Sex a zase jenom sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:21
Sex, sex a zase jenom sex

Ahoj, ach jo, myslí vůbec chlapi taky na něco jiného? Mě poslední dobou nějak nebaví a nemam na něj náladu ani chuť. Před těhu, v průběhu těhu i po porodu jsem byla při chuti pořád, ale to se zhruba v 7mi měsících věku dítěte změnilo a jak jsem příchod ms chtěla oddalovat, tak teď jsem za ni ráda. Jenže přítel už je naštvaný a včera jsem si myslela, že mi vynadá za to, že ms vůbec dostávam! Prý bysme to měli dělat častěji. Mě stačí jednou týdně a vždy si přitom říkám „už aby to bylo za mnou“. Sice takový obrat k nechuti nechápu, ale jsem často unavená. Máte to někdo taky tak? Jak se povzbudit? Máte někdo nějaký návrh? Neni to o tom, že bych ho už nemilovala. Nechci aby si našel jinou i když to by asi nehrozilo, ale mohlo by. Poradíte mi někdo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:26

To nevim co ti poradit,ja to mam naopak muj to ma tak ze mu staci 1 za mesic!Nebo i 1 za dva :-) Takze ne kazdej chlap to tak potrebuje :-D

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 23.09.10 10:30

Nezačala jsi brát HA? Ta může docela výrazně snížit chuť na sex.
Ale je to divné, pokud tě nic nebolí a po porodu chuť byla…
Kojíš?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.09.10 10:41

Taky mi přišla na mysl ta HA. Většinou se libido snižuje po porodu a pokud je vše doma v pořádku, tak postupně se zase vrací do normálu. Nebo taky ne, a je to taky bohužel „normální“. Neděje se doma něco? Nejsi na přítele nějak naštvaná, nevyčítáš mu něco, třeba že se o vás dost nestará, nemá dost času, atd? To s tím taky může souviset …

Jinak jaká frekvence je normální je dost individuální. Já mám taky doma chlapa, kterej by nejraději dvakrát denně a když to nemá do tří dnů, je doma docela ouvej … :zed: A jsou tady manželé a partneři, kteří jsou prostě „nešukančekové“, takže naopak si stěžují holky, že jsou nedomazlené (někde je tu dokonce diskuze …).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:42

Me to divny neprijde… muj je uplne stejnej, minimalne 3× denne posloucham narazky jak u nas neexistuje sexualni zivot, jak on by chtel a blablabla… nejvic me to vytaci, kdyz takhle drzkuje behem menstruace, to mu vzdycky reknu, ze jestli tak hrozne potrebuje, at si donese rucnik, bo nechci mit spinavou zem a klidne at si to strci kam potrebuje.
Mam 3 deti nejmladsi rok, nejstarsi 7let…
Me se nechtelo hlavne po porodu, kolem pul roku ditete se to lamalo a dostala jsem trochu chut na sex, ale ne nejak extra.
Protoze nam to kvuli sexu prestavalo klapat ve vztahu (ja uz mam pocit, ze ten muj na tom ten vztah stavi), zacala jsem se trochu snazit a obcas se prekonam (cca 1× tydne), ale jasne jsem rekla, ze nestojim o zadne velke milovani s predehrama atd. ale proste at si udela co potrebuje a hotovo. Aby nedoslo k omylu, sex s nim me bavi, vzrusim se v pohode, nekdy prijde i orgasmus, ale proste nemam rada natahovani.
Hodne zpusobuje i unava… Ja jsem vecer tak vystavena, ze mam silu akorat bud cumet do zdi, jit spat nebo cumet na nejaky stupidni americky serial. Ale nejakou fyzickou aktivitu uz ode mne nikdo ocekavat nemuze. Vstavam v 6 rano, deti usinaji kolem pul 10 vecer.
Osobne si myslim, ze se chut vrati jak deti trochu odrostou, vim, ze po prvnim ditku jsem po 2 letech jeste nebyla tehotna, ale syn uz dost velky, aby mohl zustat treba na vikend u babicky, najednou jsem byla odpocatejsi, veselejsi, vic energie, vetsio chut na sex…
Jenze tohle chlap nikdy nepochopi :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:43

Nekojím a HA jsem začala brát hned po šestinedělí, protože potvora přišla už pátý týden po porodu. Od porodu už mám 10 měsíců.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:45

Ahoj, všichni to nechtěj tak často. My máme třeba období, kdy máme sex opravdu jen 1× za 3 týdny a pak přijde týden a děláme to 3-5× denně. Prostě hodně záleží na tom, jestli jsme utahaný nebo jaká je nálada. I když po tom,co jsem otěhotněla, tak manžel sex značně omezil, aby prý neohrozil miminko a teď ho mám i zakázaný od doktorky, takže si o něm můžu nechat jenom zdát. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 10:52

U nás je vše v pořádku. Občas jsem ráda že jsem doma jen s prckem a že je v práci, to bych ho někdy vyslala i o víkend. Přitom to ale bylo po porodu hrozný vydržet šestinedělí, taky jsem ho nedodržela, vrhla jsem se na něj po čtyřech týdnech, nekrvácela jsem, pouze občas slabě zašpinila a nic mi nebylo a nebolelo (byla jsem po sekci). Po první ms jsem to musela mít tak 3× 4× do týdne, ale teď? Sex se mi vždy líbil, neměla jsem s ním problém, se vzrušením taky ne, věděl jak na mě sáhnout a s každym sexem to bylo lepší a lepší, teď když mam být aktivní tak je to pro mě hrozný. Nejpříjemnější je mi být „na koni“ a to je pro mě docela vyčerpávající navíc po dlouhym dni. A když jsem unavená a chci spát, tak to mam na talíři taky pořád.

Anonymní

Tak u nás to bylo podobné po porodu. Chuť veškerá žádná, byla jsem vyplašená z mimča, myšlenky jsem měla na vše možné jen ne na sex. Trvalo to možná rok. Tedy taky jsem se občas přemohla, ale radost jsem z toho neměla žádnou. U mě to byla možná ta HA, ale tu beru pořád.
Bohužel jsme to oba zahnali do extrému, já manžela kvůli mimču zanedbávala, on hledal sex jinde :cert: Teď už jsme v pohodě, chuť se mi vrátila, milujeme se každý den :oops: a někdy je to i naopak, že bych chtěla já víc :mrgreen:
Jinak tě nechci opravdu strašit, ale já si taky říkala, že ten můj jinde sex hledat nebude, nikdo by to do něj neřekl. Bohužel se stalo, takže ani tuhle možnost nezavrhuj. Chlapi jsou bohužel nevyzpytatelní.
Jak na to bohužel neporadím, nebo sama nevím. U mě se to prostě ze dne na den v hlavně „přecvaklo“ :mrgreen:

Anonymní
Anonymní píše:
Me to divny neprijde… muj je uplne stejnej, minimalne 3× denne posloucham narazky jak u nas neexistuje sexualni zivot, jak on by chtel a blablabla… nejvic me to vytaci, kdyz takhle drzkuje behem menstruace, to mu vzdycky reknu, ze jestli tak hrozne potrebuje, at si donese rucnik, bo nechci mit spinavou zem a klidne at si to strci kam potrebuje.
Mam 3 deti nejmladsi rok, nejstarsi 7let…
Me se nechtelo hlavne po porodu, kolem pul roku ditete se to lamalo a dostala jsem trochu chut na sex, ale ne nejak extra.
Protoze nam to kvuli sexu prestavalo klapat ve vztahu (ja uz mam pocit, ze ten muj na tom ten vztah stavi), zacala jsem se trochu snazit a obcas se prekonam (cca 1× tydne), ale jasne jsem rekla, ze nestojim o zadne velke milovani s predehrama atd. ale proste at si udela co potrebuje a hotovo. Aby nedoslo k omylu, sex s nim me bavi, vzrusim se v pohode, nekdy prijde i orgasmus, ale proste nemam rada natahovani.
Hodne zpusobuje i unava… Ja jsem vecer tak vystavena, ze mam silu akorat bud cumet do zdi, jit spat nebo cumet na nejaky stupidni americky serial. Ale nejakou fyzickou aktivitu uz ode mne nikdo ocekavat nemuze. Vstavam v 6 rano, deti usinaji kolem pul 10 vecer.
Osobne si myslim, ze se chut vrati jak deti trochu odrostou, vim, ze po prvnim ditku jsem po 2 letech jeste nebyla tehotna, ale syn uz dost velky, aby mohl zustat treba na vikend u babicky, najednou jsem byla odpocatejsi, veselejsi, vic energie, vetsio chut na sex…
Jenze tohle chlap nikdy nepochopi :think:

Aniž bych si chtěla stěžovat, aby to tak NĚKDO nevzal … ale třeba - je u nás odpoledne návštěva. Nedělám nic náročného, ale - dělám kafe. Dělám nealko. Krájím chleba. Připravuju salát. Někdo si řekne o další kafe. Do toho opět dítě, že chce pít. ne čaj, limonádu nebo džus. A má hlad. Ne, jogurt ne, ohřát polívku. Strčím to tátovi, protože malej chce nakojit. A už je večer, ve spěchu do sebe nasoukám půl rohlíku, a malej jde spát. Vykoupu, nakrmím, uspím. A na řadu přijde druhej. Vykoupat, převléct, uspat. Vracím se k návštěvě, která je fuč, zbyde jen nádobí. O.K., je vše ze stolu sklizeno, ale na lince, mě čeká mytí nádobí. A že bych se taky ráda najedla. „V devět? Budeš tlustá jak prase. Nežer!“
Jako sorry, ale pak - přesně - padám ke stupidní komedii, nenáročné, protože už nepoberu prostě nic. vedle mně táta do sebe lije páté šesté sedmé pivo a oči mu svítí a začne mně hladit po prsou. Mám chuť vzít basebolovou pálku a vše rozmlátit, ne se rožněžnit a milovat se ..... Stejně tak jako ráno. Půl šestý, poté co já cca po třech hodinách vstávám k dětem, a táta že má ještě čas, než vstane do práce …

Ale je to spíše výjimka, že už fakt občas nemůžu vůbec nic, fakt si nechci stěžovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 11:06

Muj chlap nepije, naštěstí, jen občas si dá kolu s trochou whisky nebo co to je, mě to nechutná. Jídlo mam na talíři taky pořád, mu řikam že sem celej den nejedla a on na mě, že takhle nikdy nezhubnu, ale kdy se mam najíst, kdy na to nemam vůbec čas? Jsem ráda, že si vůbec dojdu na záchod! Dítě mi spí v noci krásně a vstává celkem pozdě, mezi 8 a 9 hodinou, včera dokonce vstávalo až v půl 11, kdy chodí spát v 8-9 večer. Ale přes den je hodně aktivní, vyžaduje pozornost, je zvědavé a pořád krámuje, takže za nim běham jak ocásek, aby něco na sebe nestrhlo nebo si jinak neublížilo, popř. mi něco nerozbilo a pak ještě úklid po něm a v kuchyni. Večer jsem unavená a prostě to nejde i kdybych chtěla. Vim, že tu možnost nevěry je, ale snad má rozum.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 23.09.10 11:10

Já nevím, ale když chlap vyčítá jídlo a nedostatek sexu, tak at si nafoukne Anču - ta nežere a rozcapeno má pořád..
No to jsou vztahy!!!! :nevim: :oops: :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 11:13

ahoj tak já měla to samé,synovi bylo šest měsíců a mě ze dne na den přestal bavit sex.přítel to nechápal a já vlastně taky ne.Byla jsem unavená a fakt bez chuti.Vadilo mi i když mě chtěl hladit jen po prsou.Bála jsem se že si najde jinou,ale nenašel (aspoň doufám).S tím že občas ten sex byl,aby byl na chvíli pokoj.A pak asi po 9měsících se chuť vrátila zpět.Teď je to u nás opačně přítel chodí pozdě s práce a unavený a nemá chuť a to zase já jo.Uvidíš že se to zlepší.Třeba se doma domluvte ať táta pohlídá děti a ty si někam vyraž,udělej si hezký den.On totiž odpočinek od dětí taky udělá své.

radúna
Extra třída :D 12138 příspěvků 23.09.10 11:14
Lizbeth píše:
Já nevím, ale když chlap vyčítá jídlo a nedostatek sexu, tak at si nafoukne Anču - ta nežere a rozcapeno má pořád..

A jako bonus - mlčí a nenadává....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

tulidlo
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 23.09.10 11:18

U nás je to tak, že chuť by byla, ale jsme asi líní nebo co (ne asi, určitě :oops: ), takže 1× za měsíc. Prostě jakmile si večer lehneme, tak konec. Buď půjde jeden nahoru a „oddělá to“ nebo nic. Na to, že mi je 22… :nevim: Třeba ta opravdová chuť, která přemůže i lenost přijde ve vyšším věku (doufám). No, musíme se vzchopit, už nejím HA, konečně jsem ukecala manžela na mimčo :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama