Sex v dlouhodobém vztahu - připadám si nedoceněná

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 21:22

Sex v dlouhodobém vztahu - připadám si nedoceněná

Ahoj holky, ráda bych si tady s vámi popovídala, jak to je třeba u vás a podobně. Jsme s manželem spolu 15 let, máme 4 děti a v první řadě bych chtěla napsat, že ho pořád miluju, každý den se těším, až dojde z práce. Ale…připadám si prostě nedoceněná, po více stránkách. Mám ráda sex, stále mě baví. Nemáme ho denně, ale cca 4-5× týdně ano. Ale mrzí mě, že se snažím, i dost vymýšlím něco nového, ale on neocení snad nic nebo zkrátka neumí pochválit a já bych o to tak strašně stála…nechci, aby ten sex byl nudný. Dělám mu skoro pokaždé orální sex, polykám, nechám si to stříknout na obličej, taktéž mám ráda orální sex, jsem občas i pro anální sex, jinak klasika polohy jakékoliv, občas mu řeknu i něco sprostého 😁, občas, když dojede z práce na oběd, stáhnu mu kalhoty, vykouřím, nechám se ošu…na stole v kuchyni, no zkrátka jsem pro všechno, ale manžel nikdy nic neocení. Je takový ten uzavřenější typ a nechce se třeba o sexu moc bavit a už vůbec ho detailně probírat, což mě mrzí. Chtěla bych mít prostě zase ten pocit jako na začátku vztahu, že jsem zkrátka nejlepší, že to dělám skvěle, že beze mě nemůže být, že je nadržený, těší se, až na mě vlítne, atd…kolikrát mu i pošlu něco lechtivého do práce přes telefon. Přijdu si prostě taková citově vyprahlá. Vím, že mě má rád, ale mám pocit, že toho potrebuju víc, nějaké to uznání, pochvalu… jinak snad to nevyzní, že jsem až přehnaně sebevědomá, ale myslím si, že jsem hezká holka, jsem štíhlá, cvičím, starám se o pleť, o vlasy, mám pěkné zuby. Jsem o 10 let mladší než manžel. Mám teda bohužel po dětech povislá prsa, sice malá, ale už nejsou pevná, přesto si myslím, že tohle snad není až tak důležité. Vztah máme jinak pěkný, nehádáme se. Prosím, jak to máte doma vy? Bojím se, že za chvíli nastoupím do práce, tam mi nějaký chlap začne vykládat přesně to, co potrebuju slyšet a dále už víte, jak to chodí, což opravdu nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8346
6.7.22 21:25

Co je tohle zase za pohádku :mrgreen:? Kolik Ti je? To máš bezva, že na RD s dětmi sundáš manželovi, který přijíždí na oběd, ve dveřích kalhoty a děláte to v kuchyni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 21:32
@Josefuna píše:
Co je tohle zase za pohádku :mrgreen:? Kolik Ti je? To máš bezva, že na RD s dětmi sundáš manželovi, který přijíždí na oběd, ve dveřích kalhoty a děláte to v kuchyni :lol:

Nevím, co se ti nezdá a už vůbec ne, proč by to měla být pohádka…nerozumím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 21:33
@Josefuna píše:
Co je tohle zase za pohádku :mrgreen:? Kolik Ti je? To máš bezva, že na RD s dětmi sundáš manželovi, který přijíždí na oběd, ve dveřích kalhoty a děláte to v kuchyni :lol:

Děti jsou samozřejmě ve škole, školce, nejmladší je mimino…a je mi přes 30

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 21:37
@Josefuna píše:

A takový blbý rýpavý příspěvek jsem teda nečekala. Nevím, co ti vadí. Jestli jsi puritánka, tak to tady nečti. Neporadila jsi samozřejmě nic…

• Citovat
  • Nahlásit
19871
6.7.22 21:42

Záložka. :oops: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3988
6.7.22 21:44

Sex není seznam položek a není to ani o frekvenci. Každý potřebuje někdy ocenit, šle z tvého příspěvku mám pocit, ze spis potřebuješ honit ego, zvlášť jestli mas pocit, ze bys mohla ulítnout, kdyby ti někdo příhodně pochleboval. Sex je taky o lásce a o hloubce prožitku a jestli svého manžela skutečně milujes, tak bys ho nepodvedla. Ale ty milujes asi víc ten obdiv, který se ti teď moc nedostává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8346
6.7.22 21:45
@Anonymní píše:
A takový blbý rýpavý příspěvek jsem teda nečekala. Nevím, co ti vadí. Jestli jsi puritánka, tak to tady nečti. Neporadila jsi samozřejmě nic…

A co chceš radit, asi manžel tebou explicitně popisovaný sex neocení, jak říkáš. Spíš trolíš. Pokud máš mimino, tak za chvíli do práce asi nenastoupíš :lol:
@admin není to zase troll typu ladík apod.?

Příspěvek upraven 06.07.22 v 21:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8346
6.7.22 21:48
@sediza píše:
Sex není seznam položek a není to ani o frekvenci. Každý potřebuje někdy ocenit, šle z tvého příspěvku mám pocit, ze spis potřebuješ honit ego, zvlášť jestli mas pocit, ze bys mohla ulítnout, kdyby ti někdo příhodně pochleboval. Sex je taky o lásce a o hloubce prožitku a jestli svého manžela skutečně milujes, tak bys ho nepodvedla. Ale ty milujes asi víc ten obdiv, který se ti teď moc nedostává.

Cílem byl explicitní popis sexu. Asi se zase nějaký muž zasnil a sepsal sem tento blábol. Proč by žena toužící po ocenění muže založila celou svoji hodnotu na tom, jak často a jak má s mužem sex. Vždyť je to celé nesmysl.

Příspěvek upraven 06.07.22 v 22:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20718
6.7.22 22:02

Pokud chces z manzela udelat nadrzeneho silence, tak mu to nesmis servirovat temer denne na zlatem podnose ;).

Ne, delam si srandu, ale bacha na tu analogii s „manzelovi splnim vse, ma navareno, uklizeno, svacinky, a on si nasel jinou“.

Jo a stejne jsi nejspis troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5195
6.7.22 22:27

Tak běž to dělat do bordelu. Tam tě aspoň za každou aktivitu ocení padesátikorunou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25911
6.7.22 22:32

Zkus mu měsíc nebo dva nedat a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
6.7.22 22:44
@Anonymní píše:
Nevím, co se ti nezdá a už vůbec ne, proč by to měla být pohádka…nerozumím

Jestli je to pravda, tak buď jsi prase nebo zoufalka. Jako opocenýho, neumytýho, očůranýho pinďoura vykouříš, jenom aby tě podrbal za uchem? :poblion: jinak doma to mám tak, že ze sebe nedělám lacinou holku jen proto, abych si vyškemrala pochvalu. Můj muž si zakládá hlavně na tom, abych byla spokojená já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
6.7.22 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych si tady s vámi popovídala, jak to je třeba u vás a podobně. Jsme s manželem spolu 15 let, máme 4 děti a v první řadě bych chtěla napsat, že ho pořád miluju, každý den se těším, až dojde z práce. Ale…připadám si prostě nedoceněná, po více stránkách. Mám ráda sex, stále mě baví. Nemáme ho denně, ale cca 4-5× týdně ano. Ale mrzí mě, že se snažím, i dost vymýšlím něco nového, ale on neocení snad nic nebo zkrátka neumí pochválit a já bych o to tak strašně stála…nechci, aby ten sex byl nudný. Dělám mu skoro pokaždé orální sex, polykám, nechám si to stříknout na obličej, taktéž mám ráda orální sex, jsem občas i pro anální sex, jinak klasika polohy jakékoliv, občas mu řeknu i něco sprostého 😁, občas, když dojede z práce na oběd, stáhnu mu kalhoty, vykouřím, nechám se ošu…na stole v kuchyni, no zkrátka jsem pro všechno, ale manžel nikdy nic neocení. Je takový ten uzavřenější typ a nechce se třeba o sexu moc bavit a už vůbec ho detailně probírat, což mě mrzí. Chtěla bych mít prostě zase ten pocit jako na začátku vztahu, že jsem zkrátka nejlepší, že to dělám skvěle, že beze mě nemůže být, že je nadržený, těší se, až na mě vlítne, atd…kolikrát mu i pošlu něco lechtivého do práce přes telefon. Přijdu si prostě taková citově vyprahlá. Vím, že mě má rád, ale mám pocit, že toho potrebuju víc, nějaké to uznání, pochvalu… jinak snad to nevyzní, že jsem až přehnaně sebevědomá, ale myslím si, že jsem hezká holka, jsem štíhlá, cvičím, starám se o pleť, o vlasy, mám pěkné zuby. Jsem o 10 let mladší než manžel. Mám teda bohužel po dětech povislá prsa, sice malá, ale už nejsou pevná, přesto si myslím, že tohle snad není až tak důležité. Vztah máme jinak pěkný, nehádáme se. Prosím, jak to máte doma vy? Bojím se, že za chvíli nastoupím do práce, tam mi nějaký chlap začne vykládat přesně to, co potrebuju slyšet a dále už víte, jak to chodí, což opravdu nechci.

Tak pokud tento příspěvek není vtip, tak bych se vyjádřila takto: čeho je moc toho je příliš. Když ti někdo bude každej den servirovat tvuj oblíbeny dort až pod nos, tak je velká pravděpodobnost, že se ti brzo ten dort zhnusi. Nechce s tebou spát. Cpes se mu pod nos až moc. Dej mu pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21626
6.7.22 22:55

To bude ten panic s obřím penisem, že @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...