Sex s velkým penisem v těhu

10
25.6.20 13:21

Sex s velkým penisem v těhu

Dobrý den, jsem ve 21tt a můj manžel chce se mnou sex, jenže má velký penis (23cm) a já se bojím, aby neudělal nic miminku :think:. Od začátku těhu jsme spolu ještě nespali a on je teď kvůli tomu naštavný. Může miminku svým přirozením něco udělat? Spali jste spolu v těhu?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.6.20 13:24

23 není zase tak moc.. A ne, ubližit mu nemůže

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.6.20 13:25

My ne, já se bála o miminko, dlouho jsme na něj čekali.

• Nahlásit
  • Citovat
18074
25.6.20 13:27

Ne, pindourem fakt miminu ublizit nemuze. A jestli si pet mesicu nevrznul, tak se nediv, ze je nastvany. Aby si neodesel vyklepat pytel jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
25.6.20 13:28

Já spím s manželem úplně normálně a taky jsme dlouho čekaly. Jak ti to nezakazuje doktorka, tak se není čeho bát, opravdu přítel se do dělohy nebo tak nedostane :mrgreen: :mrgreen:. Pokud by si však po sexu měla nějaké bolesti aj. asi bych ho vynechala. Jak je vše v pořádku, není nutné si ho odpírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
25.6.20 13:30

23cm není nic extra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1497
25.6.20 13:30

Zeptej se doktora. Ale podle mě na velikosti nezáleží. Jestli je těhotenství bez problémů, nevidím důvod si to odebírat. Vymyslete nějakou pohodlnou polohu pro tebe a směle do toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22992
25.6.20 13:36

Já bych to zkonzultovala s lékařkou, ona zná tvé zdravotní parametry, pevnost hrdla děložního (jestli nemáš sklon se otvírat), jestli třeba netrpíš nějakou mykozou a podobně. Každopádně pokud by vám sex povolila, bylo by dobré volit šetrné polohy a techniky, žádné extra přírazy. A nemělo by tě tam dole nic bolet, před, při ani po styku.
Já osobně jsem kdysi v těhu po sexu potíže měla, právě špinění. Asi ve 20tt. Byt byla nakonec příčina banální, už bych to nezlehčovala. Nakonec, jsou i jiné možnosti, jak chlapa uspokojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22992
25.6.20 13:39
@Hanka1 píše:
Ne, pindourem fakt miminu ublizit nemuze. A jestli si pet mesicu nevrznul, tak se nediv, ze je nastvany. Aby si neodesel vyklepat pytel jinam…

ale no tak… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.20 13:41
@Daniela 29 píše:
Dobrý den, jsem ve 21tt a můj manžel chce se mnou sex, jenže má velký penis (23cm) a já se bojím, aby neudělal nic miminku :think:. Od začátku těhu jsme spolu ještě nespali a on je teď kvůli tomu naštavný. Může miminku svým přirozením něco udělat? Spali jste spolu v těhu?
Děkuji

Ze začátku jsme měli sex zakázaný kvůli zdravotním problémům a po 20tt nám bylo dovoleno, tak jsme to párkrát zkusili, ale popravdě mi to nebylo moc příjemné - to „naklepávání“ břicha :lol: Jinak penisem miminku neublíží, to je tam dobře chráněné dělohou a plodovými obaly. Taky nemusí zasunovat úplně anebo jestli se fakt bojíš tak ho uspokoj jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.6.20 13:49

Pochva nekončí u čípku, ale při sexu se prodlužuje za něj, takže penis na dítě, dělohu ani na čípek nenaráží.
Vyberte si polohu příjemnou pro tebe a směle to zkuste.
Já mám opačný problém, manžel má pocit, že naši malou sexem bude rušit a já mu nejsem schopná vysvětlit, že je to pitomost :zed: Ale vždy to jde i jinak, takže jsem v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
177
25.6.20 13:52

Dnes jsem viděla toto video https://m.facebook.com/story.php?… mělo by to zmenšit tvé obavy. Snad nebude vadit odkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2828
25.6.20 14:01

@Daniela 29 jestli nemáš rizikové těhotenství a žádné problémy, tak směle do toho :mrgreen: manžel je taky dobře vybavený a u obou těhotenství jsme to dělali celou dobu a ještě dva dny před porodem ;) asi bych to nevydržela celé těhotenství a ještě šestinedělí..a chudák chlap :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
25.6.20 14:20
@Daniela 29 píše:
Děkuji

Já čekala co to bude za anakondu :lol:
Tohle není nic hroznýho, mám doma většího a normálně sex máme. Jsem v 13tt.
Chlapovi se nedivím, že by už chtěl, já osobně bych to takhle dlouho taky nevydržela a to nejsem žádná nymfa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
25.6.20 14:38

Děkuji…
23 cm vám přijde jako málo? Bych chtěla vidět míry vašich partnerů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...