Reklama

Sex v manželství po 5 letech vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 07:00
Sex v manželství po 5 letech vztahu

Jak casto mate sex pokud spolu uz jste vic jak 5 let? Manžel v posledni dobe chut nema. Mame ho max jednou za tyden nebo 14 dni. Me to mrzi. Chut mam casteji. Mame 3 letou dveru. O sebe se staram. Chodim upravena i doma. Nejsem uz tolik tlusta. Kila po porodu uz sem schodila. Mam 166 cm a 69 kg. Jeste na sobě pracuji, ale v dobe kdy je manzel v praci a kdyz je doma snazim se mu venovat.
Bohuzel sem pred pul rokem prisla na to ze byl na seznamce a chtel at mu jine zeny posilaji eroticke fotky. Chtela sem se rozvest. On se omlouval, brecel, zadonil ze uz to neudela. Ze si chtel jeste dokazovat, ze zbali na co se podiva atd. Rekla sem ze ma posledni sanci, ze se mu budu koukat kdykoli do mobilu a on nemuze rict pul slova a pokud na neco pridu. Vyleti od tud a nebudu se s nim ani bavit. Souhlasil. Uz jednou rikal, ze by si raci neco udelal nez aby o nas prisel ale kdo vi. Ta nevera ho asi laka. Ja na sex mam chut casto. On ne.
Rekl mi ze si muzu najit milenku zenskou ze to mu nevadi ale chlap by vadil.
Brzy uz mi bude 30 a zacinam pocitovat castou deprsy. Ze starnu, ze bych mozna ted nasla nekoho kdo bude rad ze ma me a nebude neverny. Ze pokud ted neutecu pak budu stara a uz me nikdo nebude chtit az manzel casem stejne utece a pod.
Kazdy den se mi v hlave melou ruzne obavy a mam strach z budoucnosti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 29.01.18 07:11

Chápu, u nás vztah skřípal, i v tom sexu ( a to tak že byl jednou za 3 týdny max, obvykle i méně), rozešli jsme se když mi bylo čerstvě 30. Teď v 34 čekám miminko s novým partnerem. Ale, u nás bylo mnoho dlouhodobých problémů a velká nekompatibilita, nešlo jen o sex. I když jak to zamává se sebevědomím vím
Každopádně pokud spolu chcete zůstat, tak bych energii vrazila do vztahu a ne do podobných představ. Musíte si zas důvěřovat, a to těžko kde když se může slídit. To pak není chlap ale děcko. To ti nemůže imponovat. Neumim si představit že by v takové atmosféře vztah prosperoval a rostl.

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 29.01.18 07:28

Divný vztah. Myslím, že už milenku má. My po 20 letech co jsme spolu máme sex často a klape nám to. :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 29.01.18 07:35

Je to divné no, navíc když Tě řekne že si máš najít milenku. Bych mu řekla že to asi ne když nejsem na ženský :lol: Očividně o ženské zájem má ale cizí :?

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 29.01.18 07:40

U nás nic nebylo už dřív. Z jeho nezájmu.

Zakladatelko, sama bys život s dcerou zvládla? Nevím, k čemu je chlap, který se o Tebe nijak moc nezajímá. Zvlášť když pošilhává jinde.

Nikola63 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 08:01

Že by to byla taková ta kriza, která se dostaví v každém vztahu? Tak pořád lepší, ldyž jsi tp uděla u kompu nad fotkama nějakých lehkých holek ( každá ženská co pošle cizímu chlapovi nahoou fotku je lehká) než, aby za nějakou chodil. Kamarádka měla podobnou krizi po 6 letech a teď spolu mají krasné dvě děti. V každým tom vztahu nějaká ta krize přijde, v každým jináč velka. Chce to kpmunikaci a zjistit proč a co se děje. Nebýt hysterka a ani se škrabonit, chlap nejvíce ocení hodnou, usměvavou, klidnou ženskou :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 29.01.18 08:24

Bych řekla že milenku už dávno má :think:. Divný vztah máš si najít milenku?? 8o 8o

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 08:28

@Petruna21 A myslím, že by mu nevadilo kdyby jí přivedla domů.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 29.01.18 08:31

@elot To jo no :lol: aspoň by to měl bez práce a nemusel žádnou hledat to jsem ještě neslyšela toto :lol: 8o

Káťa19
Kelišová 7052 příspěvků 36 inzerátů 29.01.18 08:38

Je to zvlastni, vztahy nejde hazet do jednoho pytle, ale my jsme spolu za chvilku 5let a klape nam to :).Mame na sebe stale velkou chut a resime spise problem kdy, mame dve male deti :mrgreen:.
Na vztazich se musi pracovat cely zivot, je potreba komunikovat, treba zkusit poradnu, ale hned to nevzdavat, pokud jsou hodnoty, na kterych lze stavet :hug: drzim palce

Venetia
Hvězda diskuse 35661 příspěvků 29.01.18 08:40
@Anonymní píše:
Jak casto mate sex pokud spolu uz jste vic jak 5 let? Manžel v posledni dobe chut nema. Mame ho max jednou za tyden nebo 14 dni. Me to mrzi. Chut mam casteji. Mame 3 letou dveru. O sebe se staram. Chodim upravena i doma. Nejsem uz tolik tlusta. Kila po porodu uz sem schodila. Mam 166 cm a 69 kg. Jeste na sobě pracuji, ale v dobe kdy je manzel v praci a kdyz je doma snazim se mu venovat.
Bohuzel sem pred pul rokem prisla na to ze byl na seznamce a chtel at mu jine zeny posilaji eroticke fotky. Chtela sem se rozvest. On se omlouval, brecel, zadonil ze uz to neudela. Ze si chtel jeste dokazovat, ze zbali na co se podiva atd. Rekla sem ze ma posledni sanci, ze se mu budu koukat kdykoli do mobilu a on nemuze rict pul slova a pokud na neco pridu. Vyleti od tud a nebudu se s nim ani bavit. Souhlasil. Uz jednou rikal, ze by si raci neco udelal nez aby o nas prisel ale kdo vi. Ta nevera ho asi laka. Ja na sex mam chut casto. On ne.
Rekl mi ze si muzu najit milenku zenskou ze to mu nevadi ale chlap by vadil.
Brzy uz mi bude 30 a zacinam pocitovat castou deprsy. Ze starnu, ze bych mozna ted nasla nekoho kdo bude rad ze ma me a nebude neverny. Ze pokud ted neutecu pak budu stara a uz me nikdo nebude chtit az manzel casem stejne utece a pod.
Kazdy den se mi v hlave melou ruzne obavy a mam strach z budoucnosti.

kdyz jsou male deti, vzdycky to vazne..at uz od chlapa nebo od zeny

Staworowski
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 08:51

Přikláním se k názoru, že už nejspíš milenku má…pokud přestal mít zájem o sex s tebou, typla bych, že ho má jinde. Navíc to asi dělá hodně opatrně, když jsi našla tu seznamku a navíc mu můžeš prolustrovat kdykoli mobil…podle mě není problém v tobě (jak píšeš, že se o sebe staráš atd), ale v něm.

kve-tinka
Závislačka 4360 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 09:26

Brzy uz mi bude 30 a zacinam pocitovat castou deprsy. Ze starnu :lol: mi bude třicet za pár měsíců a nějaké stárnutí teda nepociťuji, citím se stála tak na 20, je pravda, že +- i tak vypadám. :mrgreen:
A taky si myslím, že už tam nějaká kamarádka je, i když třeba platonický vztah. :think:

Lenka_Hal
Závislačka 4790 příspěvků 29.01.18 10:39

Pokud ti uz milenku nabizi, ze mu to neva, tak se priklanim k nazoru, ze on uz ji ma. My jsme spolu skoro dvacet let a neco jako nezajem ze strany muze neznam. Porad slysim, ze me chce a chce jen me a nikoho jineho, ze jsem nejkrasnejsi, atd…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 10:46

Po 13-ti letech 1× tydne az jednou za 14 dni. Pro me je to moc, stacilo by 1× za mesic, jenze s muzes se pak neda vydrzet, to radeji ten sex :-)

A driv jste se milovali jak casto? Pokud si necha posilat fotky cizich zenskych, tak si spise myslim, ze Te uz podvedl nebo k tomu nema daleko :nevim:

Aninym nebo smazat dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >