Sex se mi líbí, ale pak se stáhnu..

61
26.3.17 14:53

Sex se mi líbí, ale pak se stáhnu..

Ahoj holky, ráda bych prodiskutovala jednu věc..
Mám ráda sex, mazlení, dotyky, blízkost druhého, orgasmus.. ale mám problém, že když má přijít na zásun, okamžitě se dole stáhnu, takže při zasouvání to bolí a jakékoliv další pohyby jsou nepříjemné.. :think:
Při pokusu o opakování, mám podvědomý strach z bolesti, takže další stažení a je to začarovaný kruh :(
Máte to některá taky tak? Jak se více uvolnit?
Jen mi tady prosím neodkazujte na doktory, neboť je to opravdu dost choulostivé.. děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57020
26.3.17 14:56

@Han51 dokud se nenaučíš uvolnit, bude to jen a jen horší - je to čistě a pouze psychická záležitost. Takže to neřeš - styď se a časem to nepůjde vůbec.. nebo to řeš - dr, pak budeš mít pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
26.3.17 14:59

@Han51 jsou „holky“ a „holky“. Mohla bys aspon upresnit, kolik styku mas za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11372
26.3.17 15:03

Problém je v hlavě. Je potřeba prozkoumat ten strach a pokud je napojený na nějaké rány z minulosti, tak je velmi citlivě ošetřit.

Na výběr máte buď se s tím prát sama, což je tedy dost náročné a nebo si najít nějakou průvodkyni. A zde jsou dvě volby - buď někoho s dostatečnou praxí, seriozním výcvikem stovkami hodin sebezkušenosti a prací pod supervizí - tedy nějakou klasickou psychoterapeutku či psychoterapeuta.

A nebo zástup seminářových bohyní co budou chtít mapovat vaši vaginu či probouzet zázračnou sílu. A ještě jim za to budete platit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 15:13

Zkuste normální polohu na zádech, ať ho zasouvá do tebe pomalu a ne naráz, a líbejte se u toho třeba, ať se soustředíš na něco jiného a ne jen na to zda už tam je či ne, tak by to mohlo jít, že se uvolníš, u mě to takhle funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.17 15:42

Nevěříš svým pohlavním orgánům ani partnerovi, to je celé. Zkoušej být na koni ;) Tam si můžeš zasouvat i přirážet podle sebe :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
26.3.17 16:07
@Han51 píše:
Ahoj holky, ráda bych prodiskutovala jednu věc..
Mám ráda sex, mazlení, dotyky, blízkost druhého, orgasmus.. ale mám problém, že když má přijít na zásun, okamžitě se dole stáhnu, takže při zasouvání to bolí a jakékoliv další pohyby jsou nepříjemné.. :think:
Při pokusu o opakování, mám podvědomý strach z bolesti, takže další stažení a je to začarovaný kruh :(
Máte to některá taky tak? Jak se více uvolnit?
Jen mi tady prosím neodkazujte na doktory, neboť je to opravdu dost choulostivé.. děkuji :srdce:

Zkoušela jsi to sama s dildem nebo vibrátorem? Jak to jde s tím? Používáte před sexem na roztáhnutí i prsty? Pokud jsi nic z toho nezkoušela, tak bych začala tímhle. Možná zkusit i nějakou relaxaci a uvolnění samo o sobě. Ale je možné, že se sexuologovi nevyhneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 17:53

Jak by to řešil guru Jára? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5829
26.3.17 18:05

Tomu se rika vaginismus. Mas to i opila? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama