Sex s osudovým mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
buttercake
Nováček 4 příspěvky 30.01.18 23:28
Sex s osudovým mužem

Jak jste poznaly, že se jedná o osudového muže? Je pro Vás sex jen ukojením fyzické touhy či je pro Vás „něco víc“?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 23:35

Na to se těžko odpovídá. To musíš cítit sama, že to je on.
Pro mě je to něco víc než fyzické ukojení, ale prosím anonym. Nemusím sdělovat vše ;).

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 30.01.18 23:48

Proc do osudovosti tahat nutne sex… :think:..u me…to bylo jeho charizma :srdce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 30.01.18 23:51

Že je to osudový muž jsem nepoznala jen podle postele, ale hlavně jak se chová mimo ni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 00:08

@buttercake s mím osudovým mužem je sex nic moc, ne že by nevěděl jak na mě ale ta chemie no… :lol: :lol: :lol: jsem spolu už hodně let a miluju ho nadevše. Nevím jestli někdo pozna osudoveho podle sexu :think:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 31.01.18 02:46
@Andy27 píše:
Proc do osudovosti tahat nutne sex…

Proc do sexu tahat nutne osudovost?

Esmeralda75
Závislačka 4183 příspěvků 31.01.18 04:25

Osudovej muž? Tak to není jen o sexu.To je chlap, co ti vyhovuje naprosto ve všem a nemusíš se vůbec o něco snažit, prostě to klape úplně samo ve všech smerech :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 31.01.18 05:37

Tak svého osudového může sem určitě nebrala podle sexu ale podle jeho chování a vše co na něm tak moc miluji :roll: :) ten sex všude :think:

Lulina999
Kecalka 155 příspěvků 31.01.18 05:55

Díky sexu jsem to opravdu nepoznala, ale i ten je samozřejmě skvělej.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 31.01.18 06:39
@buttercake píše:
Jak jste poznaly, že se jedná o osudového muže? Je pro Vás sex jen ukojením fyzické touhy či je pro Vás „něco víc“?

Co třeba - je to chybějící část tvojí duše
Ta fyzická touha je třeba na jiné úrovni a vůbec si ze začátku nemusíš uvědomit její podstatu…

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 31.01.18 06:45

Vím o čem mluvíš… bylo nám jasné, že k sobě patříme, když sex nebyl jen sex, ale návštěva a poznání uuuplně novych dimenzí :srdce: :srdce: :dance: jak kdyby zapadli dva puzzliky do sebe a vše začalo davat smysl… i v obyčejném životě :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 06:51

Prosím anonym, citlivé.. můj osudový muž je s jinou a já s jiným, už jsme se spolu přestali bavit, abychom vše nezkazili.. ale to, že je osudový poznáš mnoha způsoby.. podlamují se mi kolena jen na něj pomyslím, když jsme se měli vidět byla jsem nervózní stejně jako před každým,, obyčejným" prvním rande, neustále na něj myslíš, když čteš někde nějaké moudro o lásce ihned tě napadne ON. A co se týče sexu, mozek máš tak zatemněný, že se to skutečně děje s NÍM,.. a chvěješ se jen na něj pomyslíš.. tohle jsou moje pocity, nicméně ne každá láska v životě může být naplněna, ač je to oboustranné. Anonym nebo smazat, je to pro mě moc citlivé

Anonym P.

kacz
Kelišová 6064 příspěvků 31.01.18 07:02
@Cosmopol píše:
Proc do sexu tahat nutne osudovost?

Protože, jak říká můj chlap, jinak je to jenom tělocvik.

Hroznej puberťák
Kelišová 5399 příspěvků 31.01.18 07:10
@kacz píše:
Protože, jak říká můj chlap, jinak je to jenom tělocvik.

Cvičit je ovšem ale třeba, pravidelně, často a pořádně, aby si člověk udržel kondici, nezlenivěl, neztloustl a tak :srdce: ;)

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 31.01.18 07:14

@Hroznej puberťák :potlesk:
aha, tak teď už dokonale chápu, proč si partneři hledají bokovky - aby nestloustli :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >