Sex v nespokojeném manželství, před rozvodem apod.

244
28.1.20 09:34

Sex v nespokojeném manželství, před rozvodem apod.

Zajímalo by mne, jak je to se sexem tam, kde se plánuje rozvod nebo je manželství dlouho nespokojené. Mají lidé v těchto vztazích ještě spolu nějaké intimnosti nebo už dlouho ne? Na jedné diskuzi mne překvapilo, že tam některé ženy psaly, že s manželem spaly až do rozvodu, že jim to nepřišlo divné a měly sex jen k fyzickému uspokojení. Myslela jsem si, že když se lidi chtějí rozvést, tak spolu nějakou dobu před tím už nespí. To samé v nespokojeném manželství. Myslíte nebo máte zkušenost, že i když jsou lidé v manželství nespokojeni nebo se schyluje k rozvodu, tak spolu dále intimně žijí? Člověk by si myslel, že i podle sexu se pozná spokojené manželství, ale asi to tak nebude. A někteří dokáží s partnerem spát a přitom být jinak nespokojeni nebo se chtít i rozvést. Takže spokojený sex nemusí být zárukou fungujícího manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50281
28.1.20 09:38
@izquierdo píše:
Zajímalo by mne, jak je to se sexem tam, kde se plánuje rozvod nebo je manželství dlouho nespokojené. Mají lidé v těchto vztazích ještě spolu nějaké intimnosti nebo už dlouho ne? Na jedné diskuzi mne překvapilo, že tam některé ženy psaly, že s manželem spaly až do rozvodu, že jim to nepřišlo divné a měly sex jen k fyzickému uspokojení. Myslela jsem si, že když se lidi chtějí rozvést, tak spolu nějakou dobu před tím už nespí. To samé v nespokojeném manželství. Myslíte nebo máte zkušenost, že i když jsou lidé v manželství nespokojeni nebo se schyluje k rozvodu, tak spolu dále intimně žijí? Člověk by si myslel, že i podle sexu se pozná spokojené manželství, ale asi to tak nebude. A někteří dokáží s partnerem spát a přitom být jinak nespokojeni nebo se chtít i rozvést. Takže spokojený sex nemusí být zárukou fungujícího manželství.

to zalezi, jak to kdo ma nastaveno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 09:57

Sex může fungovat i když jim to ve zbytku neklape, a naopak je to také možné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 09:57

Kamarádka, když se rozvadela, tak se jí právník ptal, jak dlouho nebyly intimnosti, že by neměly být alespoň půl roku před… Kamarádka mu řekla. Že nebyly 6 let :mrgreen: takže říkal, že pak je rozvod v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
22207
28.1.20 10:05

@izquierdo
Někdo bere sex jako jídlo. Prostě konzumuje a nemyslí. Takže možné to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 10:06

To by mě taky zajímalo. V mé blízké rodině (proto anonym) po nevěře šlus, prostě to nejde. Ale mám v okolí další pár, kde měl chlap pár let bokovku, teď normálně fungují jako rodina, ale těžko říct, jestli spolu i spí. Tipuju, že ano, protože ona stojí o to si chlapa udržet, ale já bych nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.20 10:09

@izquierdo Já s manželem spala ještě párkrát po rozchodu - byli jsme oba sami a měli jsme se pořád rádi, rozešli jsme se v dobrém. Cítila jsem se (na tu chvilku) dobře, bylo to něco známého. Ale deset minut po akci se člověk zase vrátí do reality a uvědomí si, že to není na praktický život. Na tom to ztroskotalo u nás. Sex fakt není všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
28.1.20 10:14
@izquierdo píše:

promiň, ale dle toho cos napsala a jak jsi to napsala, mě úplně první napadlo, že jsi milenka muže, který se rozvádí a chce být pak s tebou.. promiň jestli se mýlím, jinak samozřejmě, znám i případ, že se vracel za manželkou potajnu kvůli sexu… prostě jim to v posteli spolu sedělo jinak ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 10:15
@izquierdo píše:

S exem jsem nespala tak dva roky před rozvodem, ale to už si hledal jinou a mě to vůbec nevadilo a jemu také ne.

• Nahlásit
  • Citovat
244
28.1.20 10:16
@snee píše:
promiň, ale dle toho cos napsala a jak jsi to napsala, mě úplně první napadlo, že jsi milenka muže, který se rozvádí a chce být pak s tebou.. promiň jestli se mýlím, jinak samozřejmě, znám i případ, že se vracel za manželkou potajnu kvůli sexu… prostě jim to v posteli spolu sedělo jinak ne. :nevim:

Ne, nejsem ničí milenka, jsem vdaná a ani se nechystáme k rozvodu. Jen mě to tak napadlo jako téma, nic více za tím nehledej. Manželovi jsem 20 let věrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22116
28.1.20 10:26

Osobne v manzelstvi, ktere mam-nedokazu představit :think:.Podle me to jde ruku v ruce.Asi to zalezi hoooodne na okolnostech a v jake,,nefunkcni fazi,, ten vztah opravdu je. Nicmene :mrgreen:…muj ex, ano je to moc let zpet, ale i tak, se mnou spal temer kazdy den a tyden pred tim, nez odesel(utekl jak ubozak, chtel na tajnacku, i kdyz mu to nevyslo) tvrdil, ze me miluje :jazyk:.Lidi jsou divni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
28.1.20 10:38

@wildcherry no tak to je mazec, a jak to, že mu to nevyšlo? Jak jsi to prokoukla? Mizera jeden :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50281
28.1.20 10:48
@Russet píše:
@izquierdo
Někdo bere sex jako jídlo. Prostě konzumuje a nemyslí. Takže možné to je.

nebo jako domaci prace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22116
28.1.20 11:00
@snee píše:
@wildcherry no tak to je mazec, a jak to, že mu to nevyšlo? Jak jsi to prokoukla? Mizera jeden :cert:

Mela jsem byt nad nasima, ktery jsem si zarizovala a uz jsem tam projektovala do prace, abych mela klid na praci, ale bydleli jsme jeste u nasich a nevedel, ze jsem nahore a balil si batoh a igelitky, ze zdrhne a ja prisla domu asi vyjest lednicku nasim :nevim: :mrgreen: a chytla ho ve dverich od pokoje :jazyk:…Nezapomenu na jeho vyraz paniky a dokonalou vetu, kdyz jsem zustala stat jak oparene a zeptala se ho, jestli odchazi a on,,Kdyz me nechces,,…To proste nepochopis.Pak az jsem postupne zjistovala, jak se na odchod chystal dlouho, planoval, schovaval prachy, aby mel na najem u jeho matinky, do te doby se nemohl vratit k ni do pokojicku :lol:…No, tehdy jsem zazila zlomene srdce no :?

Příspěvek upraven 28.01.20 v 11:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
28.1.20 11:00
@Venetia píše:
nebo jako domaci prace
:lol: domácí práce, do kterých se mu nechce a dělá z donucení
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit