Sex už je nudná rutina

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 11:59

Sex už je nudná rutina

Zdravím,
s přítelem jsme spolu už rok a něco málo k tomu. Ze začátku klasika, růžové brýle, takže vše včetně sexu dokonalé. Teď už se z toho stala taková rutina. Nemám na to moc náladu.
Netoužím po tom, spát s někým jiným. To vůbec. Přítel mě přitahuje stále stejně jako na začátku. A jsem bezdětná (pro info). :D
Jak okořenit sexuální život 2 mladých romantických tvorů? Nějaké nápady? Moc experimentální nejsme. Rozhodně se nehrneme do nějakých crazy sexuálních hrátek.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4980
3.11.21 12:04

Když tě to už po tak krátké době nebaví a musíš navíc hledat inspiraci na emiminu, tak to asi nebude to pravé ořechové ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
3.11.21 12:06

Mě napadá toto: naložte si hodně práce a starostí. A k tomu si vemte na dvoutýdenní prázdniny několik dětí předškolního věku.

Po tomto experimentu, kdy budete usínat už při večerníčku, a jakékoliv pokusy o soukromí vám bude někdo kazit, vám bude milování chutnat úplně jinak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10155
3.11.21 12:09
@Anonymní píše:
Zdravím,
s přítelem jsme spolu už rok a něco málo k tomu. Ze začátku klasika, růžové brýle, takže vše včetně sexu dokonalé. Teď už se z toho stala taková rutina. Nemám na to moc náladu.
Netoužím po tom, spát s někým jiným. To vůbec. Přítel mě přitahuje stále stejně jako na začátku. A jsem bezdětná (pro info). :D
Jak okořenit sexuální život 2 mladých romantických tvorů? Nějaké nápady? Moc experimentální nejsme. Rozhodně se nehrneme do nějakých crazy sexuálních hrátek.
Děkuji

Rutina po 1roce? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31375
3.11.21 12:10

Jsou to asi 4 dny, co zde taková diskuze nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 12:10

Tenhle problém jsem měla několikrát, přibližně po roce sex vypadal takhle, přitom na začátku byl úžasný. Pokaždé se ukázalo, že ten partner prostě nebyl ten pravý. S manželem jsem 10 let, přežili jsme toho už spolu hodně včetně velkých problémů, a tohle se ještě nestalo, baví mě to s ním pořád, pořád se na něj těším, nic mi nezevšednělo. Samozřejmě vztah i sex se vyvíjí a je to všechno úplně jiné než na začátku, ale je to pořád krásné.

• Citovat
  • Nahlásit
838
3.11.21 12:16
@kvetanak píše:
Mě napadá toto: naložte si hodně práce a starostí. A k tomu si vemte na dvoutýdenní prázdniny několik dětí předškolního věku.Po tomto experimentu, kdy budete usínat už při večerníčku, a jakékoliv pokusy o soukromí vám bude někdo kazit, vám bude milování chutnat úplně jinak :palec:
:D :D :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65241
3.11.21 12:51
@kvetanak píše:
Mě napadá toto: naložte si hodně práce a starostí. A k tomu si vemte na dvoutýdenní prázdniny několik dětí předškolního věku.Po tomto experimentu, kdy budete usínat už při večerníčku, a jakékoliv pokusy o soukromí vám bude někdo kazit, vám bude milování chutnat úplně jinak :palec:

Tak nějak.. pak je každý sex extra zážitek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
3.11.21 13:51
@Anonymní píše:
Zdravím,
Děkuji

Jste spolu UŽ rok, a sex je rutina? Já ti nevím, ale po tak krátké době na tom máte ležet od rána do večera :mrgreen: Možná by crazy sexuální hrátky nebyly na škodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
3.11.21 14:18

:roll: Natočte jak to děláte a gendrově vyvážený panel místních odbornic a odborníků vám pak sestaví doporučení pro další rozvoj vašich sexuálních kompetencí. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67721
3.11.21 14:25
@kvetanak píše:

Lépe řečeno nijak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
3.11.21 14:37

Obvykle je spolehlivým oživením nudného rutinního sexu opatřit si jiný protějšek, nicméně střídat to už po roce z tohoto důvodu je poněkud nerozumné… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
3.11.21 14:57
@Venetia píše:
Lépe řečeno nijak

I to je možné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
3.11.21 23:47

Nechápu, jak tě někdo může přitahovat, máš ho k dispozici, a nechceš s ním mít sex… To se mi nějak vylučuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.11.21 18:15

Zkuste zlepšit komunikaci, pokud o tom budete umět normálně mluvit, tak to půjde líp. Žádné hry ani převleky to tak nezlepší, jako když si spolu i tom normálně promluvite. Proč se vám tolik už nechce, co by se vám líbilo, mějte víc nesexualnich intimních chvilek, jen se líbejte, hladte, usmivejte na sebe.
Intimita a sex nejsou totéž a každý sex bez práce na vzájemné intimitě je časem fádní.
Mějte pochopení pro to, když jeden má období menšího apetitu. Stres, práce, léky, finanční problémy, to všechno může být mood killer.
Nevím jestli jsem ti odpověděla na tvůj dotaz, ale tohle mi pomáhá mít chuť i při tom, když střídáme 3 polohy a 2 místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat