Sex téměř před porodem

Anonymní
2.11.19 15:45

Sex téměř před porodem

Ahoj holky. Prvně se opravdu omlouvám za takové téma, ale chci se optat hlavně pro zkušenosti. Myslíte, že ničemu nevadí sex pár týdnů před porodem? Jsem 37+1 tt momentálně a předtím jsem sex mít přes opakované mykózy nemohla, najednou po přeléčení to jde - sice aspoň a kondomem, ale jde a je to příjemná změna.
Jen si opravdu nechci vyvolat předčasný porod. Všude o tom čtu tak nevím jestli je to vhodné 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2247
2.11.19 15:48

Tak porod by vyvolávají látky ve spermatu, když máte kondom, tak pohoda.
Navíc 38. Týden. To už by byl porod naprosto v cajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 15:52

@Rive No já myslela že předčasný není až ukončením 38 tt. Teda ne, že by to byl asi velký rozdíl, ale myslím že čím déle tam je, tím lépe pro něj :D
Kondom chci používat z hlediska právě nějaké infekce nebo opět mykózy, nevěděla jsem že právě sperma dělá neplechu 8o

• Citovat
  • Nahlásit
11514
2.11.19 16:16

Můžeš mít sex proč bys nemohla..navic uz si 38tt takže bych to fakt neřešil a jinak ano spermie můžou vyvolat porod ale musíš být už hodně pripravena a í tak ti absolutně nic nemusí vyvolat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
2.11.19 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prvně se opravdu omlouvám za takové téma, ale chci se optat hlavně pro zkušenosti. Myslíte, že ničemu nevadí sex pár týdnů před porodem? Jsem 37+1 tt momentálně a předtím jsem sex mít přes opakované mykózy nemohla, najednou po přeléčení to jde - sice aspoň a kondomem, ale jde a je to příjemná změna.
Jen si opravdu nechci vyvolat předčasný porod. Všude o tom čtu tak nevím jestli je to vhodné 8o

No..popravde… Me hrozil predcasny porod cele tehu… Ke konci jsme sexovali porad a stejne jsem rodila v terminu… Porod ovlivnuje dite.. kdyz se bude chtit narodit, narodi se.. ;) a v tomhle tydnu bych to uz vubec neresila :) takze uzivejte dokud muzete :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6272
2.11.19 16:42

Já jsem měla sex celé těhotenství, i den před porodem :nevim: Měla jsem bezproblémové těhotenství, tak to nemělo čemu vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
2.11.19 16:44

My meli sex asi 5 hodin predtim, nez mi zacali opravdovy kontrakce.. trosku se priklanim k tomu ze nam to mozna porod popohnalo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
2.11.19 16:47

Ahoj ja mela sex a do 20 minut mi zacali kontrakce a za dalsi 4 hodiny byl syn na svete ale ja uz byla hodne otevrena a byla jsem na spadnuti mi to tim jen podporila kazdopadne pokud nejsi nijak vyrazne dole pripravena sla bych do toho a kdyby prece uz je mimco dost velky aby to zvladlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
2.11.19 16:51

38 tyden je dítě donosene neřeknu kdyby si byla 30 tyden a měla problémy takže bych fakt absolutně nic neřešila teď už stejně můžeš porodit kdykoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4022
2.11.19 18:24

Sexovali jsme úplně normálně 2× týdne až do konce včetně vyvrcholení a rodila jsem 40+6. Takže pokud mimco bude chtít ven, půjde, když ne, mas před sebou klidně ještě měsíc, takže klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
3.11.19 08:43

Sex je normální po celé těhotenství ;) já jsem den po termínu a stejně mi žádný sex porod nevyvolal :D přesně jak tu někdo psal, stojí to na miminku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
3.11.19 10:38

@Kajka9 Nechci zasahovat do debaty. Ale dítě je donosene od 38+0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
3.11.19 11:16

Mně u prvního těhu doktor řekl ze od 36.tt muzeme vesele sexovat s vyvrcholením do mě, že už je v poho když začnu rodit kdykoliv. A stejne jsem rodila v 39+6tt kdy mi v noci odtekla voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
3.11.19 11:22
@Anonymní píše:
@Rive No já myslela že předčasný není až ukončením 38 tt. Teda ne, že by to byl asi velký rozdíl, ale myslím že čím déle tam je, tím lépe pro něj :D
Kondom chci používat z hlediska právě nějaké infekce nebo opět mykózy, nevěděla jsem že právě sperma dělá neplechu 8o

Dela to to sperma, ale taky mechanicke podrazdeni muze porod nastartovat za predpokladu, ze uz je vse na to pripravene.

Ja rodila v 39tt cisarem a den pred operaci byl sex, porod mi to nenastartovalo teda. To jsou takove ty poznatky ze soudku „babske rady“. Stejne asi tak, jak se rika, ze kdyz chces porodit, tak umyvej okna, budes rodit na to tata. Kamoska prenasela, umyla okna u sebe a u tety a bohuzel neporodila (jenom diky tomu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat