Sex s kondomem a neudělal se

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.1.22 20:35

Sex s kondomem a neudělal se

Dobrý den je mi 16 let a chtěla jsem se zeptat. Se svým klukem jsme měli první sex. Žádnou antikoncepci neberu. Normálně jsme si vzali kondom a kluk se ani neudělal. Měli jsme ho celou dobu a jsem si jistá že ani poškozený nebyl. Vím že je to asi blbá otázka, ale chtěla jsem se zeptat jestli je možné otěhotnět i přes to že měl kondom a neudělal se. Bylo to dva dny po menstruaci takže ta pravděpodobnost je asi mizivá. Já ani nevím proč to řeším, ale zeptat jsem se musela. Děkuji za odpověď a hezký zbytek dne. 8o ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
2.1.22 20:46

Je to možný a budeš mít trojčata. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2296
2.1.22 20:48

Tak to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
2.1.22 21:03

Jeeeee, taky jsem byla takovej plašan… Došla jsem si na gyndu pro prášky a pro jistotu měli ještě kondom… A když jsme se pak po svatbě začali snažit… Tak z toho vzešlo 13let dlouhyho boje o dvě děti. Na kolika IVF jsem byla nemá cenu psát…Ale přesně v 16 jsem byla taky takový mladý telátko, co se bálo otehotneni i přes to že to nebylo možný… Díky za teleport casem :srdce: To bylo krásný období… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
2.1.22 21:36

Pokud je to takhle, tak jste kondom použili správně a šance na otěhotnění je mizivá. Případné zpoždění a příznaky budou vsugerované a jejich příčinou nebude nic jiného, než strach z těhotenství… Můžete si nechat napsat antikoncepci, ale já bych to za nutné nepovažovala. Přijde mi lepší správně použitý kondom, než špatně braná antikoncepce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
2.1.22 22:59

@lucinka12358 jak tak koukám tu hranici by měli zvednout alespoň na 18 let a nejlépe na 21 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat