Sex s kurýrem?

Napsat příspěvek
Anonymní
24.3.20 18:47

Vazne to tady, pište příhody s kuryry ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5969
24.3.20 19:00

Příhody staré 8 let za současné situace… Mě jeden kurýr (firmu už netuším) vezl balíček (leden) a když jsem se ho ptal, kolik má na zákazníka času v rozpise, tak: 2 minuty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
24.3.20 19:15
@Janli píše:
Pokud to chceš jako sexuální dobrodružství, tak proč ne? Na vztah radši zapomeň. Jo a pamatuj, že v karanténě sex jen zezadu a s rouškou… :mrgreen:
:potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 19:17

-

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.20 19:22

Ty vole, já už jsem na prášky z koroňáka a omezení z něj plynoucích, ale tahle diskuze je balzám na duši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4275
24.3.20 19:26

Jo, pamatuju jednoho, ten mě teda dostal do varu… Platila jsem na dobírku 1782 Kč v hotovosti a on neměl blbou dvoustovku nazpátek na dvoutisícovku :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 19:29
@Michelle_M píše:
Jo, pamatuju jednoho, ten mě teda dostal do varu… Platila jsem na dobírku 1782 Kč v hotovosti a on neměl blbou dvoustovku nazpátek na dvoutisícovku :cert:

Premyslim, co bys asi tak dostala za sexualni sluzby za dve ste :think:. Nejsme na Amaterech, ze jo :P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4275
24.3.20 19:34
@ontarova.stara píše:
Premyslim, co bys asi tak dostala za sexualni sluzby za dve ste :think:. Nejsme na Amaterech, ze jo :P.

Díky bohu za tu nonstop hernu na rohu ulice, kde mi rozměnili :mrgreen: „Víte co, slečno? Vy mi tady za stolem vykouříte malýho Brumbála a jsme vyrovnaný.“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
24.3.20 19:38
@Ivan PPZ píše:
Příhody staré 8 let za současné situace… Mě jeden kurýr (firmu už netuším) vezl balíček (leden) a když jsem se ho ptal, kolik má na zákazníka času v rozpise, tak: 2 minuty

No jasný, že dvě minuty, když si během dne musí vyčlenit dvě půlhodinky na piglování paniček… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 19:41
@Michelle_M píše:
Díky bohu za tu nonstop hernu na rohu ulice, kde mi rozměnili :mrgreen: „Víte co, slečno? Vy mi tady za stolem vykouříte malýho Brumbála a jsme vyrovnaný.“ :mrgreen:

To spatne interpretujes. To bylo: „Slecno, maknuti na anakondu za dve kilca, neberte to.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
24.3.20 20:10
@ontarova.stara píše:
To spatne interpretujes. To bylo: „Slecno, maknuti na anakondu za dve kilca, neberte to.“

Oni už slevnili, jo? Já pamatuju pětikilo… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 20:17
@Janli píše:
Oni už slevnili, jo? Já pamatuju pětikilo… 8o

Cekaji nas vsechny tezke casy, se podivej na kurs eura. Za dve ste a jeste je rad, ze na takovou charitu narazil. Alespon ma na pulku stylove rousky s aktivnim stribrem od Nely Slovakove a nedela na trase vostudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 07:32

Hm? :jazyk: Same blbosti mimo tema, to nikdo nemáte nějaký zajímavý zážitek?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama