Sex se známým za peníze???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.03.18 10:09
Sex se známým za peníze???

Spaly jste někdy s někým kvůli darkum/dovoleny nebo rovnou penězům? Nemyslím s někým cizím jako spis třeba dlouholetý milenec nebo kamarád apod.

Dostala jsem ted jednu nabídku od známého kterého znám 8 let a trochu nad tím přemýšlím :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18106 příspěvků 24.03.18 10:10

Ne. Ale nikdo mi teda nikdy nic takovýho nenabídnul :mrgreen: To už musí být dost zoufalý

lachtanice86
Závislačka 4714 příspěvků 24.03.18 10:10

Nespala a nabídky jsem měla. Já bych se vnitřně nesrovnala s tím, že jsem na úrovni kurvy.

Příspěvek upraven 24.03.18 v 10:15

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2072 příspěvků 24.03.18 10:14

Ne, vydelam si na svoje potreby sama.

Anonymní  24.03.18 10:15

Dostala jsem takovou nabídku od známého, zná mě snad od narození. V té době by se mi to sakra hodilo, ty peníze, ale on se mi nelíbí, takže jsme utřeli oba :mrgreen:. Kdyby se mi líbil, tak už bychom spolu spali dávno a zadarmo 8) :D.

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 24.03.18 10:19

Ač jsem chlap, strašně se tím ponižujete. Pokud ho máte ráda a chcete mu „dát“, tak mu „dejte“, ale udělejte to proto, že ho máte ráda, že jste osamělá, nadržená, máte partnerskou krizi, ale za odměnu se fakt sex nedává. A pokud vám ty dary a prachy dává kvůli souloži, tak to není kamarád, ale blb.

Já vím, že sex je v podstatě cíl veškerýho našeho snažení, proto s vámi chodíme na večeře, do kina, kupujeme vám dárky. Naštěstí pro většinu z nás průnikem do vašich genitálií náš zájem o vás nekončí, chceme pokračovat. Je to od známého hloupé, urážlivé, znevažující.

Příspěvek upraven 24.03.18 v 10:29

AlessandraRT
Povídálka 14 příspěvků 24.03.18 10:21

É, nikdy. Buď ten sex chci nebo ne. A tim, že ti ti nabídne podle mě dost klesne na úrovni.

Anonymní  24.03.18 10:33

Tady jde o to ze chce se mnou dělat trochu něco jiného a líbí se mu ze by si me vydržovat. On je hezky chlap a o ženy nemá nouzi ale chce určitý veci a vim ze se mu léta libim plus jsme spolu kdysi spali. Já neříkám ze by mi dával peníze ale uz když jsme byli na drinku tak mi nacpat 1000 ať si koupím sexy punčochy a pošlu mu pak fotky apod.

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 24.03.18 10:37

Ok, pokud je to takhle, tak nic proti. Pokud se vám to taky líbí a není vám to nepříjemný, proč ne. Pak bylo ale zakládání tohohle tématu zbytečné :mrgreen:

Anonymní  24.03.18 10:40
@Ploskutáček píše:
Ok, pokud je to takhle, tak nic proti. Pokud se vám to taky líbí a není vám to nepříjemný, proč ne. Pak bylo ale zakládání tohohle tématu zbytečné :mrgreen:

No o to jde ze tyhle praktiky mi zase tak blízké nejsou - ale moc jsem toho nezažila. Takže cítím ze to dělám spis kvůli nějakým benefitům. Když jsem to řekla v okolí tak názor žen je ať to nedělám a chlapů ze kdyby byly zenska ze to dělají pořad :lol:

Anonymní  24.03.18 10:41

Ano. Asi 2× nebyly to nějaký velerady

Šarlota4
Echt Kelišová 9068 příspěvků 24.03.18 10:43

Placena spolecnice prostitutka. Ne nedelala nemela jsem to nikdy zapotrebi.

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 24.03.18 11:03

Víte, já mám názor, že vše kromě ubližování druhým je otázkou svědomí. Takže pokud si to dokážete obhájit sama před sebou, v pořádku. Nevěřila byste, kolik chlapů má sex za peníze, a nemyslím, že by je nějak žralo svědomí, a to jak v případě, že jsou nezadaní, tak i zadaní.

Takže pokud s tím ani jeden nemáte problém, stanovíte si pravidla, není se čeho bát.

Anonymní  24.03.18 11:11
@Anonymní píše:
No o to jde ze tyhle praktiky mi zase tak blízké nejsou - ale moc jsem toho nezažila. Takže cítím ze to dělám spis kvůli nějakým benefitům. Když jsem to řekla v okolí tak názor žen je ať to nedělám a chlapů ze kdyby byly zenska ze to dělají pořad :lol:

zkusila bych to. tedy pokud se ti to nehnusí.

Anonymní  24.03.18 11:17
@Anonymní píše:
zkusila bych to. tedy pokud se ti to nehnusí.

Ne to určitě nehnusi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama