Sex těsně před ms, možné těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 12:06

Sex těsně před ms, možné těhotenství?

Krásný den, abych vysvětlila situaci 🙂
S mužem se o další miminko zatím nesnažíme, proto se chci zeptat, je možné otěhotnět asi 12h před ms?
Já kráva jsem si myslela, že to nejde, finale bylo se vším všudy a ms normálně proběhla, nicméně mám kratší cykly, dnes je 12 DC, ovulace stále nikde a mívám ji 9-11DC, tak ve mně začal hlodat červíček 🤷‍♀️
Děkuji za odpovědi 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2491
12.1.22 12:07
@Anonymní píše:
Krásný den, abych vysvětlila situaci 🙂
S mužem se o další miminko zatím nesnažíme, proto se chci zeptat, je možné otěhotnět asi 12h před ms?
Já kráva jsem si myslela, že to nejde, finale bylo se vším všudy a ms normálně proběhla, nicméně mám kratší cykly, dnes je 12 DC, ovulace stále nikde a mívám ji 9-11DC, tak ve mně začal hlodat červíček 🤷‍♀️
Děkuji za odpovědi 🙂

Na 99% ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 12:15

@DandátkoP děkuji za rychlou odpověď 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
178
12.1.22 12:16

Ne, ovulace je přibližně v polovině cyklu, tedy i plodné dny, tudíž si otěhotnět nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 12:20

@ŠmolinkaJana to je mi jasný, plodný dny normálně mívám právě až někdy od 6.-7. dne, ovulaci na sobě poznám. Problém je, že zatím nedošla. Párkrát jsem měla ovulaci dřív, někdy 7.den, ale i tak si nemyslím, že by spermie menstruaci přežily. Jen ten červíček no 🤷‍♀️
Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
5642
12.1.22 13:33
@Anonymní píše:
@ŠmolinkaJana to je mi jasný, plodný dny normálně mívám právě až někdy od 6.-7. dne, ovulaci na sobě poznám. Problém je, že zatím nedošla. Párkrát jsem měla ovulaci dřív, někdy 7.den, ale i tak si nemyslím, že by spermie menstruaci přežily. Jen ten červíček no 🤷‍♀️
Děkuji za odpověď

vajicko si pockalo, takze to bude holka, napis nam pak za 9 mesicu jestli to je holka, diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 13:38

Otěhotněla jsem první den menzes :) slečna má 4 roky… :pankac: ale když ti proběhla normálně tak těhotná nebudeš..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 13:43

@Pesimistaa myslíte to vajíčko, které mělo odejít s ms za 12 hodin? 😀 To snad ne 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 13:47
@Anonymní píše:
Otěhotněla jsem první den menzes :) slečna má 4 roky… :pankac: ale když ti proběhla normálně tak těhotná nebudeš..

Co znamená prosím normálně? :) jako délka a síla? Mohla bych se zeptat, jak to probíhalo u vás ta ms? Měla jsem ji o dva dny kratší, ale říkala jsem si, že byly Vánoce, jiný režim 🤷‍♀️ 😀

• Citovat
  • Nahlásit
66457
12.1.22 14:25

Můj ex má přes ms 2 děti, možné je všechno :mrgreen: :lol: zázraky se občas dějí.. taky si mysleli, že to nejde, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:56
@Anonymní píše:
Co znamená prosím normálně? :) jako délka a síla? Mohla bych se zeptat, jak to probíhalo u vás ta ms? Měla jsem ji o dva dny kratší, ale říkala jsem si, že byly Vánoce, jiný režim 🤷‍♀️ 😀

No tak byla trochu slabší.. To jo.. Ale jen nepatrně.. A trvala místo 6 dní 4. Ale jinak změna žádná. Nebylo to žádné spineni nebo tak jenom.

• Citovat
  • Nahlásit
5642
12.1.22 16:38
@Anonymní píše:
@Pesimistaa myslíte to vajíčko, které mělo odejít s ms za 12 hodin? 😀 To snad ne 😀

tak byly uz pripady, ze to ne a ne a ne, pak lp;em ms zazracne ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
12.1.22 16:44

Ano, nechráněným stykem se dělají děti. A je jedno, co si jak kdo počítá. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5642
12.1.22 18:26
@Anonymní píše:

tezko rici, to by asi rekl gynekolog, jak je to mozne,
ale spise takove otehotneni vypada na nejake opozdene uvolnene vajicko
nebo zdrzeni ve vejcovodu, nez dosahne cile,
nevim, ale jak tu pisi zkusene, potvrzuji to v teto diskusi vlastnimi detmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
12.1.22 18:50

U nás to tak bylo.. :) prostě bylo před menzes.. Nějak 1-2 dny.. No nepohodli jsme se partnerem :D dal to dovnitř… Já letěla dokonce i pro pilulku po po 12 hod… A dílo je naše dcera. Občas si dělám srandu že to je na cenu Chucka Norrise. Lékař řekl, že prostě spermie byly velice rychlé a vše se odehrálo tak rychle že nějaký Postinor byl k ničemu. Když je ovulace tak stejně příliš už nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat