Sex s partnerem - jaký, kolikrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:35
Sex s partnerem - jaký, kolikrát

Ahoj, jen tak otevírám téma pro „zasvědcené“ sex v těhotenství a s miminkem případně s dětmi. Jak vám to s manželem nadále v posteli klape? :srdce:
U nás je přítel celý týden pryč a o víkendy spolu sexujeme co on zvládne, protože je na něm vidět, že ten týden abstinence je hodně nadržený a většinou ten první sex od příjezdu je bouřlivý, ale kratký :D tedy ráno klasický sex a večer pouze orální uspokojení apod. hrátky, v neděli zase odjíždí, takže to jsme rádi, že stihneme sex, ale nemusí být pravidlem :lol: nebráníme se ani příležitostnímu sexu někde na procházce nebo mimo domov nebo orálu za jízdy autem, jsme takový parchanti :pankac: od té doby co jsem těhotná přítele vzrušuje zase pocit něčeho nového, takže o rostoucí bachor se nebojím, zajímá mě ale až bude mimčo a poroste, to jsem fakt zvědavá jestli i nadále budeme mít takový všelijaký libido :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21043 příspěvků 09.05.19 08:37

Nevím, nemám víkendového manžela…

Ketris
Echt Kelišová 9945 příspěvků 09.05.19 08:38
:roll:
Uživatel je onlinekve-tinka
Kelišová 5120 příspěvků 2 inzeráty 09.05.19 08:40

Bachor :roll: ses krava nebo co?
Jo a oral za jizdy, bomba az se stane kvuli vam autonehoda a nekdo zemre, staci chvilka nepozornosti :cert:

Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 09.05.19 08:42

Těžko říct, mám chlapa doma pořád, tak nemusím blbnout jeden den v týdnu kde me napadne :nevim: prostě oba podle chuti, v těhotenství jsem byla omezena jenom cca 2 měsíce kdy sem měla klidový režim, jinak normálně. Po porodu uvidím, záleží na tom mimcu jak bude aktivní, jak bude v noci spát, jak moc z něj budem vyřízený…s tím dítětem spíš odpadá soukromí, miminko bude v ložnici to se bojím že se vzbudí, starší má vlastní pokoj, ale může se kdykoliv vzbudit a přijít :D

Rive
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 09.05.19 08:48

Bachor, jak láskyplné :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:51

@kve-tinka to jako když neřeknu bříško jsem ihned kráva? tak to je hustý :lol: :lol:
No jo, tak zkusit se má vše a musíš si umět vybrat zrovna kdy, jasně, že v zatáčkách to nejde :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 08:52

@pikola no, já skoro ano a je to lepší než ho vidět denně :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:03

A to taky, když je mi zle říkám malé/mu, že mě pěkně se*e :P a že za chvíli budu jako bečka :cert: a že budu mít pěkný bachor :D sakra, jsem nejhorší budoucí matka roku, protože asi nemůžu mít ráda svoje dítě :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:03

S tím bachorem jsi si sama naběhla. Je to totiž první ze 4 žaludku u krávy :roll: (bachor, kniha, čepec, slez)
K zbytku se vyjadřovat nebudu, do mého intimního života ti nic není.

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 09.05.19 09:04
@Anonymní píše:
A to taky, když je mi zle říkám malé/mu, že mě pěkně se*e :P a že za chvíli budu jako bečka :cert: a že budu mít pěkný bachor :D sakra, jsem nejhorší budoucí matka roku, protože asi nemůžu mít ráda svoje dítě :think:

Nějak nechápu, proč si diskusi zakládala :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:08

No a co? Nejsem vztahovačná a malé už vůbec ne :dance: a bachor se i lidově říká prostě velkému pupku :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:09

@ivašot. Tak třeba pro někoho, kdo klidně napíše jak jim to klape v sexu i dále s dětmi? Sex není cizí slovo a kdo se stydí má anonym, kdo nechce, nemusí se ozývat :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 09.05.19 09:10
@Anonymní píše:
@ivašot. Tak třeba pro někoho, kdo klidně napíše jak jim to klape v sexu i dále s dětmi? Sex není cizí slovo a kdo se stydí má anonym, kdo nechce, nemusí se ozývat :mavam:

Takze se za ty svoje praktiky a vyjadřování taky stydis, když si anonym jo??

pikola
Generální žvanilka 21043 příspěvků 09.05.19 09:11
@Anonymní píše:
@pikola no, já skoro ano a je to lepší než ho vidět denně :P

Možná to přehodnotíš, až se dítě narodí a ty budeš na vše sama, večery sama a o víkendu se budeš chtít vyspat a ne mít sex.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama