Sex se mi hnusí, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 03:34
Sex se mi hnusí, co dělat?

Hezký večer. Nadpis vypovídá o všem. S přítelem jsme spolu necelých 6 let, máme dítě (rok a půl). Nikdy jsem neměla velkou potřebu sexu, ale měla jsem ho ráda, prostě jsem to brala jako příjemnou součást vztahu a i když jsem sex mít nemusela třeba vůbec, tak jsme ho měli třeba 3× týdne. Když jsem otěhotněla tak mě tam při sexu vše bolelo a vlastně od té doby sex prakticky nemáme. Přítel je trpělivý, ale už to nezvládá a mě to upřímně samotné hodně vadí. Antikoncepci neberu, vztah máme celkem hezký, dítě hodné… nemám chuť na sex ani s nikým jiným, prostě vůbec nic. Co s tím? :,( prosím anonym, důvod pochopitelný.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 03:38

Ještě chci říct že jsem štíhlá, hezká, nemám se sebou žádný takový problém, že bych si kvůli tomu sex třeba nedokázala užít. Nikdy mě nikdo nezneužil ani mě k sexu nenutil. Sex mě nebolí. Ale prostě se mi teď úplně hnusí i představa mít sex. S kýmkoliv… už se nedokážu ani přinutit mít s přítelem sex aspoň jednou za čas, prostě to nedávám.. zakl.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 11.02.18 03:42

Co to zkusit pomalu, necim pomalejsim. Dlouhe predehry, udelat si prijemnou atmosferu. Dejte si koupel, udelejte si masaz, treba ta chut pak prijde sama.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 11.02.18 03:44

Ne na to hned hupsnout. Naladte se, zkus na tom najit neco hezkeho. Nech si delat i male veci, neco co te tesi ( libani, hlazeni). Je spousta veci jak to okorenit a prijit tomu na chut :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 03:49

@Nicollka1993 právě že my se třeba mazlíme, líbáme, hladíme, to vše jo. Ale prostě jak se mě dotkne mezi nohama tak úplně zkoprním a prostě nechci.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 11.02.18 03:55
@Anonymní píše:
@Nicollka1993 právě že my se třeba mazlíme, líbáme, hladíme, to vše jo. Ale prostě jak se mě dotkne mezi nohama tak úplně zkoprním a prostě nechci.
:think:
beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 11.02.18 04:24

A nekojis jeste?

Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 11.02.18 05:26

Muzou to byt i hormony, ale ne tehotenstvim a kojenim, kdyz jsi nemela potrebu ani pred.
Jsou lide, kteri sex proste nepotrebuji nebo nemusi. Jde spis o to, jestli je to prirozeny stav nebo jestli neni pricina fyzicka a nepomohl by lekar. Vysetreni na hormony treba. Nebo sexuolog.
Mozna mas nejaky podvedomy blok.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.02.18 05:43

Tak nějaká předehra :roll:? Pomalu a nikam rychle nespěchat ale taky ber že potřebu má i přítel který kvůli tomu trpí tak aby si nepořidil milenku :?

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 11.02.18 06:21

Zkus cordyceps, ma zvysovat chut. Mne vcelku zabira.
Nemuzete vyjet nekam s pritelem na vikend sami? Co porod? Nemas nejaky spatny vvzpominky?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 11.02.18 07:42

A dokazes uspokojit aspon jeho rukou, pusou? Aby z toho aspon neco mel a jen nesneses nic tam dole? Nejsi treba jen nervozni, ze vas pri „tom“ muze vyrusit dite, nebo nejaky blok uz z toho tehotenstvi, kdy te to bolelo, ze se bojis podvedome, ze to zase bude bolet, pripadne se pred nim od te doby nejak stydis? Byl pritel u porodu? Je dobre, ze sis to priznala jako ze to je problem a ne normalni stav a chces to resit, taky me napadaji nejake ty podpurne prostředky na zvyseni chuti pro zeny…nebo co vyzkouset treba nejakou tu „masazni hracku“, treba by ses pri tom uvolnila, ze nemusi hned dojit na sex, ze se te tam vlastne nedotyka on, ale neco jineho, co vrni a vselijak masiruje, a brat to proste jako masaz, hru, nic „povinneho“ - a kdyz nic nepomuze, tak asi nejdriv toho dr., mozna by stacil psycholog, ti jsou dostupnejsi a rozebral by s tebou vas vztah a treba prisel na to, ceho se bojis, stitis nebo jak to nazvat… taky bych se bala, ze si to zacne hledat jinde, co nema doma, at je sebecharakternejsi, ale maloktery normalni chlap vydrží zit jako mnich - tedy zrejme az na nektere pripady zrovna tu nedavno popisované, schopne nemít sex pul roku, kdy tim naopak trpi jejich zeny… zacinam tady z tech diskusi mit dojem, ze se snad ani nemůžou najit, sejit dva lidi s priblizne stejnou potřebou a vzdycky jeden trpi tim, ze ten druhý nema zajem…a ten co nema tu potrebu skoro vubec, zase nechape, proc by mel delat neco, co absolutně „nemusi“…??? :think: :mrgreen:

astoret
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 11.02.18 07:45

Nenut se! zajdi za sexuologem

abrakadabraka
Povídálka 20 příspěvků 11.02.18 08:29

Chudák chlap, když mu žena nedá. Pak se divíte a brečíte tady, ze je vám nevěrný. Místo placani tady to jdi resit k odbornikovi! Nebo te kopne do zadku. ono mit frigidní partnerku je fakt příšerný!

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 11.02.18 08:41
@Anonymní píše:
Chudák chlap, když mu žena nedá. Pak se divíte a brečíte tady, ze je vám nevěrný. Místo placani tady to jdi resit k odbornikovi! Nebo te kopne do zadku. ono mit frigidní partnerku je fakt příšerný!

No to je názor :poblion: a ještě je super být jako velkej hrdina anonymní :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: Z lidí jako ty, se mi chce :poblion: A víš proč? Protože zakladatelka je zoufalá, není to nějaká pipi, co mu nedá z rozmařilosti. Ty asi nebudeš ženská viď? A nebo ženská ano, ale bezdětná. Protože jinak bys věděl/věděla, co dokáží hormony…jak dokážou přeprogramovat mozek.
Po porodu dcery jsem měli sex hned po šestinedělí, měla jsem obří chuť. Po synovi se takový stav nedostavil…nebo né závratná chuť. A pocit, že se mi hnusí sex jsem taky prožila. Právě že nějaká předehra byla ještě horší…mozek věděl, kam to směřuje a tak se mi úplně navalovalo. Pak to za čásek odeznělo. A nejsem frigidní a ani divná. Celý život před dětmi jsem sex měla prakticky denně. :roll: Jen tělo prošlo hormonální bouří dvou těhotenství, porodů a dvou kojení v celkové délce 3 a půl roku. Mám manžela, který to naprosto chápal, byl přítomen druhému děsivému porodu a na vlastní oči viděl, jak moc si někdy musí ženská sáhnout na dno, aby přivedla dítě na svět. Jenže můj chlap je charakterní a umí si vážit důležitých věcí…toho že jsem mu porodila, dvě zdravé a krásné děti.

free333
Generální žvanilka 20374 příspěvků 11.02.18 08:43
@Anonymní píše:

Zase nějaký chlap ubožák, co se bojí podepsat 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >