Sex v partnerství, kde jsou děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 22:39
Sex v partnerství, kde jsou děti

Zdravim ženy. Z osobních důvodu anonymně. Mám tu mnoho kamaradek a i tchynku tak bych nerada, aby věděla, co rozebíram :mrgreen:. Ale k věci. Již dlouho mě trápí můj vztah.
S partnerem budeme tři roky. Skočili jsme do toho brzy a máme už roční dítě. Dokud jsme spolu nebydleli(cca 8 měsíců)sex byl často, no aspoň mi to tak prislo :lol: teď už vím, ze nebyl. Vidali jsme se jen víkendy a to bylo cca 2×.. ze začátku co jsme spolu bydleli jsme sex měli denně… většinou z moji iniciativy…ale zhruba po půl roce to ustalo. Přítel nám to proste není :( a já už nevim co s tím. Jsem nymfomanka a mohla bych klidně 5× i víckrát denne :lol:. Dokonce jsem tak zoufalá, ze by mi to stačilo každý den, nebo každý druhy den. Přítel je skvely otec, fajn partner.. ale od te doby co není sex mi na něm všechno vadí. Tak nějak mi dochází, ze nezvládnu vztah,,do smrti,, bez sexu. Často se kvůli tomu hádáme. Hlavně z moji strany. Jsem z toho nešťastná, zoufalá…nevim jak dal. Moc ho miluju, ale tohle nedávám. Několikrát v afektu řekl ať si najdu milence. Jenže na to já asi nemam a hlavně by mu to asi doopravdy vadilo. Mluvili jsme o tom tisíckrát.. bez výsledku. On proste nechce. Pro nej je lepší mě obejmnot pusa a konec. Hodně se i změnil po stránce celkove fyzické. Min se tuli, věnuje. Myslela jsme, ze má milenku, nema. Už jsem bez východiska. Po porodu jsem šla docela rychle s kily dolu, i když jich par ještě mám cvičim jako blazen. Dělám všemožně cviky a dole to mám pevnější než před porodem. Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…
Zajímal by mě názor. Řešil někdo něco podobného? Jak to dopadlo? Kvůli dítěti zůstat nechci, moc ho miluji ale bojím se ze do budoucna to bude jen horší a horší. Má cenu držet takový vztah?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 11.05.19 22:50

Vsude je neco. Nekdo ma milenku, nekdo si pise s cizima, nekdo chlasta nebo mlati babu. Tvuj je hodnej ale nechce zase sex. Nebude to tou zmenou prace? Ono drepet v aute (kamion?) a nebyt v kontaktu s lidmi je na palici, pak clovek podle me zacne byt hrozne linej. Jeste to nejak zkuste vyresit, treba poradna nebo nejaky sex koučing

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17736 příspěvků 11.05.19 22:53

Každý na nymfomanky není :lol:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15134 příspěvků 11.05.19 22:58

Mela sis vzit stejne stareho nadrzence a ne chlapa o deset let starsiho. Za patnact let si ani nevrznes?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19389 příspěvků 11.05.19 23:03

Tak chtít po chlapovi v běžném provozním vztahu sex 5× denně, to je pošetilost 8) Co znamená tvoje „sex není vůbec“? To znamená, že fakt nikdy, nebo aspon jednou týdně?
Pokud vůbec, naprosto chápu, že tě to jako mladou hlku deprimuje (ostatně to by rozhodilo i většinu starších žen) :think: A u třicátníka to není ani normální :nevim: Pokud něco párkrát do týdne proběhne, je třeba si pobrat, že každý na ten sex tolik není :nevim:

Jessie_james
Závislačka 4192 příspěvků 11.05.19 23:10

Jestli jsi nymfomanka tak se jdi léčit..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:27

Sex není vůbec tím myslím, ze vůbec. Z jeho strany nikdy. Za dobu. Sex máme třeba 2× měsíčně.
Bohate by mi to stačilo aspoň třeba 3× týdne, zvládnu se uspokojit i jinak a sama, ale dvakrát do měsíce je to strašně na palici.
Je ridic dodávky. A s lidmi v kontaktu je.
Samozrejme to po něm nechci několikrát denně, vím ze pracuje a někdy toho má dost. Ale vážne chci tolik, ze bych chtela když už v týdnu nic třeba 2× za víkend?

Westie777
Povídálka 31 příspěvků 11.05.19 23:28

Neumim poradit, ale prijde mi, ze na to, ze nechces, aby te pod anonymem nekdo odhalil, toho o sobe uvadis docela dost. Pochybuju, ze kdyz si to lide z tveho okoli prectou, ze je to netrkne - vek vas obou, povolani pritele, stari ditete…
Ale k veci, at jen nerypu. Kvuli sexu bych pritele neopoustela a zkusila bych zapracovat na sobe a najit nejaky kompromis. To, ze ty chces neco, jeste neznamena, ze se musi pritel prizpusobit - meli byste najit cestu, ktera bude prijatelna pro oba. A hlavne pri tom myslet na to, jestli opravdu chces kvuli sexu znicit rodinu tve dceri. Uprimne mi to prijde bezohledne vuci diteti, pokud je tvuj pritel dobry tata!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:29

Poradnu jsem navrhovala rikal mi, ze to k ničemu nebude… ale třeba ho přesvědčim.
Mě by asi i stačilo, aby mi vysvětlil proč vlastně ten sex nechce… co je hlavní důvod…ale on se o tom nějak bavit nechce…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8892 příspěvků 11.05.19 23:32

Jsi nepřitažlivá tím, jak to chceš/vynucuješ, to neovlivníš cvičením ani hubnutím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:33

Ahoj, z vlastní zkušenosti se to bude zhoršovat. Můj muž také na to moc nebyl, většinou jsem byla iniciátorem já a věkem a úbytkem testosteronu se jeho potřeba zmenšuje. Takže teď, pár let před jeho padesátkou, jsem ráda, když na to vlitneme 1× týdne, někdy ani to ne. Smířila jsem se s tím, musíš se holt zaměstnat necim jiným. Sex je důležitý, ale pokud je jinak výborný partner, nestav to na první místo. On za to nemůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:33

Tak pořad verim, ze je nás tu dost na to, aby netrklo.
Napadlo mě, ze to muže byt práci. Přece jen predtim dělal rukama - svarec. Ale přijde mi, ze predtim měl daleko náročnější práci než teď. I doma byl min. Teď je doma každý den ve tři maximálně.
To ze zlenivel mě taky napadlo. Protože kolem nej docela dost skáču a on poradně neudělá nic.
Synovi bych samozřejmě nerada brala rodinu, úplnou. Ale nedokážu si predstavit, ze když teď to zvládne a musí se premahat 2× měsíčně co bude třeba za pět let?

Jessie_james
Závislačka 4192 příspěvků 11.05.19 23:34
@Anonymní píše:
Sex není vůbec tím myslím, ze vůbec. Z jeho strany nikdy. Za dobu. Sex máme třeba 2× měsíčně.
Bohate by mi to stačilo aspoň třeba 3× týdne, zvládnu se uspokojit i jinak a sama, ale dvakrát do měsíce je to strašně na palici.
Je ridic dodávky. A s lidmi v kontaktu je.
Samozrejme to po něm nechci několikrát denně, vím ze pracuje a někdy toho má dost. Ale vážne chci tolik, ze bych chtela když už v týdnu nic třeba 2× za víkend?

No 2× měsíčně to je fakt pro zdravou mladou ženskou na palici. Myslím, že my jsme měli sex v těch 30 tak 3× - 4× týdně. Dneska je to problém, žena nechce, a já bych to zvládnul v 60 letech i 3× týdně, a už vím, že z toho i jednou 2× za den. Vidím frndu a jsem v pohotovosti. Asi jsem nějakej mutant nebo co… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 23:36

@pohledzdruhestrany Jenže já už o tom třeba i dost dlouhou dobu nemluvila, nedělala nic a čekala jestli si vzpomene. Nechávala jsem to byt. Doufala jsem, ze se to pohne. Jenže teď už to nejde jinak než řešit. Nebo se zblázním. On vydrží v pohode několik měsíců a ani si nevzpomene…

Jessie_james
Závislačka 4192 příspěvků 11.05.19 23:43
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany Jenže já už o tom třeba i dost dlouhou dobu nemluvila, nedělala nic a čekala jestli si vzpomene. Nechávala jsem to byt. Doufala jsem, ze se to pohne. Jenže teď už to nejde jinak než řešit. Nebo se zblázním. On vydrží v pohode několik měsíců a ani si nevzpomene…

To tak snadno nevyřešíš. Řešení je najít si milence, ale je otázka co to s tebou udělá, vrzneš si, zamiluješ se a už se to veze, jeden vztah v pr.. a druhý nejistý. Asi bych volil opravdu autoerotiku a zapojil do ní i manžela. Dneska jsou vibrátory a další věci, takže by to neměl být problém, když mu vysvětlíš, že chceš aby byl u toho..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama