Sex u rodičů

Anonymní
14.3.21 21:41

Sex u rodičů

Ahoj všichni,

chtěla bych se zeptat, zda to někdo má stejně.

S přítelem máme vlastní pokoj, v bytě mých rodičů. Přítel u mě spí o víkendech, jak už je to s rodiči domluveno.

Rodiče nám však zakázali sex, když je někdo doma (při sexu nejsme nijak hluční, respektujeme soukromí a naopak se snažíme, aby nic nenasvědčovalo tomu, že spolu spíme).

Nechápu tedy význam, proč nám dali vlastní pokoj a dovolili přítelovi u mne (nás) přespávat.

Kór, když jim to 8 měsíců, co u mne přítel pravidelně přespává nevadilo, a teď najednou je to problém.

Předem děkuju za všechny odpovědi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16159
14.3.21 21:46

Hmm a co takhle se jich zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
14.3.21 21:48

Přítel udelal nebo řekl něco co se rodičům nelíbilo a tak si hledají podnět, jak vám to znepříjemnit a dat to pritelovi najevo. Tohle dělají snad všichni rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
14.3.21 21:48

Asi je jim představa souložící dcery tak trochu příčí a nejspíš u toho zase tak potichu nebudete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:49

To vám jako výslovně řekli? Hele, může u nás spát, ale žádnej sex? U toho bych chtěla být. :lol: A kolik vám je? Asi nejsou blbí a došlo jim, že spolu nejspíš spíte, tak aspoň, ať to to nemají v přímém přenosu. Možná nějaká forma starosti o tebe? Možná jim je ta představa nepříjemná a je to velké narušení soukromí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14.3.21 21:51

Možná by bylo lepší se jich zeptat. Důvody můžou být jakékoliv. Udělala by jsi lépe. kdyby ses jich zeptala. Jsem si jistá, že hlavu ti za to nesní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:54

@lachtanice86 rodiče se s námi o tom nebaví. U nás platí, teda alespoň podle rodičů, že co řeknou, to platí a tečka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:55

Řekni, byla to podmínka pro to, aby tu přítel mohl nadále přespávat. Mně je 19, přítelovi 23.

• Citovat
  • Nahlásit
4987
14.3.21 21:56

No tak sex jako takový vám nezakázali, jen pokud je někdo doma. Takže až tak tiší u toho asi nejste. Pokud jste tak tiší, že to není slyšet, tak oni to asi nemají šanci zjistit, ne? Předpokládám, že vás v noci nechodí kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:56

@Poprvemaminou snažili jsme se komunikovat, hlavně já, když jsou to moji rodiče. Ale nechtěli se o tom bavit a jsou nekompromisní

• Citovat
  • Nahlásit
6605
14.3.21 21:58
@Anonymní píše: Řekni, byla to podmínka pro to, aby tu přítel mohl nadále přespávat. Mně je 19, přítelovi 23.

V tom pripade jsou tvi rodice dost divni. Zamknout se nemuzete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:59

@bigl vždycky jsem si na to dávali opravdu pozor, měli jsme zapnuté i rádio/televizi. Dokonce jsme měli sex na zemi, aby postel nevrzala. Rodiče tak usuzují zřejmě podle našeho věku, podle toho, že jsme zavření u sebe a jednou prý údajně slyšeli „jak se líbáme“. Rodiče všechno srovnávají se svým mládím a vadí jim, když si třeba dáme jen pusu či se obejmeme před nimi.

• Citovat
  • Nahlásit
8186

A co udělají, když sex mít budete? Vlítnou na vás? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Chytrak zámek nemáme, ale rodiče sem nechodí, když je přítel se mnou, vždy klepají.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16137

Platíš nájem? Ne, že?
Takže holt potřebuješ dodržovat pravidla toho, u koho bydlíš.

Chcete vlastní pravidla? Najděte si vlastní bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat