Sex s novou známosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 07:44
Sex s novou známosti

Ahoj holky, dotaz uvádím jako anonym, protože tady dost komentuju jiné diskuze.

Mám taky problém. Po rozchodu s přítelem, jsem si nasla po čase novou známost, myslím, ze dnes by mělo dojít k prvnímu sexu, jelikož spolu strávime noc. Problém je v tom, ze ač mě každý můj bývalý postelový nebo vztahový partner chválil, ze jsem v posteli super, po rozchodu jsem ztratila v tomto směru úplně sebevědomí a nevím co stim. Na nové známosti mi moc zalezi a nechtěla se znemoznit zrovna v tomto smeru. Mate nejakou radu? :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 23.03.18 07:47

Co zahodit zabrany a uzit si to prirozene, bez strachu a nejakych myslenek co by kdyby? Mas noveho chlapa, ten o tvych obavach nevi. Tak to ber jako novy start a stare nech minulosti ;) Stejne je nejlepsi pri sexu moc nemyslet. Hezky vecer :kytka:

růžový achát
Závislačka 2823 příspěvků 23.03.18 07:50

Teď nad tím přemýšlím, že nad tím jsem nikdy moc nepřemýšlela, sklenku vína a ono to bude ok., hlavně nepřebrat abys pak neměla okno a neutekl ti. :andel:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 23.03.18 07:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dotaz uvádím jako anonym, protože tady dost komentuju jiné diskuze.Mám taky problém. Po rozchodu s přítelem, jsem si nasla po čase novou známost, myslím, ze dnes by mělo dojít k prvnímu sexu, jelikož spolu strávime noc. Problém je v tom, ze ač mě každý můj bývalý postelový nebo vztahový partner chválil, ze jsem v posteli super, po rozchodu jsem ztratila v tomto směru úplně sebevědomí a nevím co stim. Na nové známosti mi moc zalezi a nechtěla se znemoznit zrovna v tomto smeru. Mate nejakou radu? :oops:

Užít si to ;) dobrý sex je takový kdy si to užiješ a nepřemýšlíš jak působíš a vypadáš…

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 23.03.18 08:12

Nevím, co ti na to řeknou „holky“, ale z pohledu chlapa ti doporučím jednu věc: NEŘEŠ TO. V sexu se stejně sladíte až časem. Ale není pro chlapa nic otravnějšího než ženská, co furt všechno přehnaně řeší. Neřeš a užívej si.

evelyn68
Povídálka 29 příspěvků 23.03.18 08:17

Vůbec bych se nestrachovala. Mysli na to, že jsi skvělá a že to určitě vyjde. :potlesk: Dej si skleničku vína a bude to v pohodě. Hlavně no stress. Držím palce, ať to vyjde. :kytka:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 23.03.18 08:22

Vubec se nestrachuj, ja mela sex taky po delší době a bylo to super, to nezapomenes jako jizdu na kole :lol:
Pujde to samo, buď přirozená, pokud je tam ta chemie, tvoje tělo bude chtít samo :)

zoidberg
Extra třída :D 10696 příspěvků 23.03.18 08:40

Řekni, že jsi panna, ať je něžný :kytka:

kve-tinka
Závislačka 4254 příspěvků 15 inzerátů 23.03.18 08:47

Ja jsem necekala, ze ten vecer vubec budu mit sex-nesladene pradlo atd. :mrgreen:
A vis co? Byl to sex meho zivota. :oops: :srdce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 23.03.18 09:13

No chapu tu nervozitu…asi bych to vyřešila vinem na uvolněni, ale nepřehnat to! :lol:

Anonymní  23.03.18 10:27

Ahoj, já taky dneska :lol: :lol: :lol: je to tedy známost jen na sex, máme totiž shodné specifické zaměření
já se teda nebojím že bych se (také po dlouhé době) nechytla, mám jiný problém - hodně jsem přibrala, jako že fakt hodně, i když jinak jsem pohledná…sice jsem ho upozornila, že jsem oplácaná, ale tím že vím, že naprosté většině chlapů se líbí štíhlé ženy, tak z toho mám šílené nervy, že si to neužiju. Jinak veškerá údržba, hezké prádlo atd., ok, ale tyhle komplexy mi to strašně kazí a jsem úplně na nervy :nevim:
anonym - stydím se za mindrák

Lea L
Kecalka 185 příspěvků 23.03.18 10:31

Sex by měla být jedna z nejpřirozenějších věcí.. takže jestli je mezi vámi správné sexuální napětí a přitahujete se.. stačí se nebát, vypnout mozek a ono to od prvního vášnivého polibku půjde samo ;)

Anonymní  23.03.18 11:04

A to mě se zase „oplácaný“ holky líbí… :D. Ale po několika „oplácaných“ známostech mám teď hubenou slečnu a nijak mi to nevadí. V mých očích je hezká a přitažlivá taky ;).

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 16135 příspěvků 23.03.18 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dotaz uvádím jako anonym, protože tady dost komentuju jiné diskuze.Mám taky problém. Po rozchodu s přítelem, jsem si nasla po čase novou známost, myslím, ze dnes by mělo dojít k prvnímu sexu, jelikož spolu strávime noc. Problém je v tom, ze ač mě každý můj bývalý postelový nebo vztahový partner chválil, ze jsem v posteli super, po rozchodu jsem ztratila v tomto směru úplně sebevědomí a nevím co stim. Na nové známosti mi moc zalezi a nechtěla se znemoznit zrovna v tomto smeru. Mate nejakou radu? :oops:

Hlavně mu neříkej : „Franto, to je tak fajn, že ho nemáš moc velkýho, nic mě nebolí, to bývalej ho měl skoro dvojnásobnýho a nemohla jsem dva dny chodit!“
Prý to chlapi neradi slyší :)

A tvrdší praktiky bych nechala až na druhou schůzku, abych nevypadala jak lehká žena 8)

Anonymní  23.03.18 12:07
@free333 píše:
Hlavně mu neříkej : „Franto, to je tak fajn, že ho nemáš moc velkýho, nic mě nebolí, to bývalej ho měl skoro dvojnásobnýho a nemohla jsem dva dny chodit!“
Prý to chlapi neradi slyší :)A tvrdší praktiky bych nechala až na druhou schůzku, abych nevypadala jak lehká žena 8)

My už se viděli několikrát, o sexu jsme se bavili hodnekrat, vi ze to mám rada tvrdě :lol: milování není nic pro mě :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama