jen dvakrát. Takze jsi dvakrát mohla byt potenciálně těhotná…. Tak by bylo lepsi, kdyby uz se to nestalo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
24.10.21 22:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
24.10.21 23:25

Když dítě nechceš a dáváš si pozor na všechno, tak si taky dávej pozor jak tu antikoncepci bereš. To nejsou lentilky, má svůj důvod proč se musí brát, tak jak je uvedeno. Když tu chceš hrát na nótu zodpovědnosti, tak ji taky dodržuj. Šance je vždycky, ale když se to stane sporadicky, tak je šance malá nikoliv žádná. Otěhotnění přes braní HA je vždy způsobeno nesprávným užíváním. Jediné co je tvou výhodou je použití kondomu, což tu pravděpodobnost snižuje na absolutní minimum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
25.10.21 05:40

@Martha03 já ji beru vždycky pravidelně a to, že si nevzpomenu není špatná zodpovědnost. Vždycky se snažím abych nezapomela. :palec: jenom chci dodat beru k tomu prášky, které zhoršují paměť, způsobují deprese atd. Jmenuji se curacné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat