Sex s partnerem nebo sama se sebou

Anonymní
1.7.20 09:46

Sex s partnerem nebo sama se sebou

Nekde jsem četla, ze v delším vztahu se u řady párů vytrácí radost ze sexu a davaji přednost sebeuspokojovani pred partnerem. Ja to mam radeji porad ve dvou, a jak je to u vás? Prosím o anonym, citlivá informace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

838
1.7.20 10:34
@Anonymní píše:
Nekde jsem četla, ze v delším vztahu se u řady párů vytrácí radost ze sexu a davaji přednost sebeuspokojovani pred partnerem. Ja to mam radeji porad ve dvou, a jak je to u vás? Prosím o anonym, citlivá informace.

co je na citlivosti informace, že máš radši sex ve dvou, než se sebou? Jo kdybys řekla, že s někým jiným, než je partner…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 10:45

Je to úplně něco jiného. U sebeuspokojování řešíš jen sama sebe, děláš si to jak to máš ráda, můžeš koukat na cokoliv, je to větší pohoda. Ve dvou už řešíš dvě osoby, zase je to něco jiného. Sebeuspokojování bych řekla, že je pohodlnější.

• Nahlásit
  • Citovat
3281
1.7.20 10:51
@Anonymní píše:
Je to úplně něco jiného. U sebeuspokojování řešíš jen sama sebe, děláš si to jak to máš ráda, můžeš koukat na cokoliv, je to větší pohoda. Ve dvou už řešíš dvě osoby, zase je to něco jiného. Sebeuspokojování bych řekla, že je pohodlnější.

No nevím, mě sebeuspokojování přijde jako náhražka, je to jen o tom fyzičku, chybí mi tam nějaké emocionální prožitky a jejich sdílení s partnerem. Mně se to teda líbí více ve dvou, je to nesrovnatelně lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
1.7.20 11:26
@izquierdo píše:
No nevím, mě sebeuspokojování přijde jako náhražka, je to jen o tom fyzičku, chybí mi tam nějaké emocionální prožitky a jejich sdílení s partnerem. Mně se to teda líbí více ve dvou, je to nesrovnatelně lepší.

taky tak..přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
1.7.20 16:15

Me sam se sebou prijde fajn, neberu to jako nahrazku. Je to proste jiny druh plnohodnotneho sexu. To je jako rikat, ze motorka je nahrazka auta…
Treba u nas je parnerka bud unavena, nebo je pozde, nebo je pozde a je unavena. Takze solo mio je jasna volba. Nebavi me nekoho nahanet a ukecavat ani se z toho hroutit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1148
1.7.20 16:24

Sebeuspokojení je u některých žen jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu. Sex s druhou osobou je zase způsob, jak mít těsnější lidský kontakt. Obojí má něco do sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
1.7.20 17:26
@akavi píše:
Sebeuspokojení je u některých žen jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu. Sex s druhou osobou je zase způsob, jak mít těsnější lidský kontakt. Obojí má něco do sebe.

Kdyz se dokaze uspokojit sama, tak by to mohl zvladnout i ten partner. Me by sex jinak asi dlouhodobe nebavil, pokud by me manzel neumel uspokojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23703
1.7.20 17:38
@Anonymní píše:

sama se sebou by mě to faaakt nebavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54616
1.7.20 17:44
@izquierdo píše:
Kdyz se dokaze uspokojit sama, tak by to mohl zvladnout i ten partner. Me by sex jinak asi dlouhodobe nebavil, pokud by me manzel neumel uspokojit.

Jde to i rozdělene, ale zase nemůžeš být na ten orgasmus tak zaměřena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1148
1.7.20 17:46
@izquierdo píše:

To není o jeho neumění, měla jsem to tak s kýmkoliv jiným. Mě sex uspokojuje i bez orgasmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
1.7.20 17:59
@Venetia píše:
Jde to i rozdělene, ale zase nemůžeš být na ten orgasmus tak zaměřena

My to bereme tak, ze proste ve vetsine pripadu uspokojena jsem, malokdy to nevyjde, a to se stava jen nekdy rano, vecer mam orgasmus vzdy. A kdyz se to rano nepodari, tak me to akorat frustruje, protoze by to slo, ale neni tolik casu, je vsechno rychlejsi, neco se rano nedela, treba neliba, neni oralni sex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
1.7.20 18:02
@akavi píše:
To není o jeho neumění, měla jsem to tak s kýmkoliv jiným. Mě sex uspokojuje i bez orgasmu.

Mě by to dlouhodobě frustrovalo, potřebuji sexuální uvolnění. Nedokážu si představit, že bych si to po sexu měla dodělávat pokaždé sama nebo nechat být a vzrušená jít spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1148
1.7.20 18:16
@izquierdo píše:
Mě by to dlouhodobě frustrovalo, potřebuji sexuální uvolnění. Nedokážu si představit, že bych si to po sexu měla dodělávat pokaždé sama nebo nechat být a vzrušená jít spát.

Tak štěstí, že to máš tak, jak ti to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
1.7.20 18:23
@akavi píše:
Tak štěstí, že to máš tak, jak ti to vyhovuje.

Ja si myslim, ze pokud to zena umi sama se sebou, tak by to mohl zvladnout i jeji partner a mel by se o to snazit. Me by mrzelo, kdyby se na to manzel vykaslal. On to bere tak, ze bych z toho taky neco mela mit. Nekdy jsem drive ja, nekdy on, ale vzdycky to nejak udelama, abysme byli spokojeni oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama