Sex s partnerem, jedna velká katastrofa

Anonymní
3.1.21 11:04

Sex s partnerem, jedna velká katastrofa

Ahoj, snad chápete proč ten anonym. S partnerem jsme spolu 10let. Je docela dost výbušný a hádavý. Protože se mi tou jeho hadavou hubou hnusí( jinak je to pěkný chlap), tak nemám chuť se s ním milovat. Když už k tomu dojde, tak se dokážu i uvolnit a užít si to, ale on je schopný se hádat i u toho :oops: a mě hned přejde chuť, chce se mi v tu chvíli brečet a rozejít se, mám vztek.. Že i v tak intimní chvilce, kdy se má mlčet a užívat si krásnou chvíli, tak on se hádá.. Někomu se to může zdát srandovní. I mě to kolikrát hodně rozesmeje, ale co je moc je moc. Když se třeba milujeme on se začne hádat, že to má jednou týdně, že ho nechci orálně uspokojit. Nebo když je na mě, já mu říkám, jdu na tebe a on nee já budu na tobě. Já mu řeknu, že teď bych chtěla já na něj a uspokojit se a jdu, tak mě silně drží že prostě ne, když má sex jednou za týden, tak si nezasloužim, abych se uspokojila já a samé kecy… Hnusí se mi moc.. jsem mlada. Je mi 28let a tak se ptám jestli to mám všechno zapotřebí.. Včera jsem už nevydržela a vybuchla, řekla jsem mu to všechno a co myslíte? Hádal se, že špatná jsem zase jen ta já :roll:. Co by jste dělali Vy v mě situaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9006
3.1.21 11:07

Rozešla se s ním. Jako vůbec mu to hlava nebere, proč s ním jsi? Čekáš až tě znásilní? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3757
3.1.21 11:11

8o v čem lidi DOBROVOLNĚ žijí, moje hlava nechápe…Jestli máš sebeúctu a aspon trochu chuť být v životě šťastná, sbal se a jdi od něj. Včera bylo pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
3.1.21 11:13

Nevim, no, tvoje veta „Hnusi se mi moc…“ Fakt tu jako zadas o radu? Mam pocit, ze sex neni vas nejvetsi problem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 11:13

@sediza tak mám s ním dvě děti :( není to tak lehký. Ale už toho mám vážně dost.

• Citovat
  • Nahlásit
5
3.1.21 11:15

Vykašlal bych se na něj, máš ještě šanci najít si někoho lepšího než je on. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3757
3.1.21 11:18
@Anonymní píše:
@sediza tak mám s ním dvě děti :( není to tak lehký. Ale už toho mám vážně dost.

Tak děti jsou velký důvod to zvážit, ale ja osobně bych chtěla, aby moje děti nemusely být neustale ve stresu kvůli hádkám. Možná bych si nahrávala na telefon nějakou dobu ten psychický teror a kdyby chtěl střídavou péči, řešila bych to s důkazy u soudu. Děti bych tomu chtěla prostě vystavovat co nejméně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9290
3.1.21 11:19

Tak tohle opravdu ne.
Vím, že u vás je ten problém komplexní. Ale mně by na rozchod stačilo i to, že by mě partner při sexu odmítal uspokojit.
V kvalitním vztahu se snad lidi mají uspokojit navzájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59144
3.1.21 11:21
@Anonymní píše:
Ahoj, snad chápete proč ten anonym. S partnerem jsme spolu 10let. Je docela dost výbušný a hádavý. Protože se mi tou jeho hadavou hubou hnusí( jinak je to pěkný chlap), tak nemám chuť se s ním milovat. Když už k tomu dojde, tak se dokážu i uvolnit a užít si to, ale on je schopný se hádat i u toho :oops: a mě hned přejde chuť, chce se mi v tu chvíli brečet a rozejít se, mám vztek.. Že i v tak intimní chvilce, kdy se má mlčet a užívat si krásnou chvíli, tak on se hádá.. Někomu se to může zdát srandovní. I mě to kolikrát hodně rozesmeje, ale co je moc je moc. Když se třeba milujeme on se začne hádat, že to má jednou týdně, že ho nechci orálně uspokojit. Nebo když je na mě, já mu říkám, jdu na tebe a on nee já budu na tobě. Já mu řeknu, že teď bych chtěla já na něj a uspokojit se a jdu, tak mě silně drží že prostě ne, když má sex jednou za týden, tak si nezasloužim, abych se uspokojila já a samé kecy… Hnusí se mi moc.. jsem mlada. Je mi 28let a tak se ptám jestli to mám všechno zapotřebí.. Včera jsem už nevydržela a vybuchla, řekla jsem mu to všechno a co myslíte? Hádal se, že špatná jsem zase jen ta já :roll:. Co by jste dělali Vy v mě situaci?

divim se, ze něco takového snasis… ukončit a pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
3.1.21 11:24

Pane bože, to je debil… 8o Tak to fakt ne. Ale 2 děti, to se jde hůř no.. ja nejdřív doufala, že děti nemáte. Ten ti to osolí, děvče. Ale za tu svobodu by mi to stálo. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23890
3.1.21 11:36

Myslím, že ten vztah stojí za starou bačkoru. Proč máš proboha s hnusnxm hadavym chlapem, co tě pomalu znásilňuje, dvě děti?
Myslím, vze to co píšeš, je jen vrcholek ledovce a máte problémy mnohem hlubšího rázu, než jen to, že te v sexu nechce pustit na koně…
Netuším, busk přesně bych se zachovala, kdybych byla na tvým místě, ale rozhodně bych nelezla do postele s chlapem tohoto ražení. Chtěli by to pročistit vzduch, co ho vlastně žere, jak z toho ven. Klidně i říct, že takhle rozhadanej vztah se nedá dlouhodobě udržet a zapracovat na tom.
Jestli je to ale u vás tak, že všechno je jen tvoje chyba a pan tvorstva má pocit, bude je vše ok, jen ty si ta blbá, tak si myslím, že je čas začít přemýšlet, co budeš dělat dál a jak se osamostatniš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
3.1.21 11:43
@Anonymní píše:

Už nejméně 9 let, s takovým nebyly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
3.1.21 11:43

Tohle nejsou hadky, tady ti dava jasne najevo, kdo je pan a to do vztahu nepatri. Bud ho zavcas usad nebo jdi dal bez nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
3.1.21 11:46

Doufám, že máš bokem nějaké peníze, v tomto se nedá žít :think:
To co ti dělá je pěkně agresivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
3.1.21 11:47

Jeste zminim, ze kdyby mi rekl, ze kdyz ma sex 1× tydne, tak si nezaslouzim uspokojit, tak uz by ho nemel ani 1× tydne, leda s nekym jinym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat