Sex v manželství po 15letech:)

Anonymni
22.10.09 14:23

Sex v manželství po 15letech:)

Ahoj,raději píšu jako anonym:).Jak u Vás vypadá sex po 15letech s dvěmi dětmi?Někdo,kdo bydlí v 1+1,má děti 4roky a necelý rok.Jak to zvládaté často.Musím se stydět,ale my to od druhýho porodu zvládli,no spočítám to na jedné ruce.Než usnou děti,tak už padnu únavou taky.Na nějaké juchání,mě už nezbývají síli.Leč mi sex chybí,ale jak rychle uspat děti,aby se nevzbudili.Poraďte.Díky moc:):).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.10.09 14:50

Ahoj, taky raději anonym. Jsme spolu 12 let, děti máme stějně (4 a 1 rok), byt 2+1 (na rozdíl od vás). A sex? Někdy je to mizérie, někdy to ujde. Když je to 2× týdně, tak si říkám, je to fajn. Když 1× týdně, je manžel naštvaný. Většinou jsem taky K.O. Manžel je sice naštvaný, ale většinou ho to pak přejde. A když ne, připomenu mu, jak byl on v pr....., co se týden staral o první dítko když jsem byla v porodnici..........A to nemusel vařit, prát, žehlit, uklízet, no nic. Jen si ohřáli hotové jídlo z mražáku, umyli po sobě ty dva talíře a jeli za mnou do porodky. Večer si dát něco k jídlu a spát.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 15:24

Jee,to jsem ráda,že nejsem sama.Mě se nějak příčí sexovat,aby mě viděli děti.A jinak my to ani kolikrát za týden nestihnem a když jednou měsíčně,jsem ráda.Ale dala bych si říct tedy aspoň jednou týdne.Třeba bude líp,děti povyrostou,možná i větší byt a děti odsunout.:)A mit ložnici jen a jen pro sebe.:)Ale je to zatím hudba vzdálené budoucnosti.Díky za podporu.Zakládající

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 15:31

My jsme spolu teprve 8 let, 2 děti 4 a 2 roky. Do roka a půl po druhém porodu taky nic moc, od té doby obden, někdy i denně. Nejde o to, že bych byla extrémně náruživá, to fakt po tom perném dni nejde, jsem taky hotová. Ale dělám to z jiného sobeckého důvodu, protože mi to udržuje postavu (přeci se nenažeru té výborné večeře když vím, že večer bude sex:) tak se krotím ) a je to pohyb, který ve výsledku, když mě manžel přemluví dělá dobře i mě. Je to ale asi hlavně tím, že manžel chce a vyžaduje a je tedy ten aktivní, kdybychom měli sex jen 5× za rok, tak by byl hodně neukojený, tím pádem 100% i nevěrný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 16:33

Chichi dyz je to trikrat do mesice, tak to uz je moooc.Byly doby kdy treba tri mesice nic.A to mame velkej byt.Ale chlap neni tak naruzivej.Kazdej den si nedovedu ani predstavit :)To uz musi byt velka naruzivost.A jak to delat v malem byte opravdu nevim.Vladka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 16:45

On je problém malé děti,malý byt.Ale také u nás sice barák,ne obrovský,ale skoro dospělé děti.A představa,že by nás „načapaly“ je šílená,alespoň pro mě.A často se stává,že s manželem už usínáme únavou a děti pořád pobíhají po baráku.Takže jsem asi nepotěšila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 17:16

U nás doma naši „puboši“ říkají, že po takové době je to už téměř sourozenecký vztah, tak nevím co my po 23.letech manželství :-) . Jo a tak jak píše poslední anonymní, tak nejdříve je problém malý byt, pak děti aby nenačapali rodiče když byli malí, pak „šmejdící“ puboši po bytě či baráku. U nás je to taky tak PC máme v obýváku, který je hned vedle ložnice, takže my jdeme spát (navíc dělávám noční) a v obýváku rušno. Ráno zase k nám přijde malá (7 let), pokud nespí s náma -proto ji nazvali starší (omlouvám se snad nikoho nepobouřím) „kazišuk“ :-)
A pak otázka- je vůbec třeba antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 17:42

Cha cha,antikoncepci vůbec neberu.Když to stihnem tak málo,škoda peněz.Takže to je v počtu dnech,kdy jo a kdy ne.Pak je ovšem ještě otázka,že když už dojde na věc,tak mě třeba k uspokojení chybí právě ta malinká chvilka,která už by byla i s tím semenem:).Se omlouvám za popis:).Zakládající

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.09 18:19

Jsme spolu 14 let, mame dve male deti, maly byt cca 55 m2 a sex funguje uspokojive. Po prvnim ditku to teda trochu vazlo, byla jsem nastrizena, ale pak v pohode. Frekvence je kolisava, nekdy 3× tydne, nekdy jednou, proste podle momentalni nalady a stavu odpocatosti - mame docela stesti, ze mame „vyrovnane“ chute, neni to tak, ze by jeden z nas mel vetsi potrebu a ten druhy mu kvuli tomu musel vyhovet. Jinak deti chodi spat kolem 20,00, takze casu kdy jit na vec, je dost. Akorat ze se teda manzelsky zivot odehrava spis v obyvaku na rozkladacce, nebot na letisti v loznici nam spi deti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
253
22.10.09 18:54

nedavno jsem v jedne knizce cetla dooost vystiznou vetu, kdy manzele resili totez - maly byt, 2 deti… a chlap ji rikal: Uz vim, proc vetsina naroda na jen 2 deti.......protoze to treti nemaji jak udelat!....... takove opravdu ze zivota :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
23.10.09 08:11

ahoj, tak já myslím,,že u vás se míchají hned tři aspekty-jednak těch 15 let, co jste spolu, druhak především to, že mladší dítě je prostě malé a zřejmě soudím, že ti nespí celou noc a za třetí máte malý byt, kde nemáte soukromí, každé šustnutí je slyšet…a to pak třeba následně vzbudí mlasdšího…

Ujištuji tě, že se dvěma dětma a obzvlášt, dokud to menší bezpečně nespí celou noc, ta frekvence klesá všude:) myslím, že za pár měsíců to zas bude o něčem jiném. A neplánujete větší byt? on je to fakt rozdíl, když mají rodiče svou ložnici…vím, o čem mluvím, obě děti s námi spávali v místnosti až do letošního srpna, ted mají dva měsíce svůj pokoj a my taky plus obývák a je to paráda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.10.09 11:27

tak my sice máme větší byt než vy a jsme spolu kratší domu (7let), ale spíme s 5letým dítětem v jedné místnosti a když mládě usne, tak nám v sexu nic nebrání, jen nesmíme být hluční :-) ale na to jsme si za ta léta zvykli. Jde opravdu jen o zvyk.
Z počátku jsme se za sexem přesouvali do obýváku (případně koupelny a kuchyně :D :oops: ) ale ložnice je pohodlnější a jednou rychlovkou se dítě nevzbudí. Děláme to tak v podstatě od doby, co je dítě na světě a za tu dobu se vzbudila jen dvakrát, ještě jako hodně malá, kdy nás ve tmě stejnak nemohla vidět, jen začla kňourat a tak jsme to přerušili, já jí uspala a jelo se dál :lol:

frekvenci máme poslední dobou tak 2-3× týdně a je to k vzájemné spokojenosti. Kdyby sex nebyl v dostatečný míře, pro kterýhokoliv partnera, tak následuje protivná nálada a taky podle mě hrozí nevěra víc něž při jakýchkoliv jiných problémech, hold nevybouřený hormony jsou nevybouřený hormony ;)

anonymní třeba Q

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.10.09 12:37

Ahoj,jsem ráda,že se diskuze ujala,ale hlavně psychicky,že člověk není sám :lol: .Jinak větší byt do budoucna plánujeme.Mladší skutečně nespí celou noc,je to šílený,budí se co 2hodiny.Takže se nám pravidelně vzbudí ve chvíli,která se nejméně hodí :oops: .V paneláku je slyšet vše i od sousedů,takže se snažíme být opravdu co nejvíc potichu.A se staršíma koukám jsou taky problémy?No jak by mohli mít lidi 3děti,když není možnost,, založit na třetí'' :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
2237
23.10.09 12:40

Marně jsme vždy, když jsme se sešli s tetou, ptali a uvažovali, jak to celá léta dělali oni se strejdou. Byt 2+1, v obýváku spávala babička a s nima v ložnici po celou dobu děti s věkovým rozdílem 2,5 roku až do jejich dospělosti-odpověď zněla „normálně“, jako v jiných rodinách ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
23.10.09 17:19

Jé holky, tak to je super téma, taky to teď řeším..Jsme spolu 10let, máme sice svoji ložnici,ale ta sousedí s dětským pokojem,který je od ložnice oddělený slabou překližkou, takže když se u nás „něco odehrává“, tak já jsem stejně ve střehu, aby náhodou dítko nepřišlo, cože je to tam u nás za rušivé zvuky :D ..a pak mám z „akce“ velký kulový :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama