Sex v den pozitivního OT

Anonymní
16.8.15 22:21

sex v den pozitivniho OT

Ahoj holky, staci sex pouze v den pozitivniho ovu testu??? co myslite???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3098
16.8.15 22:35

Muze a nemusi ;) idealka mit sex co 2-3 dny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 22:39

@veronika67 takze kdyz dnes ovu test pozitivni, tak sex nejlepe dnes, po a ut?? ja uz se v tom nevyznaaaaam :-D

• Nahlásit
  • Citovat
3098
16.8.15 22:44
@Anonymní píše:
@veronika67 takze kdyz dnes ovu test pozitivni, tak sex nejlepe dnes, po a ut?? ja uz se v tom nevyznaaaaam :-D

Idealne behem 24 hodin ;) Ale muzete i dnes ;) hodne stesti :)
Btw.ja otehotnela az kdyz jsem. prestala testovat a neresila jsem ovulku :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 22:46

@veronika67 no, mam doma jeste 2 testy, tak je dodelam a uz na to taky kaslu…uz se snazime moc dlouho a uz je to spis unavujici:( ale dekuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
3098
16.8.15 22:48
@Anonymní píše:
@veronika67 no, mam doma jeste 2 testy, tak je dodelam a uz na to taky kaslu…uz se snazime moc dlouho a uz je to spis unavu
jici:( ale dekuji:-)

A jak dlouho? Neboj ono to vyjde ;) zkusili jste i vitaminy? me pomohl femibion apritel zobal Macu a selzink ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 22:57

@veronika67 no, uz rok, ale s tim, ze zezacatku to bylo takove snazeni, nesnazeni…zamereni se na ovu to bylo tak posledni pul rok asi… ja beru jen listovku…zitra jeste udelam ten test a uvidime, snad jeste zitra bude sex… uz jsem ale fakt zoufala…:(((

• Nahlásit
  • Citovat
47634
16.8.15 23:08

Ideálně sex před ovulací a v době ovulace ;) ale pokud se snažíte rok tak bych si nechala udělat zákl vyšetření :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 23:11

@Markéta80 na ko uz jsem byla, vysledky budou zitra, tak uvidime, co mi reknou… zkusim test jeste zitra a uvidime, kazdopadne sex zitra by byl urcite jeste ideal, ne-li i v utery…coz?

• Nahlásit
  • Citovat
47634
16.8.15 23:17
@Anonymní píše:
@Markéta80 na ko uz jsem byla, vysledky budou zitra, tak uvidime, co mi reknou… zkusim test jeste zitra a uvidime, kazdopadne sex zitra by byl urcite jeste ideal, ne-li i v utery…coz?

co dělali za vyšetření? Záleží kdy ovulace byla no, manžel to měl propracovaný, prý aby jsme se trefili do ovulace tak sex každý den od 10DC-25DC ale tim že si tělo zvykne tak je lepší s frekvencí 1× denně nepřestávat :mrgreen: :mrgreen:. nejlepší je sex 1-2dny před ovulací a v den ovulace ale v ten den je to složité protože možnost otěhotnění trvá jen pár hodin ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 23:27

@Markéta80 aha, aha, tak to jsem byla asi jen na bezne ko…byla jsem jen na steru a delal mi UZ, tam videl krasne uvolnene vajicko, takze doporucil sex 3 dny…jenze problem u nas byl jeste ten, ze jsem kojila porad svoji dcerku 2,5 roku (takze si myslim, ze to na to vliv nema, ale tak…, nacez mi rekl, ze prvni krok bude urcite ukonceni kojeni a pak neco muzeme resit…takze jsem ukoncila a uvidime…To joo, to mel manzl fajn teorii, nebio teda praxi :-D, ale ono kdyz uz to trva tak dlouho a pokazde za nim nabehnu s pozitivnim testem a se slovy, ze ted aspon 3-4 dny musi byt sex…tak se mu ani nedivim…ja uz si to taky ani neuzivala:((kazdy mesic mam tehu priznaky :-D ale prdlajs…

• Nahlásit
  • Citovat
47634
17.8.15 00:20

My se snažili 5 let. Chce to jako první hormonální profil ten hodně napoví, pak jak probíhá ovulace, spermiogram. Jsou to nervy :jazyk: My měli sex furt takže jsme ani plodné dny řešit nemusela :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.8.15 13:05

@Markéta80 ja na sobe ovu poznam, ovu testy taky pozitivni…a jak rikam, mit sex porad, nechci si to zneprijemnit a hlavne chlap ma celkem casove narocnou praci, takze ne vzdy ma chut… ja se snazim setrit si spermijky zase n plodne dny :andel: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
47634
17.8.15 13:32

Nechala bych si nabrat hormony, tam stačí jen nižší hladina a už je problém :?. Já ovu nepoznala a sobě nikdy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
22.1.17 19:07

Holky najde se tu nektera, ktere k otehotneni stacil sex v den pozitivniho testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama