Sex už není jako dřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 20:26
Sex už není jako dřív

Pěknou neděli, snad poradíte. S přítelem jsme spolu tři roky, máme 3 měsíční dceru. Když jsme ještě byli sami dva, užívali jsme si super sex. Orální, 69, hračky, divočina a to všechno s ohromnou touhou. V těhotenství jsme souložili docela omezeně, přece jen to s břichem není ono. Po porodu byl první sex asi po 4 týdnech a dost opatrný. Problém je v tom, že teď nemám vůbec chuť. Dělám to jen kvůli partnerovi, hraji trochu divadlo a ideální je rychle se svléct a mít to hned za sebou. Přestal mě přitahovat a ani mi nevoní. Dost mě to trápí, protože sex mu upírat nechci ale zároveň tohle „kvůli němu“ taky není řešení. Myslíte, že to přejde s tím, jak postupně dítě poroste? Může mě opět začít přitahovat? Ještě poznamenám, že kojím a fyzickou změnu po porodu nepozoruji. :kytka:

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8329 příspěvků 23.06.19 20:34

Jsi 3 měsíce po porodu a kojíš, máš úplně jiné hormonální hladiny než před těhotenstvím. Takže já bych řekla, že se to srovná. A popravdě to přemáhání jen kvůli partnerovi bych nepřeháněla, abys z toho neměla nakonec nějaký blok. Neříkám odpírat mu sex úplně, ale spíš s ním o tom promluvit a vysvětlit nějak citlivě svoje pocity a snažit se najít nějaký kompromis.

Sany80s
Kelišová 7399 příspěvků 23.06.19 20:49

Může to být hormonální. Faktem je, že z hlediska pořírody není úplně vhodné otěhotnět brzy po sobě. Takže to příroda může dávat najevo takto.
Vztah je jinak ok? Může to být i tím, že třeba nefunguje jiná stránka vztahu a takhle se to projeví.

milwinka
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 23.06.19 21:02

My jsme tada se sexem začali až cca 2,5 měsíce po porodu, dřív jsem se na to fakt necítila, měla jsem velké šití. No a ze začátku to pro mě taky nebylo nic moc, myslím že velký vliv měla hlavně únava z věčného nočního kojení, takže jediné po čem jsem toužila byl spánek. Pak taky jsem si připadala příliš suchá -asi ty kojící hormony. Ale časem se to pak postupně zlepšovalo a zlepšovalo až se vše úplně srovnalo, tak neboj, chce to jen čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 21:09

Tak vám moc děkuju, cítím z toho naději na postupné zlepšení :)
Nemohla bych takhle fungovat dlouhodobě, sex považuji za důležitý :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 21:11

@Sany80s na 100% v pořádku to není, jako asi nikde. Nejde o nic závažného a řešíme to od začátku. Asi to budou opravdu hormony :mavam:

axelina
Závislačka 2759 příspěvků 23.06.19 21:15
@Anonymní píše:
Pěknou neděli, snad poradíte. S přítelem jsme spolu tři roky, máme 3 měsíční dceru. Když jsme ještě byli sami dva, užívali jsme si super sex. Orální, 69, hračky, divočina a to všechno s ohromnou touhou. V těhotenství jsme souložili docela omezeně, přece jen to s břichem není ono. Po porodu byl první sex asi po 4 týdnech a dost opatrný. Problém je v tom, že teď nemám vůbec chuť. Dělám to jen kvůli partnerovi, hraji trochu divadlo a ideální je rychle se svléct a mít to hned za sebou. Přestal mě přitahovat a ani mi nevoní. Dost mě to trápí, protože sex mu upírat nechci ale zároveň tohle „kvůli němu“ taky není řešení. Myslíte, že to přejde s tím, jak postupně dítě poroste? Může mě opět začít přitahovat? Ještě poznamenám, že kojím a fyzickou změnu po porodu nepozoruji. :kytka:

muže a nemusí…u mě se to po obou detech srovnalo ale až po 2 letech…když jsem přestala kojit a dostala MS

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 23.06.19 21:24

Jsem necely 3m po porodu. S chlapem jsme meli to stejny jako vy - sex byl zabava, hracky a blbiny… ted se citim hnusna, tlusta, dole mi to prijde k nicemu, necitim moc vzruseni :zed: spis vubec. Mam chut, ale nejde to. Je to hrozny :roll: doufam, ze to je jen tim, ze je brzo a prejde to. Po prvnim diteti jsem nic takovyho nemela.
Btw nekojim a ani u prvni jsem nekojila dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 21:40

No, já to má přesně opačně. Po porodu jsem se nemohla dočkat konce šestinedělí a teď po roce tomu moc nedáváme. No snad se to zlepší. Mám problémy se zády, tak to není žádná hitparáda. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 21:41

Já teda kojim, celé těhotenství bylo bez sexu, těhotenství po IVF takže ani oplodnovaci sex nebyl. Nyní jsem skoro rok po porodu ale sex jsme měli tak 3 možná 4× ani nevím. Nemám vůbec potřebu sexu, spíme oddělené já u dcery v pokojíčku, pritel v ložnici. MS jsem dostala nedávno. Ale chut nějak není. Možná by mohl pomoct nějaký sport, ja se moc nehybu, celé tehu rizikove, blila jsem celé těhotenství až 15× denně, byla jsem kvůli tomu ve špitále no děs byla jsem ráda že sem mohla ležet. Jinak vztah máme řekla bych dobrý, miluju ho i on nás, jsem spolu už vážně dlouho ale takhle bez sexu jsme od prvního spontanniho potratu, to je cca 2,5roku. Nevim jak to znova nastartovat… A také mě to mrzí, pritel by určitě chtěl. Ale ani jeden nejsme schopni to rozjet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 21:56

@Micaella22 tak já jsem taky tlustá, strie..ale on taky není hubeňour, takže to neřeším :) Tebe má určitě rád takovou, jaká jsi. Zbav se těch pocitů :kytka:

Váš příspěvek
Reklama