Sex se mnou nic nedělá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:52
Sex se mnou nic nedělá

Zdravím, mám takový problém a ráda bych věděla, zda tu někdo zažil nebo zažívá něco podobného. Je mi 17 a před pár týdny jsem započala svůj sexuální život s přitelem, se kterým chodím už několik měsíců. Nečekala jsem od toho velkou slávu. Samozřejmě poprvé to byla vážně chvilka a nějak jsem neresila, že to se mnou vůbec nic neudělalo. Ovšem od té doby už jsme to dělali vícekrát a stále nic, vystridali jsme i více poloh a nic, není mi to nepříjemné ani bolestive. Jen jsem opravdu špatná z toho, že ani nemám žádné příjemné pocity z toho druhého a z nějakého telesneho sblížení. Vůbec nic při tom necitim a připadam si tam dole úplně porouchana. Nejde o orgasmus, nezazivam vůbec nic.. Ani žádné emoce. Nevím, co dělat. Když do mě přítel dá prsty, je to úplně to samé. Ovšem přes klitoris to jde, sice jsem orgasmu stále nedosahla, ale něco to dělá a často i dost. Ale uvnitř nic necítím. Moc se bojím, že se to nikdy nezmění. Můj kluk je velmi tolerantní a mrzí ho to, a proto si to sám při pohledu na mě ani neužije. Nemůžu se s ním ani hezky pomilovat, protože to pro mě nic neznamená. Omlouvám se za tento příspěvek, jen moc nevím, co dělat a jsem kvůli tomu opravdu špatná. Nikdy do toho nejdu pod natlakem, vždy vážně chci. Jsem vzrušena a všechno. Nevím si rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 16:56

Je ti 17 let a svůj pohl. ávní život jsi začala před pár týdny, to myslím hovoří za vše. Člověk na poprvé od toho očekává hodně a pak je trošku zklamaný. :) Dej tomu čas.

xvitko13
Povídálka 30 příspěvků 05.05.19 16:57

A neberes třeba hormonální antikoncepci? Snižuje libido…

Anonymste
Stálice 76 příspěvků 05.05.19 17:00

@xvitko13 To není žádný pravidlo, brala jsem taky od 17 a žádný libido mi nesnizovala. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:08

Jo to znám, je mi 21 a sex je pro mě pouze povinnost.. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:14

@xvitko13 beru, ale i předtím když přítel zkoušel prsty, tak nikdy ani sebemenší pocit, jako by tam uvnitř bylo mrtvo:woman_facepalming:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:16

Jednak by ses v tomhle věku měla naučit vnímat své tělo a pokud to teď „nefunguje“ nic se neděje a časem se to může velmi rychle změnit. Je dobré zjišťovat, co ti je a není příjemné…
Ale napadá mě taky jeden aspekt, a to jestli jsi třeba netrpěla na kvasinky a výtoky?
Ovlivňují totiž vnitřní sliznici, která při dlouhodobém problému může ztratit svou citlivost. Obnovení sliznice pak samozřejmě nějakou dobu trvá.
Jde o osobní zkušenost - přes rok jsem bojovala s intenzivními intimními problémy, které se pořád vracely a necítila jsem uvnitř nic víc než tlak, bylo to stejné, jako by mě třeba stiskl ruku. Teprve několik měsíců poté, co jsem problém vyléčila, se vše vrátilo do normálu.

Příspěvek upraven 05.05.19 v 17:17

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:17

@Paola21 já vím, je to o čase. Jen člověk si připadá úplně nejakej vadnej, když to pro něj vlastně není nic. Kdyby šlo jen o orgasmus a tak. Jsem mladá a mám celý život před sebou a právě proto mě to tak děsí.. Proběhlo to tak desetkrát bych řekla. Stále málo, jen prostě ani žádná emoce z toho aktu atd..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:23

Je mi 27 a mám to stejně. Jen povinnost, já bych se bez něj obešla :mrgreen: ale dal mi tři děti, takže aspoň k něčemu to dobrý je :lol:

splendis
Kecalka 432 příspěvků 05.05.19 17:27

Nic si z toho nedělej, taky jsem to tak měla a to byla moje velká první láska v 18 letech a ani to se mnou nehlo :lol: já si začala sex užívat fakt až kolem 30. Je to úplně něco jiného… prožitek, touha a vzrušení než třeba kolem 20 let

M_Vladim
Echt Kelišová 8816 příspěvků 05.05.19 17:48
@Prof. Farnsworth píše:
V pořádku, bez problému. Ale nabízet, prodávat, zpřístupňovat, navádět… k pornu osobu mladší 18 let je trestný čin.

To je jedna věc, co mi na zákonech vadí…
Souvislost? Mozek se dotváří do 18 - 22 let. Vytváří se i ty struktury, které jsou odpovědné za přislušné slastné pocity - prostě člověk se „to“ musí naučit ;). Takže v 17 je to jentaktak, ale ještě v termínu.
To je tedy odpověď - návod viz. předchozí příspěvky. ;) :mavam:… Feministky, kde sakra jste? :nevim: Tady máte pole neorané! :cert:

O-livia
Povídálka 29 příspěvků 05.05.19 18:21

Snaž se k sexu přistupovat jako k něčemu neprobádanýmu, jste oba mladý a nezkušený, hlavně se do toho nenuť, ať z toho nemáš trauma a nevytvoříš si k tomu odpor.
Před tím, než jste spolu spali poprvé, cítilas, že máš na sex chuť a chceš to zkusit, nebo to inicioval primárně přítel? Probíhá před aktem nějaká předehra? S přítelem máte hezký vztah?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 18:57
@O-livia píše:
Snaž se k sexu přistupovat jako k něčemu neprobádanýmu, jste oba mladý a nezkušený, hlavně se do toho nenuť, ať z toho nemáš trauma a nevytvoříš si k tomu odpor.
Před tím, než jste spolu spali poprvé, cítilas, že máš na sex chuť a chceš to zkusit, nebo to inicioval primárně přítel? Probíhá před aktem nějaká předehra? S přítelem máte hezký vztah?

Máme hezky vztah, nikdy mě nenutil, chtěla jsem nějakou hezkou chvíli a spali jsme spolu až po docela dlouhé době. Já chtěla sama. Vzrušena bývám vždy, s tím problémů opravdu není :D. Poprvé moc velká předehra nebyla, byl trochu vystresovanej, jindy bývá, věnuje se mi opravdu hodně. Miluji ho, proto mě mrzí, že z toho bohužel nemám žádné hezké pocity..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 19:49
@Markéta80 píše:
proč?

protoze poznas sama sebe a udes vedet co a jak te vrusuje treba i vevntrit kde a jak mas citlivy body… a pak chlapovi muzes ukazat co a jak…

ono priznejme si ze obcas chlapi jsou bud pitomci a nebo nemehlove, kteri ani nevi jak poradne sahnout na holku aby ji nazhavili…

Uživatel je onlinesmutny klaun2
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 05.05.19 19:58
@Anonymní píše:
protoze poznas sama sebe a udes vedet co a jak te vrusuje treba ivevntrit kde a jak mas citlivy body… a pak chlapovi muzes ukazat co a jak…ono priznejme si ze obcas chlapi jsou bud pitomci a nebo nemehlove, kteri ani nevi jak poradne sahnout na holku aby ji nazhavili…

Chlapi jsou sice pitomci, ale nám to vzdělání taky nějak kulhá, že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama