Reklama

Sex v 16 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym800
Nováček 1 příspěvek 14.01.18 13:40
Sex v 16 letech

Jsem na emiminu poměrňe dlouho, ikdyž mi je 16 :lol: Každopádně podle názvu témata asi chápete, proč toto vkládám přes anonymní profil…
Je mi to velice trapné, ale potřebuju trošku poradit. O těhlech věcech bohužel nerada mluvím s mamkou. :/
Před pár dny mi bylo 16 a s přítelem se na TO chystáme. Chtěla bych to vážně hodně, ale pořád mám pocit, že je brzo. Navíc podle mého nemám ani vyspělé tělo, takže se stydím.
Celkově se mi nelíbí moje postava. Snažím se přibrat, ale mám příliš rychlé spalování, a podle doktorky s tím nic moc teď nenadělám.
Tudíž se ptám, myslíte, že je opravdu brzo, abych se do toho pustila, či měla překousnout i stydlivost a pustit se tzv do toho?
Mám i totiž takový blbý pocit, když zažiju svoje poprvé už v 16.
Moje spolužačky nejsou panny třeba už od 14, takže od nich dobrou radu nečekám… :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5977 příspěvků 14.01.18 13:42

Jestli máš pocit že je brzo tak to nedělej.

Uživatel je onlineweyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 14.01.18 13:43

Asi na to nejsi připravená, když nad tím takto přemýšlíš. A věř mi, není kam spěchat, sexu si ještě užiješ :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 14.01.18 13:43
@Anonym800 píše:
Jsem na emiminu poměrňe dlouho, ikdyž mi je 16 :lol: Každopádně podle názvu témata asi chápete, proč toto vkládám přes anonymní profil…
Je mi to velice trapné, ale potřebuju trošku poradit. O těhlech věcech bohužel nerada mluvím s mamkou. :/
Před pár dny mi bylo 16 a s přítelem se na TO chystáme. Chtěla bych to vážně hodně, ale pořád mám pocit, že je brzo. Navíc podle mého nemám ani vyspělé tělo, takže se stydím.
Celkově se mi nelíbí moje postava. Snažím se přibrat, ale mám příliš rychlé spalování, a podle doktorky s tím nic moc teď nenadělám.
Tudíž se ptám, myslíte, že je opravdu brzo, abych se do toho pustila, či měla překousnout i stydlivost a pustit se tzv do toho?
Mám i totiž takový blbý pocit, když zažiju svoje poprvé už v 16.
Moje spolužačky nejsou panny třeba už od 14, takže od nich dobrou radu nečekám… :oops:

k základnímu dotazu ti neporadím, ale každý den děkuj bohu za rychlý spalování

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 14.01.18 13:44

@Anonym800 Heleď pusť se do toho, až se na to budeš cítit.. Popřípadě pokud budeš cítit, že by ti mohlo něco pomoci, aby i přítel byl rád, že se to odehrálo, tak co třeba romantika? Večeře (klidně i doma něco zkus uvařit :)) svíčky, ztlumené světlo, dobré vínko? Všechno je to jen na tobě.. ber to vážně jen jako radu, určitě se do ničeho nenuť! Přítel zřejmě opravdu tuší jak vypadáš pod oblečením ne? Dá se to trošku odhadnout, zda máš větší či menší prsa.. ;)

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 13:45

Pokud se na to necítíš, tak to nedělej. Já sama, kdybych mohla vrátit čas, počkala bych. Ono, pokud budeš mít pochybnosti, stejně si to moc neužiješ. Pokud tě ten kluk má opravdu rád, tak počká. Pokud ne, tak za to stejně nestál a pro své poprvé najdeš určitě někoho lepšího :). Fakt není vůbec kam spěchat.

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 14.01.18 13:45

@Anonym800 Brzy to není ale tvůj přítel má divné řeči :nevim: Těžko se před ním přestaneš stydět když ti řekne že máš nedospělé tělo. V tomhle případě bych ještě počkala, záleží ale na tobě.

hrča
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 14.01.18 13:47

@Anonym800 Souhlasím s lachtanicí, pokud si nejsi 100% jistá, nedělej to. Tohle musí chtít oba stejně a koneckonců se můžeš rozhodnout třeba za týden, za měsíc…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.01.18 13:51

Pokuď si nejsi jistý zda to chceš tak počkej :) aby jsi toho potom zbytečně nalitovala není kam spěchat :P

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 14.01.18 13:51

Nechala bych tomu naprosto volny prubeh. Ne aby jsi se ted kazdou schuzku stresovala, jestli uz bude nebo nebude sex.
V 16ti je urcite dost brzy, pokud to nemas v hlave srovnane.
Ja sama jsem mela sex az po 18ctych narozeninach a ver mi, o nic jsem neprisla :mrgreen:.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 14.01.18 13:52

Pokud se na to necitis, tak pockej. A je teda desny, ze kamaradky mely sex uz ve 14. Jestli se tim chlubi, tak jsou pekne hloupy. Klidne pockej.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 14.01.18 13:54

Já měla sex hned po 15, já ale teda neměla žádné komlexy a s klukem jsem byla už dva roky, takže jsem na 15nactiny čekala jak na smilování boží, věděla jsem, že to chci. Pokud si nejsi jistá a máš obavy, nedělej to. :* Někdy je lepší nad tím zas tolik nepřemýšlet, neplánovat, až to přijde tak to přijde.

kaja00
Extra třída :D 13456 příspěvků 14.01.18 13:55

Jestli se na to necítíš, tak počkej. Opravdu, mohla bys toho pak litovat. Dej tomu volný průběh. Pokud na tebe přítel tlačí, tak za to nestojí.

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 14.01.18 14:16

@Anonym800 sex který budeš mít jen aby se neřeklo, se ti líbit opravdu nebude.

Jogy
Kecalka 155 příspěvků 14.01.18 14:38

Ked nemáš tem správny pocit tak to nerob

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >