Sex s kondomem kdyz se neudelal

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
25.11.21 13:19

nic

Ahoj, nedavno jsem mela s pritelem sex s kondomem, HA neberu, meli jsme sex ale neudelal se do me, vytahl ho. Je mozne byt tehotna s kondomem kdyz se neudelal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27560
25.11.21 13:25

Pokud ho měl celou dobu, tak je pravděpodobnost mizivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
25.11.21 13:59

Nebylo by jednodušší s nikým nespat než se naučíte jak antikoncepce funguje :zed: Připadá mi, že tohle téma tu je snad každý den :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22676
25.11.21 14:02

Hele ještě možnosti tu jsou :think: říká se, ze Mesiáš se ma brzy vrátit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
25.11.21 14:03

@jahuhudka a pojmenovat ho Copperfield :think:  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
25.11.21 14:45

Už zas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
25.11.21 15:33
@natalka55 píše:
Ahoj, nedavno jsem mela s pritelem sex s kondomem, HA neberu, meli jsme sex ale neudelal se do me, vytahl ho. Je mozne byt tehotna s kondomem kdyz se neudelal?

Co si nejdřív zjistit něco o funkci antikoncepce(myslím tím i kondom) a o tom, jak vznikají děti? A pak teprv sex :palec:. Protože, když se ptáš na toto, tak sex je to poslední, co by jsi měla řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
25.11.21 15:49
@natalka55 píše:

Prosím tě Natálko ;) takže pokud měl přítel kondom, tak by se ani neudělal do tebe, ale do kondomu. No a pak klasická logika věci, když má nasazenou gumu a neudělá se, tak jak by se to sperma do tebe asi dostalo? Já chápu, že jsi nezkušená a pravděpodobně jsi na dost zásadních hodinách ve škole chyběla, ale i tak, jak by to podle tebe bylo možné? To je jako kdyby ses zeptala, že když při napouštění vany ucpeš kohoutek hadrem a zároveň ani nepustíš vodu, jestli se i přesto vana napustí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat