Sex v dlouholetém vztahu podle dohody nebo až sám vyplyne?

Anonymní
28.12.18 03:29

Sex v dlouholetém vztahu podle dohody nebo až sám vyplyne?

Ahoj, narazil jsem tu na následující příspěvek:

Anonymní 26.06.16 16:49

Tohle je každého věc, ale taky chci něco napsat..jak je tu psnaé o te domluveně, tak právě toto mi způsobilo nechut k sexu.. ne nechuť, ale prostě jak se něco.. vyžadovalo, když jsme orpavdu neměla náladu- nemoc, unavenost, třeba i nějaké starosti v rodině, nemoc mámy a prostě jsem udělala jenom něco, aby bylo, tak se to docela podepsalo na vztahu k sexu. Ne k partnerovi! k sexu a dlouho se to napravuje.. Asi bych nikdy nic takto neplánovala, ale prostě nechala na té přirozenosti, kdy ti dva na to hupnou.. ne aby pak jeden nebo durhý byly naštvaní, že nic neni a mělo být atd.

Autorku neznám, ale kdyby moje manželka chodila na eMimino, byl bych stoprocentně přesvědčený, že to psala ona. Máme pěkný vztah, vše klape, jen potřebu sexu má ona o hodně nižší. Teď máme sex 1× za měsíc, protože mj. jsem na ni dřív naléhal a znechutil jí to. Zpětně mě to moc mrzí. Do čehokoliv někoho nutíte, tak mu k tomu vytváříte odpor.

Otázka tedy je jasná: Má v dlouhodobém vztahu existovat nějaká kompromisní dohoda, jak často? Nebo se má čekat, až chuť na milování nastane tak nějak spontánně u obou? A co když jeden chce výrazně méně často? Tak se to pak má řídit podle něj?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1734
28.12.18 03:39

Podivej, kdyz musis resit takove problemy, ze zenska vlastne skoro nechce sex a premyslet nad nejakym harmonogramem, tak bych to seriozne zabalil, nebo pokud si slabsi povaha, tak nasel milenku. :nevim: Proste vam to uz neklape, zenskou uz nebavis a ma te na haku a nezaslouzi si zadne ohledy. :nevim: To je zivot no, vztahy obcas vyprchaji a zustanou jen vzpominky v lepsim pripade. Je cas jit dale, do dalsiho dobrodruzstvi. Nikdy jsme v zivote nelitoval rozchod, vzdy jsem si vyrazne polepsil, jen jsem litoval, ze jsem to neudelal drive. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 04:45

Taky mam chut 1-2× do mesice. Dost me ovlivnuji hormony a nejsem schopna se premoct. Nejvetsi chut mam po menstruaci a pak v dobe plodnych dni. No a zbytek cyklu proste ne. Dokonce je mi to neprijemny. Bylo obdobi, kdy jsem se kvuli manzeli premahala, vic oralu, snazila jsem se s nim drzet krok. Jenze z dlouhodobého hlediska to nešlo. Radu nemam, chapu vas chlapy, ale co s tim, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
28.12.18 06:51

Zkusila bych (byt muzem) nekdy uklidit, uvarit veceri, napustit partnerce vanu nebo ji dat kvetiny ci nejakou pozornost a ona by ta frekvence stoupla… Ona v celorocnim kolotoci stereotypu, prace a stresu proste klesa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
28.12.18 07:52

a jak vis, ze to nedela? Bavi me, jak kazda rada manzelovi, at jde o cokoli skonci stylem " uklidit, uvarit, nakoupit, darky, lezt ji do prdele"

znam manzelstvi, kde jak manzel, tak manzelka litaji od rana do vecera kolem deti, prace, domu, maji mraky starosti a sex je a bez problemu. a pak rodiny, kde manzel dela prvni, posledni, a stejne si za*icha na vanoce, kdyz je dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 07:54

Taky mám menší potřebu než manžel. Tak 1× za týden ideál. V dlouhodotem vztahu myslím, že je to normální. Většinou chlap chce vic než žena. Vadí mi pak, ale názor, že si má chlap najít milenku nebo odejít. To jste s tou manželkou jako jen kvůli sexu? To jsou ženy zahnány tak trochu do kouta, nemyslíte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
51140
28.12.18 07:55
@Anonymní píše:

Ahoj, narazil jsem tu na následující příspěvek:

Anonymní 26.06.16 16:49

Tohle je každého věc, ale taky chci něco napsat..jak je tu psnaé o te domluveně, tak právě toto mi způsobilo nechut k sexu.. ne nechuť, ale prostě jak se něco.. vyžadovalo, když jsme orpavdu neměla náladu- nemoc, unavenost, třeba i nějaké starosti v rodině, nemoc mámy a prostě jsem udělala jenom něco, aby bylo, tak se to docela podepsalo na vztahu k sexu. Ne k partnerovi! k sexu a dlouho se to napravuje.. Asi bych nikdy nic takto neplánovala, ale prostě nechala na té přirozenosti, kdy ti dva na to hupnou.. ne aby pak jeden nebo durhý byly naštvaní, že nic neni a mělo být atd.

Autorku neznám, ale kdyby moje manželka chodila na eMimino, byl bych stoprocentně přesvědčený, že to psala ona. Máme pěkný vztah, vše klape, jen potřebu sexu má ona o hodně nižší. Teď máme sex 1× za měsíc, protože mj. jsem na ni dřív naléhal a znechutil jí to. Zpětně mě to moc mrzí. Do čehokoliv někoho nutíte, tak mu k tomu vytváříte odpor.

Otázka tedy je jasná: Má v dlouhodobém vztahu existovat nějaká kompromisní dohoda, jak často? Nebo se má čekat, až chuť na milování nastane tak nějak spontánně u obou? A co když jeden chce výrazně méně často? Tak se to pak má řídit podle něj?

Rozhodně spontánní… Dohoda tu chuť totálně zadupe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 07:59
@Anonymní píše:
Taky mám menší potřebu než manžel. Tak 1× za týden ideál. V dlouhodotem vztahu myslím, že je to normální. Většinou chlap chce vic než žena. Vadí mi pak, ale názor, že si má chlap najít milenku nebo odejít. To jste s tou manželkou jako jen kvůli sexu? To jsou ženy zahnány tak trochu do kouta, nemyslíte :nevim:

Jj je to smutny. Ale sem spis chodi zhrzeli muzi, co se chteji zenam pomstit a ti maj takove nazory. Ctu tady ten nazor stale od tech stejnych uzivatelu.

• Nahlásit
  • Citovat
235
28.12.18 08:03

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
docte se tady clovek hodne idiocie, ale tento nazor jim vládne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3922
28.12.18 08:04

Nedokážu si představit takové věci plánovat. Sex by měl být, když je chuť a ne z povinnosti. Pokud žena tu chuť nemá, spíš bych pracovala na tom, aby se to změnilo. Ale zase, musíte na tom pracovat oba, musí i ona mít chuť něco změnit, ne že ty budeš skákat po hlavě a ona nic. Důležité je si o tom promluvit. Bavíte se spolu o sexu otevřené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 08:11

Prosim anonym, je to intimni tema. Po 7 letech mame sex 3× tydne a na teto frekvenci jsme se dohodli. Muz by rad casteji, ja zase mene. Ale je to kompromis. Chut to ve me nezabiji, protoze skoro zadnou uz nemam, jako ze bych se na nej vrhla, to se stane tak jednou za mesic. A to jsme prvni rok sexovali 3× denne.

• Nahlásit
  • Citovat
1363
28.12.18 08:16

Upřímně řečeno, když ženská nemá dlouhodobě na sex chuť (a teď nemám na mysli „zrovna dneska“ nebo protože vstává k dítěti a je unavená) může za to i ten partner. Prostě nepředvádí nic, o co by ta ženská stála, kvůli čemu by třeba i přemohla únavu. Když je chlap dobrej v posteli, udělá jí to hezky, tak ta ženská nemá důvod nechtít. Takže pánové, než si začnete hledat milenku, zamyslete se nad tím, jestli jste dostatečně pozorní k potřebám vaší drahé polovičky, nebo je pro vás na prvním místě vaše uspokojení. No a teď do mě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11419
28.12.18 08:18
@Anonymní píše:
Taky mám menší potřebu než manžel. Tak 1× za týden ideál. V dlouhodotem vztahu myslím, že je to normální. Většinou chlap chce vic než žena. Vadí mi pak, ale názor, že si má chlap najít milenku nebo odejít. To jste s tou manželkou jako jen kvůli sexu? To jsou ženy zahnány tak trochu do kouta, nemyslíte :nevim:

A co obráceně, když je chlapmezi mlýnskými kameny vlastní potřeby a vlastně bez ženský ? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
28.12.18 08:19

Tak přijde na to jak plánovaný…jestli středa,sobota a přes to nejede vlak, ať se děje co se děje…tak to samozřejmě odradí.Ale já se manžela normálně zeptám,jestli večer …a pak už se třeba snažím dát děti spát dřív apod. A manžel nevypadá, že by ho to odrazovalo.Taky ví, že mi může říct ne, což nastává :D A když dáme děti na hlídání na celé odpoledne,tak je to jasné i bez domluvy, že budeme chtít využít situace :nevim: Ale že bychom to celkové nějak moc řešili,to ne, jen s dětma a věcma kolem potřebujeme víc řešit logistiku,takže spontánnost se úměrně tomu vytrácí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6979
28.12.18 08:20
@Sandokanos píše:
Podivej, kdyz musis resit takove problemy, ze zenska vlastne skoro nechce sex a premyslet nad nejakym harmonogramem, tak bych to seriozne zabalil, nebo pokud si slabsi povaha, tak nasel milenku. :nevim: Proste vam to uz neklape, zenskou uz nebavis a ma te na haku a nezaslouzi si zadne ohledy. :nevim: To je zivot no, vztahy obcas vyprchaji a zustanou jen vzpominky v lepsim pripade. Je cas jit dale, do dalsiho dobrodruzstvi. Nikdy jsme v zivote nelitoval rozchod, vzdy jsem si vyrazne polepsil, jen jsem litoval, ze jsem to neudelal drive. :nevim:

Kolik máš dětí? Můj muž má problém, když je sex 3× týdně a taky si stěžuje, že skoro nechci sex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama