Jak vylepšit sex s partnerem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 13:14

Sex s partnerem vylepšení

Čauky holky mám na vás otázku.. máme syna 2roky, je mi 18 let.. Přítelovi je 27 jsme spolu už 4 roky nikdy jsme se sexem problém neměli ale až teď poslední cca 4-5 měsíců to jde špatně… Nebaví nás to.. furt je to stejné.. chcem to změnit.. nevíme ale jak.. on by chtěl víc romantiky. Myslím že jí dávám dost v sexu..tak se chci zeptat jestli jste toto taky řešili.. a jak jste to vyřešili co vám v sexu pomohlo aby jsme byli šťastný oba.. děkuji moc :( :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6447
30.10.21 14:04

:zed: no jo, prázdniny… sraz trolících děcek..
jestli tě nebaví sex v 18, tak už tě nebude bavit nikdy :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23045
30.10.21 14:05
@Lucy75 píše: :zed: no jo, prázdniny… sraz trolících děcek..
jestli tě nebaví sex v 18, tak už tě nebude bavit nikdy :mrgreen: :lol:

Tyto dotazy jsou tu stále dokola. :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
30.10.21 14:50

V 18 letech te to s nim po 4 letech nebavi? Je to furt stejne? To jste se rychle vycerpali… Myslis ze ti tu nekdo poradí zazrak a pak vam vztah bude fungovat do smrti? Mas pred sebou snad aspon 40 let, co budes delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
30.10.21 15:33

Jestli uz jste vyzkouseli vse, i bdsm, tak je cas prejit na fekalni sex. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
30.10.21 18:23
@Anonymní píše: Čauky holky mám na vás otázku.. máme syna 2roky, je mi 18 let.. Přítelovi je 27 jsme spolu už 4 roky nikdy jsme se sexem problém neměli ale až teď poslední cca 4-5 měsíců to jde špatně… Nebaví nás to.. furt je to stejné.. chcem to změnit.. nevíme ale jak.. on by chtěl víc romantiky. Myslím že jí dávám dost v sexu..tak se chci zeptat jestli jste toto taky řešili.. a jak jste to vyřešili co vám v sexu pomohlo aby jsme byli šťastný oba.. děkuji moc :( :srdce:

Nauč se počítat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
30.10.21 21:59

Tak si kupte intimní hračky, udělej mu striptyz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...