Sex v manželství, co dělat když žena odmítá sex

36
6.12.19 00:16

Sex v manželství, co dělat když žena odmítá sex Liberecko

Ahoj možná mi některá z vás poradí je mi 40 let manželce 35 let máme děti 4 a 5 let. Manželka už cca 4 roky odmíta sex, který máme tak jednou měsíčně. Mě to hrozně schází já ho mám rád a hrozně mi shází a trpím nedostatkem. Manželce jsme zkoušel říci že mě to schází, ale jen mě odpálkuje že děti už máme před dětmi jsme měly sex i několikrát týdně a teď téměř vůbec a to ještě když je tak jen tak si vyskoč a jdeme spát a za poslední roky musím být já co začnu a jednou za měsíc k tomu svolí, jinak to je jen co na mě saháš, nech mě být co otravuješ atd,. Schází mi to mazleni tulení rozkoš, hraní. Není tu nějaká žena co řeší stejný problém? Jsem z Liberecka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14612
6.12.19 00:31

No a má tvoje žena prostor přepnout z hospodyně a matky na milenku?

Má možnost si odpočinout a věnovat se sama sobě?

Chodíte někam ven jen vy dva, dělat něco co vás těší?

Jsi schopný budovat nějakou atmosféru a napětí? Jsi ochotný ji pochválit, nebo se ji dotknout jen tak - bez sexuálního tlaku?

A nebo prostě chceš, aby večer nějakým kouzlem se proměnila na sexici a podržela na rychlovku? Protože tak to prostě nefunguje.

A řešením fakt není hledat milenku.

Zejména když vlastně říkáš že jsi v posteli marný a proto s tebou tvoje žena nechce spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
6.12.19 01:04

No myslím že není nic špatného na mimomaželksém sexu, a když náhodou domu něco dotáhneš tak si za to může sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
6.12.19 01:14

No já neříkám že jsme marný v posteli???Já jsem hodně aktivní a živý právě a rád si hraju, polohy atd. A ani atmosféra nepomůže zajistím hlidaní pro deti večeře atd ve dvou atd. Za ta roky jsme vyzkouší snad všechno už a když navrhnu že zajdem třeba do poradny nebo tak něco tak mě uzemní že už dětí mám tak sex mít nemusíme nebo mě prostě mě pak odpálkuje že jí není 20 a sex už nepotřebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.19 04:28

To zní dost hrozně…a pak se lidi diví, že je někdo podvádí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30470
6.12.19 05:50

@cruser a když už na to dojde, má z toho něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
6.12.19 06:27
@Ou píše:

Jsi schopný budovat nějakou atmosféru a napětí? Jsi ochotný ji pochválit, nebo se ji dotknout jen tak - bez sexuálního tlaku?

A nebo prostě chceš, aby večer nějakým kouzlem se proměnila na sexici a podržela na rychlovku? Protože tak to prostě nefunguje.

Zejména když vlastně říkáš že jsi v posteli marný a proto s tebou tvoje žena nechce spát.

Ehmmm…. Cože? Kde jsi v zakladatelově příspěvku vyvěštila to vytučněné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14848
6.12.19 06:29

Syndrom včelí královny…
Prostě a jednoduše sex jí už nebaví a měla ho na plození dětí.
Tak buď bokovku nebo rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8987
6.12.19 06:30

Ale @cruser tady nehledá radu. Hledá milenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
6.12.19 06:50
@Ou píše:

Zejména když vlastně říkáš že jsi v posteli marný a proto s tebou tvoje žena nechce spát.

Tohle je přesně popsaný problém, který většina chlapů ve své zaslepenosti sexem nevidí. :potlesk: Myslím, že žena s dětmi 4 a 5 let, která už chodí do práce, stará se o rodinu a děti, toho má naloženo až až a nepotřebuje ještě dusno kvůli sexu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29102
6.12.19 07:01
@kolibrik1 píše:
Ehmmm…. Cože? Kde jsi v zakladatelově příspěvku vyvěštila to vytučněné?

Vyplývá to z té situace. Kdyby to uměl ženě udělat tak, aby jít to bylo příjemné, asi by to chtěla častěji. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14848
6.12.19 07:03
@lucka_mac píše:
Tohle je přesně popsaný problém, který většina chlapů ve své zaslepenosti sexem nevidí. :potlesk: Myslím, že žena s dětmi 4 a 5 let, která už chodí do práce, stará se o rodinu a děti, toho má naloženo až až a nepotřebuje ještě dusno kvůli sexu. :roll:

Jenže žena co nic nechce, není pouze oběť.
Bohužel žen, co sex nic neříká je fakt dost.
Stačí, že oxitocin vyprchal a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 07:04

Mam to opacne, jsem ta manzelka, byt ne tvoje.. Lezi na me vse, muz jen chodi do prace, nerikam, ze ma lehkou praci, ale to ani ja, fyzicky v ni dru taky a dost, ale jen na 6 hod, co si stezuji.. Pak letim pro deti do skolky, krouzky, domacnost, nakupy, obstarani deti, vse je na me, plus kazdy probkem, ktery se vyskytne, rizbite topeni, muzovo reseni, jde spat do obyvaku, kde si zapne primotop.. Ja resim lekare deti, zubare, logopedii, urady, instalatery, vse.. On chodi do prace a re ka, nic vic.. Kdyz se spolu nekam vypravujene, obstaravam vse s sebiu co je treba, deti, manzelovo, kde mam to a to a nakonec sebe a jeste na me hulakne, ze se zas ceka na me.. A vis ci, nespime spolu uz 2 a pul mesice, priste mam dost, nemam minutu na sebe, on kazdy volno spi do 12 odpo, kiuka dlouho v noci na tv, ja vstavam k nemocne dceri, co se kvuli ryme a kasli porad budi, budicek u nas kazde rano v pul 7, vikendy tez. Jakobych prestala existovat, jen stroj.. Tak si pripadam a jeste vecer prepnout na milenku, neni chut ani energie.. On toto nevidi a vlastne mi posledne rekl neco podobneho cis tu sesmolil.. Sebereflexe zadna. Uvazuji o rozvodu.. On to asi neoochopi a on uz pto me zacina byt jen clovek co mi dela doma bordel a stresuje me.. :nevim: kdo vi, jak je to u vas..

• Citovat
  • Nahlásit
238
6.12.19 07:19
@Bábrdl píše:
Vyplývá to z té situace. Kdyby to uměl ženě udělat tak, aby jít to bylo příjemné, asi by to chtěla častěji. :nevim:

ASI…
Takže jen domněnky a věštění z koule. Tak to je tak, jak jsem si myslela, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 07:22

Z vlastní zkušenosti. Nejhorší je sex na povel. Za mě zkus víc ženě pomáhat, domácnost, děti. Vem je na pár hodin z domu. Vše se vším souvisí. Unavená zena=nebude sex. Už na něj prostě není síla. U nás to bylo obdobně, manžel sice pracuje jak dric, ale já mám 3 deti na krku, dům, zvířata, školy, cestování vše. V 10 večer už jsem byla zralá tak na čaj a deku. Musel začít pomáhat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama