Sex s partnerem,který má větší penis?

23
22.5.16 10:41

Sex s partnerem,který má větší penis?

Ahojky Maminky :),
Tohle je hrozně citlivé téma a stydím :oops: se na to vůbec zeptat, ale už mě to trápí delší dobu. :(
Mám partnera co má svou chloubou větší-nez jsem doteď zažila. A máme problém při sexu- nemohu být dlouho na nem- začne mě to bolet a nebo jeho. Treba u toho moc pak už přemýšlím a nedokážu se uvolnit. Má nějaká maminka podobné zkušenosti…rady jak na to aby to nebolelo…nebo tak nějak?
Děkuji za odpovedi :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
22.5.16 10:45

No jednou jsem měla přítele který měl opravdu tak obrovského, že jsem pak nemohla ani chodit, natož sedět, některé polohy byly nepředstavitelné, nakonec ten vztah vyšuměl, myslím, že on s tím má velký problém u všech žen… do pusy se už vůbec nevlezl ani kousek… Je to fakt na prd. Jinak lubrikant a zkoušet pomalu vše, ale u mě nic nepomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
917
22.5.16 10:48

Je dobré, aby všechno probíhalo pomalu, s opravdu dlouhou předehrou. Možná by neškodilo používat na rozehřátí nějaké, postupně větší, pomůcky. Nezbytností bude určitě lubrikační gel.

Každý člověk je uzpůsobený jinak, a co vyhovuje jednomu nemusí pasovat do druhého. Určitě existují polohy, které jsou vhodné právě pro tvoji situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5971
22.5.16 10:48

Trénovat, nespěchat…

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 10:49

Zdravím! Já Teda takovou zkušenost nemám. Ale známá se s tímto setkala a bohužel… Vztah pak kvůli tomuto problému ukončila. Asi to prostě bolelo moc, než by se dlouhodobě dalo snášet :(

• Nahlásit
  • Citovat
10652
22.5.16 10:52

..pomohl rozchod a hlavním důvodem bylo právě tohle…to se fakt nedalo a netušim absolutně jak tohle nějak ošulit, aby se to tam vlezlo a nemusel se člověk hlídat při každym přírazu a brzdit pořád-jediná poloha šla, když jsem byla nahoře a prostě to dávala jen tak do půlky :mrgreen:…ale to asi číst nechceš co… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
22.5.16 10:54

V některých polohách to jde bez bolesti, ale právě pak jsou některé u kterých vydrzime chvilku-pak jsme nuceni přestat. Dekuju aspoň za těch pár rad :) A uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
22.5.16 11:00
@SluneLu píše:
V některých polohách to jde bez bolesti, ale právě pak jsou některé u kterých vydrzime chvilku-pak jsme nuceni přestat. Dekuju aspoň za těch pár rad :) A uvidíme :)

tak to zas nebude takovej horor ;)…já psala o velikosti, kdy při každé poloze máš pocit jako by ti něco páralo vnitřnosti… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
22.5.16 11:02

@Tuco ti zas ne, ale i tam mě to trápí :(
Jak dlouho jsi ti s partnerem vydržela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
22.5.16 11:08
@SluneLu píše:
@Tuco ti zas ne, ale i tam mě to trápí :(
Jak dlouho jsi ti s partnerem vydržela?

přesně 3 styky… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 11:14

Záleží jak velký to je.. Pohud je to extrem, co nevleze ani do puse, tak neporadím, to jsem neměla. Ale takových těch 24 cm cca… To byl nejlepší sex v životě a kupodivu me to víc bolelo s ex, který ho mel průmernyho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.16 11:38

Můj má 20 a i když jsem po dvou porodech, tak máme občas problém. Musíme dávat pozor zezadu.
Ale úplně zásadní je, aby byl sex fakt kvalitní, aby to nebyl hned zásun, abych byla hodně vzrušená, klidně i po více orgasmech, prostě uvolněná a mokrá, a pak zvládne holka kde co, a muž se nemusí hlídat a je na větvi z toho jak se krásně vleze až nadoraz. Osobně víc než 20 bych nedala, to by byl fakt mazec. Už tak občas v některé fázi když mám citlivější čípek po sexu krvácím.
A některé jeho dřívější partnerky měly taky problémy, bolest, krvácení, pořád se musel kontrolovat..nic moc no. Lidi si musí sednout i v tomto.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
22.5.16 13:43

Pomalu, ono si na to tvoje tělo zvykne, aspoň já to tak měla, chce to předehru, většinou i gel. Akorát to teda nebyli takoví obři, kteří by se do pusy ani trochu nevešli, to je asi už fakt moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
22.5.16 13:45

@SluneLu Rosenberg je opet volny ;)?

Radu nemam, snad jen, ze kdo maze, ten jede. Pokud ani to nepomaha, jit o dum ci penis dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.17 22:39

Mám radu, vyčtenou jinde.Ale nebude se vám líbit.
Převzato od gay komunity: anál pojme (skoro) všechno. Ale je nutný až několikaměsíční trénink a před akcí poněkud zdlouhavá příprava…
Pak je ale možno i třicet centimetrů do délky a přes pět v průměru ( no ve skutečnosti oni zvládají i víc). A přiznejme si, lidé, kdo z nás to má…nikdo. Snad jenom sloni a koně jdou přez míry.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama