Sex u muže po 30cítce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 15:51
Sex u muže po 30cítce

Ahoj ženy, jdu na vás s takovou prozbou protože věřím, že míč dokážete poradit. Mému příteli je 31 a je o 12 lety starší, nějakou dobu spolu jsme, ale spaly jsme spolu jen parkrát. Mám ho hrozně ráda, ale trochu to pokulhává v sexu. Nebudu lhát že z bývalými partnery byl sex i 4× za den, to by mi ani nevadilo, spis mě trápí, ze mu při sexu moc nestojí.. Klasická prdehra a i když si ho vezmu do pusy ( podle bývalých partnerů problém vě mě není) tak mu moc nestojí.. Chvíli je ve mě a pak se mu ho zašel musím snažit zvednout.. On den udělá, já ne, už vůbec ne s takovymehla přestávkama, vždycky jsem měla kluky v mým věku a téma stal jak beton i po alkoholu :lol: Nemám s tímto žádné zkušenosti, je tohle normální? Mám si s nim o tom promluvit? Nevím jak moc totiž.. Asi o tomu musí vědět, ale jelikož nemá problém vyvrcholit, tak mu to přijde e pohodě, nebo to je proste jen věkem? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 30.08.18 15:53

Není to normální. Asi by to měl nějak řešit ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 15:54

Omlouvám se za chyby, píšu na mobilu 8o :zed:

ivašot.
Kelišová 6565 příspěvků 30.08.18 15:54

Ve 30 to rozhodně není normální. Snad jedině v úplném začátku by se to dalo vysvětlit nervozitou.

Bubla_Bučková
Závislačka 3804 příspěvků 30.08.18 15:55

nekompatibilní jste.. jak to bude za 10 let? Ty 30 na vrcholu a on jednou za kvartál, když si dá viagru? :nevim: hledej dal… :kytka:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 30.08.18 15:56

Věkem ne, to je bl.bost. Zdravotní problém netuším, holky možná něco napadne. Říct ano, ale pozor, zvol správnou formulaci (podle povahy), správnou chvíli, správné argumenty a taky se připrav na jakoukoliv okamžitou i opožděnou reakci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 15:59

@Bubla_Bučková Chapu ze někdo má potřebu to napsat i tak, ale na tohle de já Neptam.. Momemtalne to cítím tak ze s nim chci být, uvidíme co bude za 10 let..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:01

@ivašot. Taky možnost, protože jednou když jsme pily, tak jsme si jen tak hraly, protože jske vedeli ze k ničemu nedojde , ale teda tam dole to bylo o poznání lepsi :think:

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 30.08.18 16:01

No v jednatřiceti tohle normální není :think: věkem to nebude…mám o 15 let staršího přítele ( je mu 43 ) a jak píšeš má ho jak beton i po alkoholu :lol: …nechci tě nějak urazit ale je na tebe nadržený ? Chce to sám ? Svádí te atd ? Nebo chodíš spíš ty ? … A hlavně .. mluvili jste o tom ? Přece musí videt že z toho nic nemáš :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 16:02

Věkem to není :D :D buď má nějaký zdravotní problém, nebo se mu zas tolik nelíbíš. Jestli s ním chceš být, tak si s ním promluv.

Ijen
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 30.08.18 16:06

A on si mysli, ze je to takhle normalni? To je divny. To snad neni normalni ani po 40ce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:16
@Megane 123 píše:
No v jednatřiceti tohle normální není :think: věkem to nebude…mám o 15 let staršího přítele ( je mu 43 ) a jak píšeš má ho jak beton i po alkoholu :lol: …nechci tě nějak urazit ale je na tebe nadržený ? Chce to sám ? Svádí te atd ? Nebo chodíš spíš ty ? … A hlavně .. mluvili jste o tom ? Přece musí videt že z toho nic nemáš :nevim:

Právě že ano, kolikrát mi přijde horší jak někteří pubertáci :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 16:18
@Ijen píše:
A on si mysli, ze je to takhle normalni? To je divny. To snad neni normalni ani po 40ce.

Co vím tak každý říká něco jinýho a jak píšu ještě jsem s ním o tom nemluvila.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 30.08.18 16:19

Věkem to není ;)

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 30.08.18 16:26

Věkem to není můj manžel má 35let a stojí mu perfektně a může i 5× denně. Podle mě se mu nelíbíš a nebo je to GAY. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >